Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2006/07


torontos

Jaka przyszłość czeka Toronto?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka przyszłość czeka Toronto?

    • Okażą się objawieniem ligi
    • Nic specjalnego nie osiągną
    • Zabraknie im niewiele do PO
    • Bargnani będzie większym bustem niż Darko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, nie ma rzeczy perfekcyjnych ;] Dostaliśmy w Chicago. Szkoda, że to ostatni mecz, bo po 7 wygranych z rzędu przychodzi porażka, która jest ostatnim sprawdzianem i może wkaść niepokój w nasz zespół...

 

... no ale OK, nie popadam w obsesję.

 

Komentować meczu chyba nie ma sensu. Każdy zagrał średnio i na pewno z wielkim dystansem. Każdy w preseasonie coś pokazał, czymś zaskoczył in plus. Teraz tylko kopiować to w RS...

 

... tylko ten Bargnani, nie mogę go przeżyć :evil:

 

BTW - strasznie tutaj cicho ostatnio :roll: Macie taki zamęt czy po prostu wam się nie chce? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to ostatni mecz, bo po 7 wygranych z rzędu przychodzi porażka, która jest ostatnim sprawdzianem i może wkaść niepokój w nasz zespół...

 

... no ale OK, nie popadam w obsesję.

NIe zartuj Lukic, mysle ze to zawodowcy i nikt z nich nie przejmuje sie tym że przegrlai w OS, tym bardizej ze jest to jedna porazka z 6 gier, a Bulls to przeceiz liczaca sie ekipa. Dla mnie to zaden powód do niepokoju, mysle ze zawodnicy tez to luzno przyjeli, bo atmosfera i tak jest swietna seria 7-0, choc to PreS to wiadomo takie serie nam sie nie zdazaja. Ale zacyzna sie sezon, bijemy wszystkich i zaczynamy tez od 7-0 :twisted:

GO GO GO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie a jest gdzies ten mecz??

 

Zeby nie nabijac kompletnie posta to w przeddzien pierwszego naszego meczu zlylo sie tak ze jestesmy blisko podpisania TJ Forda. Ryzyko jest bardzo duze, bo chcemy sie z nim zwiazac na 3 lata z opcja na 4 i placici 8-9 mln. Gracz u nas nie sprawdzony, do tego kontuzjogenny, nie do konca jestem przekonany ze jest w stanei wykrecic srednia na 3 rozgrywajka w lidze. Coz ale jest mlody, mzoe kontuzje go ominał, wszystko przed nim a ja tradycyjnie, dla Bryana ufam wiec mimo ze nie jestem przekonany wierze ze bedzie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz będzie na TV o nazwie The Score która o dziwo jest na streamie :) Żeby to włączyć trzeba sobie zainstalować ten programik a później tak jak każdy stream czyli wybrać program z listy i prosic boga żeby lagów nie było :P

 

Instalka programu:

http://www.max-tv.be/downloads/setup.exe

 

Wersja On-Line:

http://www.max-tv.be/virtualtv/

 

 

Ja narazie walcze z tym programem ale nie poddam się tak łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczelismy sezon. Nie dane mi bylo tego meczu ogladac ale do niedizeli najpozniej Raps napewno cos obejrze. CO do meczu to moim zdaniem chwila zderzenie a rzeczywistoscia i prawdizwymi realiami NBA po zaskakujaca dobrym Preseasons. Mecuz nie uwazam za straconego bo po statach grlaismy calkiem niezle z jakby nie patrzec mocnym zespołem. Brawa dla Forda ktorym pokazał ze kontrakt ktory dostał przez sezonem nie jest za duzy a stac go by grac na takim pozioime.Bosh cos słabo z faulami, 5 w 25 min, poza tym ok. Brawo dla Parkera, ten swietnie od poczatku zaadaptowal sie w warunakch ligi zawodowej i te opinie potwierdza. Gorzej z Garbajosa ktory wyraznie nie mogl sie wstrzelic. Martwi mnie tez czas jaki dostal Calderon, jak na ta klase rozgrywajka(sczegolnie jezeli chodzi o ulozenie gry) to w mojej opinii za malo,bo to swietny konstrkutor, owszem ma bledy ale 14 min. Noo i Wasz ulibieniec Bargnani tez na minus, karygodnie lapał przewienia. Nastepny rywal to Bucks i licze na zwyciestwo :) Nie chcialbym zaczac seoznu od 0-2, mam w pamieci poprzedni rok i serie porazek na poczatek i wiem ze morale by mocno polecialy w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali, wygrali, wygrali! :mrgreen:

 

Mitchell pograł dłużej wyższymi i od razu mamy tego skutki -> lepsza gra na tablicach z dobrymi w tym elemencie Kozłami. Nareszcie procent zaskoczył (choć zawsze mógłby być lepszy ;)).

 

Jeśli ktoś nadal uważa, że Colangelo popełnił błąd oddając Charliego - jest... w błędzie. Villanueva to super gracz, który u nas obecnie pasowałby jak ulał, ale cóż - coś trzeba było poświęcić, aby dostać Ford'a.

 

Ford'a, który jest u nas niezbędny. Po prostu ten gość wymiata. Świetnie prowadzi grę - oby jak najdłużej był zdrowy.

 

Dwa mecze za nami, jednak tak naprawdę nie można jeszcze powiedzieć jakie jest nasze miejsce w szeregu i czy Bargnani to porażka dziesięciolecia istnienia Raptors :] Trzeba jeszcze poczekać.

 

Natomiast nasza gra... cholernie miło się to ogląda :twisted: To zupełnie inny basket niż rok temu. Z niecierpliwością czekam na link do full game :)

 

Zaufane (naprawdę zaufane :)) źródła podają, że VC chciałby w przyszłości wrócić do Toronto. Perspektywa odległa, do tego czasu sporo może się zmienić, ale co myślicie o takim pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mecz naprawdę sprawia, że można się cieszyć od ucha do ucha. Bosh dzisiaj przeszedł sam siebie, ale jestem pewny, że chciał coś udowodnić Cywilowi, kto tu jest lepszy. Ich pojedynek musiał być naprawdę emocjonujący, równie ostro czekam na linka :) I nareszcie więcej minut dla wysokich, i co Panie Mitchell nie opłaca się ? :wink:

 

Co do powrotu Cartera, jestem w niezłym zamieszaniu... nie rozumiem go troche. Narzekał na klub, na Bosha itp, a teraz jak zobaczył co się stało z drużyną chciałby bądź rozważa powrót. Czyżby w Nets mu nie szło tak jak chciał ??

 

Nie powiem, że z nim w składzie byłoby to super trio NBA: Bosh, Ford, Carter... na miare tego co w Nets, ale jeszcze lepiej, bo wszyscy młodzi, nie jak Kidd :wink: Czas pokaże, jest teraz w dobrej formie, tam w Nets naprawdę sobie nieźle radzi, ale czy go w ogóle Raptors zechcą... o to jest pytanie ? Zespół budowany pod Bosha, a nie pod Cartera już, tutaj mogą się zacząć spięcia, zgrzyty i nieciekawie w zespole. Ja z decyzją bym poczekał do końca obecnego sezonu i zobaczymy jak wypadnie drużyna. Jeśli będą potrzebne zmiany, dokona się ich, jeśli nie ... to nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukic najpozniej o 18:30 widze Torrent inaczej.. nie chcesz wiedziec co bedzie :twisted: :wink: Nabijasz tam sobie posty a raz jak potrzebe to nie ma komu dac :evil: :lol:

co do meczyku to wygrany w pieknym stylu, najpierw przegrywalismy anwet 10 ale podnieslismy sie i stac nas bylo by rozniesc bucks. To IMO pokazuje ze bedziemy jako tako mocni bo przeciez Bucks to zadne tam czerwne latarnie tylko zespoł liczacy sie w walce o PO. My ich roznieslismy. Same suprelatywy moglbym pisac. Swietnie Jones,Bosh,Rasho,Ford,Peterson, Parker wszyscy jakby weszli na szczyt swoich umiejetnosci.Nie czekajac na torrenta to po wyniku moge powiedziec ze gralismy jakies tam r'n'g, ale tez z w miare stonowana obrona ale to wszystko sie zweryfikuje.

PS. Nawet Bargnani 10 min i 1 faul :twisted:

Jeśli ktoś nadal uważa, że Colangelo popełnił błąd oddając Charliego - jest... w błędzie. Villanueva to super gracz, który u nas obecnie pasowałby jak ulał, ale cóż - coś trzeba było poświęcić, aby dostać Ford'a.

 

Ford'a, który jest u nas niezbędny. Po prostu ten gość wymiata. Świetnie prowadzi grę - oby jak najdłużej był zdrowy.

To moze ja powiem tak: a nie mowilem? Taki popularny ostatnio tekst na forum. :P Mowilem ze Ford przyda sie nam jako rozgrywajek a PF'ów mamy i trzeba ktoregos poswiecic, za co innego Cywil by nie poszedł...

 

Nie powiem, że z nim w składzie byłoby to super trio NBA: Bosh, Ford, Carter... na miare tego co w Nets, ale jeszcze lepiej, bo wszyscy młodzi, nie jak Kidd Wink Czas pokaże, jest teraz w dobrej formie, tam w Nets naprawdę sobie nieźle radzi, ale czy go w ogóle Raptors zechcą... o to jest pytanie ? Zespół budowany pod Bosha, a nie pod Cartera już, tutaj mogą się zacząć spięcia, zgrzyty i nieciekawie w zespole. Ja z decyzją bym poczekał do końca obecnego sezonu i zobaczymy jak wypadnie drużyna. Jeśli będą potrzebne zmiany, dokona się ich, jeśli nie ... to nie

W zupelnosci sie zgadzam. czas pokaze, bo narazie trudno powiedziec czy nam sie przyda cyz nie. Nie chcialbym tez wymiany z jego udzialem a ewentualnie wziecie go z rynku FA. A co do tego trio to warto podkreslic ze my tutaj mamy solidnego podkoszowca, cos co jest gwarantem sukcesu, nie bedizemy grac samym obwodem bo mamy tez do kogo zagrac w pomalowane :D Mysle ze moglibysmy wiecej osiagnac niz połfinal konferencji jak do tej pory ze strony Nets.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyniku moge powiedziec ze gralismy jakies tam r'n'g, ale tez z w miare stonowana obrona ale to wszystko sie zweryfikuje.

Run-n-gun nie ma większego sensu jeśli defensywa jest równa zeru (bo żeby wygrać trzeba zdobyć, ale również nie stracić). Cały czas pracujemy nad tym elementem, widać postępy, ale mimo to nadal jesteśmy jedną z najgorzej broniących drużyn w lidze. Nie można winić za to zawodników, bo roster jest właściwie nowy. Team defense to rzecz, której nie nauczy się w jeden preseason - do tego potrzeba miesięcy. Ja mam nadzieję, że w przyszłych meczach nasza obrona będzie się prezentowała przynajmniej tak, jak w dzisiejszym meczu. Bo jeśli chodzi o atak... cóż - wydaje mi się, że kluczem do zwycięstwa jest tylko skuteczność, bo zagrywki mamy całkiem, całkiem (choć to i tak zweryfikuje niedzielny mecz z Ostrogami :]).

 

Mowilem ze Ford przyda sie nam jako rozgrywajek a PF'ów mamy i trzeba ktoregos poswiecic, za co innego Cywil by nie poszedł...

Można żałować tylko, że Colangelo tak bardzo zaufał Europie. Polemizując: gdybyśmy wybrali z jedynką Thomas'a bądź Alridge'a byłoby łatwiej przeprowadzić trade z Milwaukee. Być może skusiliby się na jednego z nich. Tym samym mielibyśmy w drużynie i TJ-a i Charliego :) A jeśli nie - patrząc z perspektywy czasu - lepiej jest mieć w drużynie Thomas'a niż Bargnaniego :) Ale OK - cierpliwie czekamy co tam nasz wielki prospect pokaże :]

 

Co do VC-ego - dość dziwny rumorek. Kwestie jego transferu (czy to trade czy z FA) pozwolę sobie pominąć, bo to w tym momencie abstrakcja ;]

 

Zastanawia mnie tylko jak zostałby przyjęty w Toronto :roll: Powiem szczerze, że miło się robi na myśl, że VC mógłby grać ponownie w Kanadzie, ale równocześnie pojawia się obawa o harmonię naszego zespołu - czy aby nie została ona zburzona?

 

No nic, pogadamy w czerwcu. Jutro gramy ze Spurs u siebie, o 19:00 naszego czasu. Obecność obowiązkowa! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs to zespół z najwyższej półki, ale szczerze przyznam, że liczyłem na niespodziankę tym bardziej, że z Ostogami zawsze nam się dobrze grało. Szkoda :(

 

Ten mecz potwierdził, że nasza obrona to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia (dla nas; żeby nie było ;)), a i ofensywa nie chodzi tak jak powinna.

 

Śledziłem mecz na żywo i chcę powiedzieć, że skandaliczne są decyzje Mitchell'a. W najważniejszym momencie meczu, kiedy Spurs po prostu uciekają, nasz szanowny pan trener gra rezerwą :? Zdarzenie to miało miejsce w trzeciej kwarcie, spokojnie można było wpuścić Bosh'a, Mo i Ford'a, którzy IMHO mogli walczyć z takimi zawodnikami jak Duncan czy Parker. Niestety - pan Mitchell w tym momencie miał ochotę na testowanie umiejętności naszego picku, Freddiego i innych. Po prostu żenada...

 

Rasho dzisiaj dostał więcej minut, szkoda, że ich nie wykorzystał. Gra na tablicach jeszcze przejdzie bokiem natomiast nie trafiał otwartych jumperków, prostych jumperków...

 

... skoro nie idzie Słoweńcowi to czemu tak mało minut dostaje Kris?! Ja wiem, że preseason to zupełnie inna bajka, ale tam sprawował się bardzo dobrze; w RS natomiast wychodzi na minutę, góra trzy przy ustalonym już wyniku...

 

To samo tyczy się Calderon'a. Chłopak sobie dzisiaj za dużo nie pograł. A była ku temu okazja, bo TJ kaleczył niemiłosiernia a i nawet współpraca z Chrisem nie wychodziła mu dobrze (tylko 5 asyst).

 

Gdyby Chris dostał więcej minut, jestem wręcz przekonany, że 20/20 byłoby w jego zasięgu. Przyznajcie, że robi wrażenie...

 

Kontynuujmy to co zaczęliśmy, ale z głową! Bo zespół ma potencjał, ale śledząc mecz na żywo można odnieść wrażenie, że ów potencjał jest odbierany przez szanownego pana Mitchell'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Lukic. Właśnie sobie prześledziłem zagraniczne forum Raptors i wszyscy domagają się dwóch rzeczy. Zwolnić Mitchella za jego durne decyzje i dać więcej minut Rasho, ponieważ on jedyny z naszego zespołu potrafi się przeciwstawić innym wysokim graczom. Może nie błyszczy w ataku, ale w obronie naprawdę dobrze sie spisuje. Przykład mecz z Bucks. No bajka, pięknie grał, oglądałem ten mecz, bo go ściągnąłem, kto nie widział niech zasysa.

 

Z takim składem wiem, że trudno rozdzielać minuty, ale zbilansowana gra to podstawa, jak Mitchell nie wiem jak to zrobić niech zmieni prace. Irytujące są jego decyzje, on nie ustala taktyki, to zawodnicy wszystko robią, założe się, że on nie ma większego wpływu na postawe graczy, ponieważ nie potrafi wykorzystać ich umiejętności :?

 

Szkoda, naprawde szkoda tego meczu, walczyli do końca, ale nie udało się. Z 76ers musi pójść lepiej, bo u nich także Delambert czy Webber potrafią grać dobrze pod koszem i ktoś musi ich powstrzymywać. Włoch nie da sobie rady coś podejrzewam :?

 

Ehh jak będzie zobaczymy w środe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srode Wróbel jest genialnie z naszej strony.Co by nie mówic wyszedl nam ten mecz, co prawda dla mnie ine wyszlo tak jak chcialem bo go nie zobacyzlem na streamach, ale bywa. Świetnie Chris Bosh no i ta trójka, ktorej prezciez nie trafil w poprzednim seoznie ani razu na 13 prób, ostatni traz trafil przeciwko Knicks w kwietniu 2005. A tutaj rzut wazny, zlozenie sie i idealna trojeczka, z pewnoscia strezlca to zrobił, mam nadizeje ze taka odwaga w najwazniejsze akcji wynikala nie tylko z tego ze rozgrywał kapitalne zawody ale takze dlatego ze pracowal nad tym elementem i jest w tej dziedzinie coraz pewniejszy.Horror na nasza korzysc nasyzm niedoswiadcoznym na parkietach NBA graczom zawsze sie przyda.

Teraz Jastrzebie i wchodzimy na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o pewnej grze Bosha coś dodam. Nie wiem czy oglądaliście mecz z Bucks, ale tam Chris po prostu pchał się na kosz bardzo pewnie. Kilkanaście wsadów, świetne penetracje i wysoka skuteczność. Nabiera pewności w grze, staje się prawdziwym liderem, ma do pomocy pozostałych graczy i wychodzi super drużyna. Taka typowa drużyna, z liderem i zadaniowcami. Bosh naprawde dojrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóty nie nauczymy się bronić, dopóty nie będziemy wygrywać...

 

No sorry, ale po obejrzeniu skrótu, przeczytaniu kilku recapów i przeanalizowaniu box score'a tylko takie zdanie się narzuca. Bo my w ofensywie nie zagraliśmy źle (nie licząc pierwszej słabej kwarty). To po prostu ATL robiła co chciała, kontrolując wynik właściwie przez całe spotkanie.

 

CB#4 w tym sezonie to po prostu monster on the glass. Pięknie, oby tak dalej! Naprawdę, poprawił się w tym elemencie nie do poznania. Pewnie kilka osób mu zarzuci zbyt małą aktywność w ataku - spokojnie - on rozegra się z sezonem. Jestem o tym przekonany.

 

I z wad oprócz obrony można jeszcze wypisać: Bargnani, Mitchell. Co do tego pierwszego - potwierdza się, że w tym sezonie ligi nie zwojuje i wątpliwe, żeby poleciał także do Las Vegas na Got Milk Game :? Co do tego drugiego...

 

...

...

...

 

Już ja lepiej rozdzieliłbym te minuty. Po co w naszym zespole Rasho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z wad oprócz obrony można jeszcze wypisać: Bargnani, Mitchell. Co do tego pierwszego - potwierdza się, że w tym sezonie ligi nie zwojuje i wątpliwe, żeby poleciał także do Las Vegas na Got Milk Game :? Co do tego drugiego...

Już ja lepiej rozdzieliłbym te minuty. Po co w naszym zespole Rasho?

Nie powiem nic nowego... Bargnani to pomyłka tego roku i niestety, ale i błąd Colangelo :( Nic nie pokazuje, nic nie umie, nie radzi sobie w ogóle w NBA. To będzie jeden wielki BUST tego sezonu. Co do Michella to Lukic ja to pytanie sobie zadaje od dwóch lat: czemu go jeszcze nie zwolniono ??????

 

I dlaczego nie daje pograć Rasho, robi ten sam błąd co z Woodsem w zeszłym roku...

 

dlaczego KU**A NIE DAJESZ GRAĆ WYSOKIM ******** :evil: :evil: :evil: :evil:

 

gdzie minuty dla Garbajosy, Humphriesa ??????? Brak słów czasem, a taka złość mnie ogarnia przy jego grze, że ... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.