Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2014-2015


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzac na ten trejd Qooniu nie moge sie pozbyc wrazenia, ze nie wie jak dziala nasz draft ;-)

Do wczoraj myślałem że po prostu odwracamy tabelę hahahah :grin:

Ding! Ding! Ding! Ding! Co wygralem poza wlasna satysfakcja z celnej obserwacji? ;-)

 

Ale mógłby ktoś opisać to w jakis prosty sposob bo sam chętnie dowiedziałbym sie jak liczy dokladnie sie picki :smile:

eMeS juz mnie zacytowal, wiec nie bede sie powtarzal ;-)

 

Swoją drogą nie chcielibyśmy się przerzucić z tym liczeniem picków na fb-ninja? Bo ja np konta na bbmonster nie posiadam, przez co wartości graczy ustalam trochę po omacku. Chyba że ktoś zna formułę z monstera to chętnie przyjmę : P

Na polmetku poprosimy np Washko zeby wrzucil tu plik, a przejscie na ninje na nastepny sezon to temat na offseason [ktory bym poparl].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ding! Ding! Ding! Ding! Co wygralem poza wlasna satysfakcja z celnej obserwacji? ;-)

 

Ależ to była bardzo niecelna obserwacja wilQ drogi, w momencie trade'u już doskonale sobie zdawałem sprawę z tego jak to działa. I nawet to postanowiłem wykorzystać ha - czy dobrze, zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na ten trejd Qooniu nie moge sie pozbyc wrazenia, ze nie wie jak dziala nasz draft ;-)

 

Podczas kilku negocjaci odniosłem wrażenie, że mało osób to wie i to dość niedziwne. Mocno faworyzujące jest doświadczenie w grze w fbx-ach. Jakby co, mogę się postarać opisać i wyliczyć półmetek sezonu. Oczywiście za fb-ninja.

 

co do mojego tradu jeszcze:

W traidzie poszli też dwóch s5 młodych prospectów, w tym jeden który poszedł w drafcie przed Bealem, który był głównym moim motywem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie :)

Mam gorących zawodników na trade :)

 

Mo Williams - ostatnio rekordowa forma strzelecka, dobry asystent, przyzwoity trojkowicz chętnie wspomoże kontendera

 

Lou Williams - regularna strzelba z ławki, 6th man of this year :) , świetny trojkowicz i rzucający z linii - głodny mistrzostwa

 

Jeżeli ktoś chce dorzucić cos do swojej drużyny, zapraszam do kontaktu. Cena do dużej negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls również zimową wyprzedaż ogłaszają ;) Prócz Rose'a wszyscy do wzięcia za młodych, lub niemal młodych ^^, gniewnych i picki.

 

ps. jakby kto był ciekaw czemu prócz Rose'a to ano dlatego, że go zawsze chciałem w teamie mieć, mam go wreszcie i nie oddam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora?

 

Parker będzie takim all-starem by sprzedawać Vuco i pick w okolicach 10 miejsca?

 

Wariactwo, ale ok, dobrze wiedzieć, że młodzi są w cenie w tej lidze ;)

Mysle ze dla kazdego gma w tej lidze parker ma duzo wieksza wartosc niz diaw. Wiec jesli pominales jabariego to nie wiem po co wymieniles borisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze dla kazdego gma w tej lidze parker ma duzo wieksza wartosc niz diaw. Wiec jesli pominales jabariego to nie wiem po co wymieniles borisa.

Bo na Borisie trudno odbudować zespół?

 

Chyba, że się już naprawdę chce być drugimi Knicksami. I nawet jestem w stanie zrozumieć samą ideę sprzedania Vuco (1 pick), to jednak sprzedawanie innego picku to strzał w stopę.

 

Naprawdę Vuco można było sprzedać lepiej.

 

Stara zasada z FBX - drużyna tankująca nie pozbywa się picku za stary szrot. Już omijam tutaj tego Parkera i Vuco, bo używając daleko idącej wyobraźni stawiam tutaj znak równości. Ale ok, jeśli w krótkim czasie wejdzie na poziom dzisiejszego Antetoukounmpo, tutaj nawet jestem to w stanie zrozumieć, choć to jest zbyt łatwe pozbycie się grajka z poziomu top30. Ale Diaw i pick? No tutaj to sensu to nie ma żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.