Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2014-2015


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś posadziłem w dwóch ligach Crowdera, więc Cię przebijam :(

 

To w ilu ligach grasz? Bo ja z Tobą gram w jednej i w niej to ja mam Crowdera i dodatkowo nie posadziłem go na ławce :)

 

 

Ale i tak łączę się w bólu, bo jak dodawałęm go do roto-1 i LM to się zorientowałem, że jest na FA w dynasty i fbx3 i zamiast od razu go dodać zastanawiałem się kogo wywalić - w tym czasie w obu już poszedł - jakieś 5 min. Miał ktoś tak kiedyś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ilu ligach grasz? Bo ja z Tobą gram w jednej i w niej to ja mam Crowdera i dodatkowo nie posadziłem go na ławce :smile:

 

 

Ale i tak łączę się w bólu, bo jak dodawałęm go do roto-1 i LM to się zorientowałem, że jest na FA w dynasty i fbx3 i zamiast od razu go dodać zastanawiałem się kogo wywalić - w tym czasie w obu już poszedł - jakieś 5 min. Miał ktoś tak kiedyś? :smile:

W 4 ligach gram. A miałem kiedyś tak, że dodawałem gracza, który był dostępny, ale jak kliknąłem zaakceptuj, to wyskoczył błąd. Więc próbuję go dodać jeszcze raz, a tu patrzę, że jest już wzięty. Myślę, że była to kwestia sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 ligach gram. A miałem kiedyś tak, że dodawałem gracza, który był dostępny, ale jak kliknąłem zaakceptuj, to wyskoczył błąd. Więc próbuję go dodać jeszcze raz, a tu patrzę, że jest już wzięty. Myślę, że była to kwestia sekund

 

A jaki miałeś komunikat? Bo mi się często zdarza, 'pending transaction' bo chce wywalić gracza, któremu kogoś zaproponowałem jako dodatek w wymianie LOL i czasem se myślę, że pewnie ktoś już wziął tego mojego FAska, dopiero potem ogarniam.

 

A ten grajek z historii jak potem grał? Bo Crowder mega by mi się przydał w fbx3 i tu jako replacment Kawhiego, którego mam w obu tych ligach(w jednej walczę o b2b więc  w ogóle lipa). Jak mi jednak pomoże w uniknięciu grupy spadkowej w roto-1 i podium w LM to mu wybaczę :)

 

Z ciekawości jaka to 4 liga? Bo 3 to na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki miałeś komunikat? Bo mi się często zdarza, 'pending transaction' bo chce wywalić gracza, któremu kogoś zaproponowałem jako dodatek w wymianie LOL i czasem se myślę, że pewnie ktoś już wziął tego mojego FAska, dopiero potem ogarniam.

 

A ten grajek z historii jak potem grał? Bo Crowder mega by mi się przydał w fbx3 i tu jako replacment Kawhiego, którego mam w obu tych ligach(w jednej walczę o b2b więc  w ogóle lipa). Jak mi jednak pomoże w uniknięciu grupy spadkowej w roto-1 i podium w LM to mu wybaczę :smile:

 

Z ciekawości jaka to 4 liga? Bo 3 to na tym forum?

4 liga to na pewno najlepsza :smile: i chyba druga najstarsza (po lidze z pl.rec.sport.koszykowka) ciągle funkcjonująca polska liga FB, czyli FBBest. Wystartowała, gdy część z tutaj grających pewnie jeszcze komputera nie potrafiła włączyć (już 15 lat minęło w zeszłym roku) ;] A rotokiper to jest pewnie najstarszy (gramy 9 sezon). W każdym razie internet milczy o innych takich tworach, więc uczestnicy musieliby się ukrywać po domach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 liga to na pewno najlepsza :smile: i chyba druga najstarsza (po lidze z pl.rec.sport.koszykowka) ciągle funkcjonująca polska liga FB, czyli FBBest. Wystartowała, gdy część z tutaj grających pewnie jeszcze komputera nie potrafiła włączyć (już 15 lat minęło w zeszłym roku) ;] A rotokiper to jest pewnie najstarszy (gramy 9 sezon). W każdym razie internet milczy o innych takich tworach, więc uczestnicy musieliby się ukrywać po domach.

 

To ja już miałem wtedy Optimusa Pentium 120, ale bez netu. Ale nawet gdybym miał, to raczej nie miał by startu w rywalizacji z Warcraft i Heroes 2&3 :)

 

No to gra w 5 ligach? Te dwie co wymieniłeś plus 3 na tym forum (LM,druga liga, keeper na tym forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już miałem wtedy Optimusa Pentium 120, ale bez netu. Ale nawet gdybym miał, to raczej nie miał by startu w rywalizacji z Warcraft i Heroes 2&3 :smile:

 

No to gra w 5 ligach? Te dwie co wymieniłeś plus 3 na tym forum (LM,druga liga, keeper na tym forum)

Cztery, na prsk już nie gram, bo formuła fantasy points mi się znudziła. A FB w tamtych czasach nie wymagało tyle zachodu, bo po pierwsze graliśmy tylko w fp, a po drugie było znacznie mniej dostępnych informacji, więc spokojnie można było zajmować się innymi pożytecznymi rzeczami. Np. graniem w gry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na ten trejd Qooniu nie moge sie pozbyc wrazenia, ze nie wie jak dziala nasz draft ;-)

 

Ja dziś posadziłem w dwóch ligach Crowdera, więc Cię przebijam :(

Czyli sie zdarza nie tak znowu rzadko ;-)

 

zamiast od razu go dodać zastanawiałem się kogo wywalić - w tym czasie w obu już poszedł - jakieś 5 min. Miał ktoś tak kiedyś? :smile:

Pewnie, kiedys dlugie zastanawianie sie bylo moim czestym problemem, wiec nauczylem sie miec kolejke priorytetow kto jest do wywalenia w pierwszej kolejnosci w kazdej lidze ;-)

 

A jaki miałeś komunikat?

AFAIR wtedy jest komunikat, ze zawodnik jest juz w innej druzynie.

 

FB w tamtych czasach nie wymagało tyle zachodu, bo po pierwsze graliśmy tylko w fp, a po drugie było znacznie mniej dostępnych informacji

Czyli mowisz, ze nie ma co zalowac, ze sie nie zaczelo wczesniej? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na ten trejd Qooniu nie moge sie pozbyc wrazenia, ze nie wie jak dziala nasz draft ;-)

Rozwiń :smile:.

 

Grający out of his mind Jennings.

MVP candidate Klay Thompson.

Dający ponad 2 3PM co mecz Ariza.

Bardzo solidni Nene i Amir Johnson.

Franchise player Blake.

Niedługo wracający i znakomity DeMar DeRozan.

 

Oddam. Serio. Za prospecty i picki. Nie mam teraz ekipy na mistrzostwo to chce zrobić bottom out. Liczę na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń :smile:

Taka forma wymiany mi sugeruje, ze glownym motywem Qooniu byly picki... ktore w tym samym trejdzie zostaly znacznie pogorszone! Innymi slowy, te picki maca przed trejdem byly duzo bardziej atrakcyjne niz po nim ;-)

 

Swoją drogą czołówka nam się poszerzyła. 6 drużyn relatywnie blisko siebie.

A na srednich wrecz przeciwnie, na dzis sa dosyc wyrazne tiery... choc tez zaczynam miec watpliwosci czy wszystkie druzyny z czolowki srednich rozegraja mecze [a Minny skonczy sezon w marcu]. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka forma wymiany mi sugeruje, ze glownym motywem Qooniu byly picki... ktore w tym samym trejdzie zostaly znacznie pogorszone! Innymi slowy, te picki maca przed trejdem byly duzo bardziej atrakcyjne niz po nim ;-)

 

Głównym motywem przeprowadzenia tego trede'u było polepszenie swojego picku...Który w chwili obecnej wg. moich przypuszczeń oscyluje w granicy Top 1-2. Chyba że pomimo 2-godzinnego tłumaczenia Maca nadal nie rozumiem jak działa nasz draft. Doskonale zdaję sobie sprawę iż oddając Beala, Lina i Piercea picki Maca pogorszają się w znaczny sposób. Aż taki głupi nie jestem(od wczoraj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować:

 

bierzemy zawodnikow od najwyzszej pensji az w sumie uzbiera sie 492 mecze i wtedy dla kazdego z nich mnozymy pensje * rozegrane mecze /82. Sume porownujemy dla 20 skladow i wychodzi kolejnosc draftu przy czym dla wiekszosci druzyn bedzie to wiecej niz 6 zawodnikow bo rzadko sie zdarza, ze tylu rozgrywa 82 mecze [a 492 to nic innego tylko 6 * 82].

 

Dodam, że z tego co mi wiadomo pensje liczymy z monstera od razu po zakończeniu sezonu, tak jak było to robione przed sezonem aktualnym

 

EDIT: Rzeczywiście warto byłoby zamieścić coś o liczeniu picków w regulaminie, bo brakuje tego punktu

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.