Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie PES lepszy był bez wyjątku od 2004 roku

 

Teraz planuje zrobić sobie maraton z trzema gierkami: Battlefield Hardline, Watch Dogs i Batman Arkham Knight. Przeszedł ktoś którąś?

Jak będzie czas i chęci to dorzuce kariere w F1 2015

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jakieś turnieje HS i już wiem ,że w tej grze karty wygrywają pojedynki. Nie zamierzam wydać ani grosza na grę i już widzę w pojedynkach ,że podstawowe karty są beznadziejne :D

Istnieje szansa ,że dość szybko zrezygnuje z HS ,ale jak na razie bawię się dobrze.

Zawsze mogę wrócić do innej gry blizzarda czyli Diablo 3 może ktoś gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pocisnąłem prywatę w FILMACH, poczynię i tu, jako że nie każdy odwiedza oba tematy.

 

Będę wdzięczny za każdego lajka na FP! Założyłem blog/fanpage o filmach (od horrorów klasy B, zresztą patrz: pierwszy wpis, po hiciory) no i ocvzywiście grach. Ale od innjej strony niż standardowe recenzje itp (patrz: pierwszy wpis ;) )

 

https://www.facebook.com/drugastronaekranu

 

Dzięki raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię pograć w Fifę i tegoroczna 16 również mnie nie zawodzi. Mam wrażenie, że jest jeszcze więcej przypadku i "prawdziwości". Ale jestem raczej niedzielnym graczem, nie gram z jakimś wielkim zacięciem.

 

PES nawet bym sprawdził, ale nie ma tam ligi angielskiej :P

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny tekst, to jak się ten fanpage lajkuje?

 

btw raz mi się rzuciło w oczy ,,całkiem racjonalnie" powtórzone chyba zdanie po zdaniu

Dzięki!

 

Na dole strony jest widżet do facebooka oraz na górnym pasku (tylko jakieś problemy są teraz z fejsem). Ale zapodaje też bezpośredniego linka :smile:

 

http://www.facebook.com/drugastronaekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś kore porównać FUTa z konkurecyjnym trybem w PESie? Z tego co czytałem o wiele bardziej cenisz sobie ten drugi, a mnie osobiście odpychał już sam wygląd losowania grajków (to z tymi piłkami). Ponad to nawet widok twojego składu wygląda strasznie archaicznie w grze Konami, choć to niuans. Będę wdzięczny za taką analizę, mało wiem o tym trybie w Pro Evo.

 

Niestety chyba nie jestem w stanie znowu przestawiać się spowrotem na PESa, choć zaczynałem lata temu od wczesnych WE na PSXa, a skończyłem dopiero chyba przy PESie 2010 zniesmaczony ciągłą stagnacją. Fifa15 i FUT wciągnęły mnie na tyle, że na dziś dzień jednak zostanę z EA. Płytka jutro ma być w paczkomacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.