Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

 

For the first time since 1998, an NBA finals will be without Kobe Bryant, Dwyane Wade, or Tim Duncan.

 

Można przy okazji dodać, że najmniej z wszystkich zespołów które jeszcze zostały na tytuł czekają:

Bulls - 17 lat,

Rockets - 20 lat

Wizards - 37 lat,

Warriors - 40 lat,

Hawks - 57 lat.

 

Cavs, Grizz i Clippers bez majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w ogóle to rok kopciuszków bo za ostatnie 10 lat

 

Wizards 1 wygrana seria w PO

Hawks 4

Bulls 4

Clippers 3

Rockets 1

Golden 2

Memphis 3

I cavs wyjątek 9

 

Nie wspominając że w ciągu ostatnich 10 lat tylko Cavs byli w finałach a w finałach konferencji oprócz nich byli raz Memphis i raz Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefek MVP

 

http://www.nba.com/games/20150503/MEMGSW/gameinfo.html?ls=slt

 

Fragment z tego co powyżej:

 

 

Curry has won the NBA's Most Valuable Player award, a person familiar with the decision told The Associated Press on condition of anonymity because the league has not released the voting results.

An official announcement is expected Monday, and Curry will be presented with the award on the court before Game 2 on Tuesday night.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu coś dla GSW. Kerr nic nie dostał, to głosujący nie pominęli więc Stefka i słusznie. Jednak mimo mojej niechęci do Hardena - obaj na to zasługiwali, nie wiem kto bardziej... ten drugi grał jednak sam w Rockets, a osiągnął coś niesamowitego. Ale chyba oba wybory wybronić można bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak Baynes został psychicznie zniszczony w G1 (do tego stopnia, że aby usprawiedliwić jego nieobecność na parkiecie w kolejnych spotkaniach to wymyślono jakiś uraz) to mu się nawet nie dziwę.

nie tyle co uraz, tylko pop mowil od meczu 3ciego bodajze, ze Baynes nie jest gotowy na granie na tym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ładnie Pelicans namieszali. Wyrzucili jednego faworyta zachodu (połamane OKC, ale jednak Westbrook), a swym zwycięstwem wrzucili mistrzów na 6 miejsce, gdzie Spurs polegli. Fajny języczek uwagi.

"Języczek u wagi"

 

Tak tylko, gwoli ścisłości ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji tak chcę się zapytać

 

tak, moja styczność ze sportem ogranicza się tylko do tabelek i to dlatego kiedyś przez prawie tydzień grałem ze złamaną ręką (młody byłem, myślałem, że ból przejdzie ;]), co i tak było pikusiem przy graniu z rozwalonym kolanem, zbyt szybkim powrotem z powody miłości do gry i rozwaleniem go jeszcze raz. a potem jeszcze raz... nie wspominając o kolejnych dodatkowych urazach, które spowodowały, że już od ponad roku nie miałem nawet piłki w rękach i musiałem się przerzucić na bieganie. ale oczywiście sprzed ekranu monitora łatwo jest kogoś oceniać.

Jaka to jest kontuzja kolana gdzie nie możesz grać w kosza, ale możesz biegać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji tak chcę się zapytać

 

 

Jaka to jest kontuzja kolana gdzie nie możesz grać w kosza, ale możesz biegać?

Zapewne taka, w której jak masz ruch jednostajny i teoretycznie w jednym kierunku do nie boli/nie puchnie tak bardzo, jak w sytuacji, gdy masz częste zwroty, zmiany tempa + z racji kontaktowości dyscypliny owo kolanko pomaga w przepychaniu/wywalczeniu pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne taka, w której jak masz ruch jednostajny i teoretycznie w jednym kierunku do nie boli/nie puchnie tak bardzo, jak w sytuacji, gdy masz częste zwroty, zmiany tempa + z racji kontaktowości dyscypliny owo kolanko pomaga w przepychaniu/wywalczeniu pozycji.

 

 

Ja się zapytałem jaka, a nie jaka jest teoria Elwoodowska. Bo skoro nie wiesz to co to to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na znak zapytania odnośnie wymyślania kontuzji a nie dajesz jakieś yutuby. Chcesz wejśc do dyskusji to wejdź, ale z jakimiś argumentami bo pytajnik nie był do Ciebie.

Ależ szanowny panie! to była odpowiedź na twój pytajnik dotyczący zniszczenia psychicznego Bayensa przez Blake'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.