Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2006/07


torontos

Jaka przyszłość czeka Toronto?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka przyszłość czeka Toronto?

    • Okażą się objawieniem ligi
    • Nic specjalnego nie osiągną
    • Zabraknie im niewiele do PO
    • Bargnani będzie większym bustem niż Darko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Może zabrzmit o tak ze jestem arogancki i zbyt pewny Raps ale wiedzialem ze dzisiaj pojedziemy Kings, bylem wrecz tego pewny i leciutko wygraliśmy nawet mimo przeciwności jaka była słabsza forma TJ Forda.Kolejny świetny mecz notuje natomaist Peterson, genialna ostatnio ma skutecznosc i aż szkoda zeby opuscil ten zespoł, z łąwki jest ogromną siła.

Nie chce do tego wracac ale panowie, gdyby nie bezsensowna porazka z Mavs to teraz mielibyśmy 50%... ogolnie jednka patrzac na nasz kalendarz i forme to wierze ze nie bede myslał ze gdyby Mavs itd, tylko po prostu 27 stycznia czy 31 po prostu rowny bilans stanie sie faktem. Rywalem do pokonania, Jazz mocni, ale podejmowaniu u siebie, a poza tym na te 6 meczy 2 razy mozemy przegrac a i tak 50% bedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans na plus na pewno poprawi nastroje i nam i graczom. Mecz z Kings rewelacyjny, Peterson nabiera ładnej formy, ale co mnie raduje to wysokie wygrane. Nie ważne, że słabsi czy gorsi przeciwnicy: wygrana powyżej 15pkt. jest wygraną powyżej 15pkt. i nic tego nie zmieni. Dwa mecze z takimi rezultatami naprawdę robią wrażenie. Mam nadzieję, że uda się zaliczyć w końcu ładną serię 4-5 wygranych, bez wpadek.

 

Brawo Graham, ten chłopak również daje spore wsparcie z ławy, a Jose to jest po prostu mistrz świata dla mnie, niesamowity zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła sie ciekawa(?) plotka mówiąca o tym ze nasz byly zawodnik Doug Christie imalby wrocic na stare śmieci o czym juz informuje raptors.e-nba. :D Mam mocno mieszanie uczucia, to juz troche typ dziadka, sprawnosc juz nie ta, a poza tym nie jest to zawodnik który moglby wnieśc sporo w nasza offensywe a watpie też czy sam byłby jakąs ostoja defenywa gdy reszta gra tka jak teraz czyli mowiąc lekko średnio. Świat wokól niego obecnie w Toronto jest zupełnie inny w jakim on sie widzi i powinien grać, by osiągać szczyty. Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie, narazie to tylko chęc jego zony któa pewnie zrealizuja bo to ona u nich rządzi. :P W każdym razie w mojej opinii będzie to będzie, nie to też nie bede płakał, mamy niezła rotacje w skladzie, również na SG gdize Christie pewnie by zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z taką determinacją jak w dzisiejszym meczu jesteśmy w stanie bez problemu osiągnąć PO. Nie wychodze daleko w przyszłość z kim nam przyjdzie grać itp, ale sam udział w rozgrywkach posezonowych od paru dobrych lat daje już dużo satysfakcji.

 

Widać w drużynie jest dobrze, układa się gra, Mitchell nie popełnia głupich błędów, korzysta z graczy ile się da. Calderon po prostu jest niesamowity, to co on gra to mistrzostwo. Znakomicie prowadzi gre, w obronie też nie jest leniem, bloki w obu meczach, bardzo ważne... w ataku w dwóch grach 19as. i tylko 1 strata. Wyrasta mi na MIP tego sezonu wśród Raps.

 

Nie ma co dłużej chwalić naszych graczy, muszą grać tak dalej, jeszcze jeden mecz u nas, potem wyjazd do Indiany i ostatni mecz w styczniu znowu u siebie z Wizards... także świetny bilans w styczniu jest realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja dośc marna na naszym forum ale dzisiaj mamy swoj dzien!!! PANIE I PANOWIE OSIąGAMY 50%!!!! Jesteśmy zdecydowanymi bo o ok.3 mecze nad Nets liderami Atlanic. Wracając do samego meczu z Celtics to kolejny genialny Calderona, a w IV kwarcie to niesamowicie przy naszym runie otwierał na linii rzutow za 3 Parkera czy Petersona, a pozycje byly takie ze musialo wpadać do kosza.Parkler notuje także najwieksza zdobycz w karierze. :D Teraz mecz z Pacers a potem Wizards, będzie cięzko, ale wierze ze nie stracimy tak długo wyczekiwanego neutralnego bilansu, szkoda byloby dojsc do tego i zaraz w 2 kolejnych meczach wszystko zaprzepascic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 2 naszych w Rookie Challenge. Zgodnie z przewidywaniami jest to Andrea Bargnani i Jorge Garbajosa. OBaj sie wyrózniaja i zasłuzyli więc nie ma watpliwości ze powinni wystapić w Las Vegas. Oczywiście kibicujemy pierwszoroczniakom, choc podobno sa duzo słąbsi i zostana zmieceni-zreszta to widac po poziomie i pozycji w NBA, bo w sophomores nie ma zadnego Dinozaura.

Poza tym w meczu gwiazd wystąpi Chris Bosh, co pewnie juz wszsyscy wiedzą. Zobaczymy co będzie w sobote, choć raczej mała szansa na czyjśc występ, ale możę bedzie mila niespodzianka i każdego dnia będziemy kibicować Dinozaurom. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, przecież ręce same pną się do góry, uśmiech sam się wytwarza na buzi po tym co robi CB#4 :lol: Dzisiaj trafił 15 rzutów z rzędu po pierwszych 4 nieudanych próbach i jeszcze trafił "3" z własnej połowy. To magia, cud i marzenie. Calderon dzisiaj swój najlepszy występ w karierze 24pkt. 11as. Brak słów, ze zdumienia.

 

Jedyne co boli po oczach to Bargs :? U niego skuteczność jest fatalna i to mi sie nie podoba. O wiele lepiej z rezerwy sobie radzą Mo i Joey... i nawet czasem wydaje mi się, że Kris H daje lepszą zmiane niż Włoch. Jest waleczniejszy, szybszy i ja raczej bym na niego stawiał i dał mu pograć.

 

Nie mogę sobie darować: 8)

 

http://youtube.com/watch?v=NF1Q0c6uY-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nic nie pisze :? Ale aż same rece sie rwą po tym co dzisiaj sie stało-JESTEŚMY NA PLUSIE. Tak słąba podobno dywizja Atlantycka a tutaj prosze, RAptors sa już mecz na plusie oraz graja naprawde ladna i skuteczna koszykówke. Dzisiaj zadziwił TJ Ford ktory w 17 minut zdazył załąpać aż 10 asyst i oddać 8 rzutów, szkoa tylko ze 6 to pudła... Tak poza tym to raczje tradycja tego co ostatnio, szaleje Peterson,Bosh i Calderona, dołaczył sie takze Nesterovic wczoraj.

Patrzac jednak na terminarz Lutego to bedzie cieżko utrzymac korzystny rezultat, dośc dobre zespoły, sporo spotkań z czołowką ale patrząc na nasza forme 50% ogólnego bilansu dalej po lutym jest jak najbardziej mozliwe.

GO RAPTORS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, jest pięknie. Po tylu latach wreszcie na plusie. Już przed sezonem uważaliśmy, że Raptors są w stanie osiągnąć taki bilans, ale co innego przypuszczać, a co innego doświadczać ;)

 

Jednak nie cieszę się tylko z bilansu. Cieszę się przede wszystkim z tego, że mamy drużynę, prawdziwą drużynę. Założę się o lodówkę firmy Bosch, że mamy jedną z najlepszych chemii w całej lidze. Aż miło się tych chłopaków ogląda :D

 

No i wreszcie pan Stern nas docenił (a konkretnie Bargnani'ego, Bosh'a i Mitchell'a choć co do tego ostatniego nie jestem pewien czy ta nagorda definitywnie mu się należała). Anyway, Toronto nie jest już czarną dziurą jeśli chodzi o mapę NBA. Dni chwały powracają! ;] Mamy szansę stać się jednym z najpopularniejszych klubów, no bo tak: Kanada jest nasza, połowa Europy kibicuje właśnie Raptors, a zarówno w USA jak i Azji znajdzie się wielu wielbicieli (odziwo, mamy ich dużo w Kalifornii :o).

 

Jedyne co mnie smuci to postawa Fred'a Jones'a. Co się z nim dzieje? Chłopak całkowicie wypadł z rotacji i IMO jest pierwszy do odstrzału pomimo iż przed sezonem podpisał z nami nowiusieńki kontrakt. Szkoda mi go trochę, bo naprawdę go lubię. Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie znajdzie swój rytm i powróci do dyspozycji z początku sezonu.

 

Jutro mecz z chorymi i grającymi w kratkę Magic. Poprzeczka i oczekiwania się podnoszą, więc liczę na pewne zwycięstwo i polepszenie bilansu 8)

 

GO RAPTORS GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny mecz w wykonaniu Raps a przede wszystkim lidera ekipy czyli Bosha. Punktowy rekord kariery w spotkaniu przeciwko Howardowi musi robić wrażenie. 41 punktów a do tego 8 zbiórek i 3 asysty - 8)

 

Zresztą gra całej ekipy wywołuje uśmiech na twarzy i naprawdę napawa optymizmem. Teraz Raptors czeka od dawna oczekiwane starcie z Lakersami i rewanż za 81... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Raptors czeka od dawna oczekiwane starcie z Lakersami i rewanż za 81... :wink:

To od tamtego czasu nie było pojedynku ?? Hmm będzie bardzo ciekawie, Bryanta trzeba pilnować od początku, podobnie Odoma, ale nim zajmie się Chris :)

 

Postawa naszych graczy naprawde sprawia, że uśmiech sami się tworzy na twarzy. Piękna gra Raptors od paru meczy, pojedyncze wpadki, ale 4-5 mecz i jedna porażka nie wygląda tragicznie. Oby tak dalej, troche czasu zostało do końca sezonu, ale przewagę musimy utrzymać. Po All Star Weekend i rookies i Bosh nabiorą więcej agresywności i woli walki o lepszy rezultat, który i tak jest świetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od tamtego czasu nie było pojedynku ?? Hmm będzie bardzo ciekawie, Bryanta trzeba pilnować od początku, podobnie Odoma, ale nim zajmie się Chris Smile

był, ale nie udała się zemsta bo 17 listopada przegraliśmy w Staples 107-100 a więc rekord KB dalej nie został pomszczony. Warto też zauważyć, że Kobe dalej szalał i nasza obrona kompletnie sobie z nim nie radziłą gdyż Bryant skończył mecz z niesamowitymi statystykami 31-11-7, na pocieszenie tylko 6 strat.. Jeżeli Mitchell czegos nie wymyśli, w co wątpie, to dalej bedzie trudno wygrać z LAL dając łatwość w zdobywaniu i podawaniu dla KB raczej się ich nie pokona. No ale zobaczymy, meczyk dzisiaj, gramy świetną koszykówke ostatnio więć trzeba być dobrej myśli.

 

PS. MVP! MVP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Morris Peterson nie został zaproszony do 3-Point Shootout na co bardzo liczyłem :( Jego tegoroczny release piłki jest niesamowity (przede wszystkim dużo szybszy niż w poprzednich latach) a i procencik nie jest zły. Myślałem, że w końcu liga go doceni :?

 

Dzisiaj z Lakers. Na szczęście u siebie, na szczęście Jeziorowcy są połamani, na szczęście grają mecz dzień po dniu, na szczęście przegrali z Detroit ;]

 

Cóż, liczę na wygraną. W końcu nie jesteśmy byle kim tylko trzecią drużyną na wschodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla KB (...) MVP! MVP!

Chłopie rymujesz... trudno się z tym nie zgodzić 8)

Sesja ci w glowie przewraca :roll:

 

Cóż, liczę na wygraną. W końcu nie jesteśmy byle kim tylko trzecią drużyną na wschodzie Razz

4 ogólnie, nie wiem skad masz info ze trzecia ale przed nami sa Cavs, Wizards i Pistons. Bilansem natomiast oprócz wyżęj wymienionych wyżej sa Bulls a na równi Pacers. Wiec na dobra sprawę 5-6 na Wschodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 ogólnie, nie wiem skad masz info ze trzecia ale przed nami sa Cavs, Wizards i Pistons. Bilansem natomiast oprócz wyżęj wymienionych wyżej sa Bulls a na równi Pacers. Wiec na dobra sprawę 5-6 na Wschodzie.

Na e-basketowni tak pisze (tzn. stare liczenie - zwycięzca dywizji = automatycznie miejsca 1-3), zmyliło mnie to.

 

Anyway, po dzisiejszej nocy mamy już 27-23 i naprawdę ładnego streak'a (5 in a row). W ogóle w ostatnich 10 meczach przegraliśmy tylko dwa razy, w domciu mamy bilans 18-7. Przyznacie, że takie wyniki w porównaniu z poprzednim rokiem to błogosławieństwo ;]

 

Dzisiaj także niezłe spotkanie. Wprawdzie Raptors na samym początku dostosowali się poziomem do zmęczonych gości ;), ale później było już o wiele lepiej. W końcówce standardowo pogoń drużyny przeciwnej, na szczęście w porę zatrzymana. Trzeba jeszcze nad tym popracować choć zdaje sobie sprawę, że to nie takie łatwe. Każda drużyna ma problem z utrzymaniem koncentracji do końca spotkania (ile razy sami robiliśmy comeback?).

 

Pan Bosh idzie do góry w oczach wszystkich. Poprawmy jeszcze trochę bilansik, a chłopak naprawdę ma szansę być w czołówce jeśli chodzi o MVP Candy. Włoch także ma jeszcze szansę na RoY-a tylko musi grać lepiej od Roy'a :P

 

Z Pistons też do przodu! :mrgreen:

 

PS. A tak w ogóle to chciałem pochwalić Wróbla za refleks, bo (korzystając z ferii) już drugi raz chciałem napisać jakiegoś recap'a wstając wcześniej :> Wchodzę na stronkę a tutaj zonk - recap + skróty! :mrgreen: Dzięki, bracie! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A tak w ogóle to chciałem pochwalić Wróbla za refleks, bo (korzystając z ferii) już drugi raz chciałem napisać jakiegoś recap'a wstając wcześniej :> Wchodzę na stronkę a tutaj zonk - recap + skróty! :mrgreen: Dzięki, bracie! ;]

Nie ma problemu szefie :) Akurat wstałem o 6:00 i napisałem, bo było o czym. Ale wygraną z Pistons zostawiam Wam

:wink:

 

Jeśli chodzi o naszą gre...

 

Jest świetnie, wszystko jest zbilansowane, gramy skutecznym atakiem, rezerwa robi swoje, zadaniowcy wywiązują sie dobrze z zadań. Jest po prostu bardzo dobrze. Chris to już gwiazda, nawet Kobe lubi jego gre i widzi w nim potencjalnego kandydata do MVP :)

 

Jeśli chodzi o nasz zatrzymywanie pogoni rywala to mistrzem w zatrzymywaniu jest Mo Peterson i jego magiczna trójka :) Po prostu wie kiedy rzucić i ostatnio bardzo dobrze rzuca w końcówkach.

 

Nic tylko jak na razie chwalić naszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. A tak w ogóle to chciałem pochwalić Wróbla za refleks, bo (korzystając z ferii) już drugi raz chciałem napisać jakiegoś recap'a wstając wcześniej :> Wchodzę na stronkę a tutaj zonk - recap + skróty! :mrgreen: Dzięki, bracie! ;]

Nie ma problemu szefie :) Akurat wstałem o 6:00 i napisałem, bo było o czym. Ale wygraną z Pistons zostawiam Wam

:wink:

 

 

I to wszystko w moj dzien, heh, panowie, jak sie ma taka konkurencje do pisania to potem wychodzi ze KarSp nic nie pisze choć news już jest jak miał wstawać a do tego drugi chyba by szybciej skonczył. No ciesze się ze mamy taki poziom strony :D Dzięki PANOWIE :D

PS. Wróbel masz problemy ze snem?? ;)

 

Na e-basketowni tak pisze (tzn. stare liczenie - zwycięzca dywizji = automatycznie miejsca 1-3), zmyliło mnie to.

Proponuje lepiej zamiast e-b odwiedzać ten link z oficjalnej strony, tam dość szybko aktualizuja i narazie tylko raz mi sie zdarzyło zeby mieli zawiechę, ale za to dość długo wtedy jak pamietam, a odwiedzam tą strone dośc czesto. :)

http://www.nba.com/standings/team_recor ... d_Cnf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.