Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2014-2015


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedl kolejny trejd... tym razem z moim udzialem... ale niestety bez trojek ;-)

 

Z eMeSem Rondo za Wrighta i pick. Jesli sie nigdzie nie machnalem to mam pensje rowne dokladnie 250$ ;-)

 

serio ???

wtf ???

gdzie się vetuje ?

RR za FAsa i gówniany pick ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki deal poszedł w prawdziwej NBA :smile: Oczywiście sam bym na takie coś nie poszedł, ale jak się dogadali to niech idzie..

 

Jakby co, mam na sprzedaż w pakiecie Tylera Zellera + Roberta Covingtona - kosztują grosze, oczekuję guarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, ze QAS i mac patrza na zawodnikow pod katem fantasy points... ;-)

Bo w tym formacie Wright ma duzo lepszy sezon od Rondo! 2 sezon z rzedu!

Takze porabalo Was z ta opcja weta i dobrze, ze go tu nie ma bo tylko sie kompromitujecie w ocenie...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, ze QAS i mac patrza na zawodnikow pod katem fantasy points... ;-)

Bo w tym formacie Wright ma duzo lepszy sezon od Rondo! 2 sezon z rzedu!

Takze porabalo Was z ta opcja weta i dobrze, ze go tu nie ma bo tylko sie kompromitujecie w ocenie...

Trochę nie tak nas zrozumiałeś. Bo akurat w kwestii tych dwóch graczy jesteśmy na przeciwstawnych biegunach:

ja uważam Wrighta za zajebistego gracza, a Rondo za mocno przecenianego.

QAS zaś uważa Rondo za najlepszego PG, a Brandana zawsze wyśmiewał w fantasy point.

 

Ja na to patrzę tak, że Wrightowi trudno się przebić do rotacji, podczas gdy Rondo dostanie po sezonie suty kontrakt i klub będzie musiał nim grać. Wright to też FA i osobiście życze mu, by wreszcie znalazł s5 i należne mu minuty. Widziałbym go w Sacto u boku Big Cuza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się tłumaczyć chyba, bo trade jest jak najbardziej legit w roto. Wystarczy spojrzeć ranking yahoo po średnich. RR nie jest nawet top 100. Bardzo mu życzę żeby był, bo kibicuję Dallas, ale nie jest.

 

Wiadomo, że Wright będzie grał kaszankę przez dwa najbliższe miesiące w bostonie (60 dni (?) przez które nie można go sprzedać). Jednak gdy wyleci od celtów, powróci do starej produkcji. Tak się składa, że wiele zespołów potrzebuje backup centra, a Wright jest jednym z najlepszych w lidze. Jeżeli ktoś postawi na niego i wrzuci na s5, to już w ogóle.

 

I wiLQ i ja ryzykujemy. Mam wrażenie, że ja bardziej, ale i nagroda może być dla mnie wyższa.

 

To, że w NBA przeszedł ten sam trade to tylko wisienka na torcie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo k**** że 28letni Wright będzie grał to samo co gra przez ostatnie lata. i tak do końca swojej marnej kariery.

wiadomo też że RR to allstar po kontuzji i biorąc pod uwagę jego etykę pracy to szybko na ten poziom powróci (chociaż czy na zachodzie zagra w meczu gwiazd to nie wiadomo, tam konkurencja chyba za duża).

wiadomo również że wiLQ właśnie tego samego Wrighta wyjebał na FA w ROTO I.

czyli Rondo został oddany za FA+hujowy pick.

dla mnie jeden z najnierówniejszych trejdów jakie widziałem.

no ale żal mam tylko do siebie że to nie ja tak wydymałem emesa, tak to bywa jak człowiek ma mniej czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Wright będzie grał kaszankę przez dwa najbliższe miesiące w bostonie (60 dni (?) przez które nie można go sprzedać). Jednak gdy wyleci od celtów, powróci do starej produkcji. Tak się składa, że wiele zespołów potrzebuje backup centra, a Wright jest jednym z najlepszych w lidze

Otoz to. Jest inna wartosc czekania miedzy druzynami.

 

wiadomo k**** że 28letni Wright będzie grał to samo co gra przez ostatnie lata. i tak do końca swojej marnej kariery.

Czyli w naszej lidze lepiej niz Rondo!!

 

wiadomo też że RR to allstar po kontuzji i biorąc pod uwagę jego etykę pracy to szybko na ten poziom powróci (chociaż czy na zachodzie zagra w meczu gwiazd to nie wiadomo, tam konkurencja chyba za duża).

All-starowanie w realu nie ma nic wspolnego z wartoscia w FB.

 

wiadomo również że wiLQ właśnie tego samego Wrighta wyjebał na FA w ROTO I.

Bo mam mecze w plecy i nie moge czekac dwa miesiace...

 

dla mnie jeden z najnierówniejszych trejdów jakie widziałem.

To sie kompromitujesz sie w jego ocenie i widocznie malo co widziales, przejrzyj sobie watek z trejdami w rozgrywkach ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/7 za trzy to u niego tylko na swieta ;-) Zreszta w ranku za sezon wciaz go dzieli przepasc...

A takie losowe eksplozje od FBowych leszczy zdarzaja sie codziennie [patrz JR Smith pobrany dzisiaj z FAsow].

Akurat Smith, to wg mnie doskonały wybór, skoro Melo ma co trochę (a może i do końca) siedzieć. Ktoś tam będzie musiał rzucać, a z całym szacunkiem dla Cole'a Aldricha, to trudno mi uwierzyć, że to on będzie gołtugajem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie i Panowie

Z racji wielu zapytań o Davisa , odpowiadam ze jest on dostępny ale pod pewnymi warunkami :

 

1 zawodnik z top 20

1 prospekt z top 100

2 pierwszorundowe picki 2015 i 2016

 

Dodatkowo mozna podbijać opcje biorąc pod uwagę ze do Davisa mogę dodać Tonego Parkera.

 

Propozycje proszę zgłaszać na PRIV do piątku do godz 20.00

Sprawdze wszystkie propozycje , jeżeli bedzie któraś na tyle interesująca , w sobotę do godz 12.00 bedzie informacja zwrotna.

Proszę wziąć pod uwagę ze Davis to prawdopodobnie niedługo MVP wiec za frytki go nie oddam, i podstarzałych All-Starów tez nie wezmę :)

 

Pozostali zawodnicy oczywiście tez dostępni , pod warunkiem pierwszorundowych pickow w ofertach :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.