Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz o battlefroncie? pogralem przedwczoraj kilka godzin, taki BF w swiecie SW, jak ktos nie jest fanem jednego albo drugiego to prawdopodobnie moze se odpuscic

No ja w FPS za dużo nie grałem, w BF tylko chwilo w 3, bo go kupiłem za 3 złoty, ale SW lubię. 

 

Skończyłem Risena. Mogłoby być bardzo dobrze, wyszło przeciętnie, ale wciągająco. Na razie mam dość Risenów, ale do dwójki wrócę, bo z tego co zauważyłem na wstępie jedną z ważniejszych wad znacznie poprawili.

Gram w Skyrima i nie wiem skąd ta podnieta na niego - owszem graficznie świetnie, ale do designów Bethesda ma rękę, 13-letni Morrowind to dla mnie dalej jedna ze śliczniejszych gier. Jednak walka jak w poprzednich Tesach słaba, co przeskadza w szczególności jeśli połączymy z za dużą dawką dungeon crawlingu, naprawdę się tak ludziom on podoba? W Morrowindzie go tyle nie było. Jakoś tak pograłem trochę i nie potrafi mnie gra w ogóle wciągnąć, mimo że już mam 7 lvl i trochę przy grze spędziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem tego cs'a z tego linku


Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje  błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, mówię Ci: zagraj najpierw w F4, sam ocenisz... ta gra jest BARDZO DOBRA.

Aktualnie mam:

Wiedźmina 1 i 2, Risen 2, Two Worlds 2, Borderlands, Tom Raider, RTW2, EU4, Skyrim, Guild war 2, Star Wars: The Old Republic, Far Cry 3, Jade Empire, Crysis, Half Life 2, Metro 2033, Mount and Blade, L4D 2, Dishonored, Bioshock 1 i 2 do przejścia.

Naprawdę czas to poprzechodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam wszystkim moi drodzy powiem tak.

 

Raz na jakiś czas jak wyjdzie jakaś nowa gra to mam zajawkę. Mówię sobie jak to bym nie pograł i wgle, a kończy się na tym że pogram godzinę dwie i tyle.

Kupiłem Xboxa, i jedyne co przeszedłem tak naprawdę to Wiedźmak 3, pograłem chwile w jakieś Assassins Creedy, Gta i g.wno z tego.

 

I wracając, moja zajawka do najnowszysch tytułów zawsze się kończy tak, że pogram troche, a za godzinę dwie, wracam do Gothica, Gothica 2, Neverwinter Nights, Icewind Dale, Zeusa Pana Olimpu, Herosów czy innych gier z przełomu 2000/2005 roku.

Nie wiem czy to kwestia jakiejś nostalgii głębszej, czy po prostu te nowe gry są tak hu.owe i uproszczone że aż się odechciewa grać "w miarę starszym ludziom"(bo na przekroju forum moje 25 lat to dość mało myślę)

 

Też tak macie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam wszystkim moi drodzy powiem tak.

 

Raz na jakiś czas jak wyjdzie jakaś nowa gra to mam zajawkę. Mówię sobie jak to bym nie pograł i wgle, a kończy się na tym że pogram godzinę dwie i tyle.

Kupiłem Xboxa, i jedyne co przeszedłem tak naprawdę to Wiedźmak 3, pograłem chwile w jakieś Assassins Creedy, Gta i g.wno z tego.

 

I wracając, moja zajawka do najnowszysch tytułów zawsze się kończy tak, że pogram troche, a za godzinę dwie, wracam do Gothica, Gothica 2, Neverwinter Nights, Icewind Dale, Zeusa Pana Olimpu, Herosów czy innych gier z przełomu 2000/2005 roku.

Nie wiem czy to kwestia jakiejś nostalgii głębszej, czy po prostu te nowe gry są tak hu.owe i uproszczone że aż się odechciewa grać "w miarę starszym ludziom"(bo na przekroju forum moje 25 lat to dość mało myślę)

 

Też tak macie? :tongue:

Jak masz Xa, to może spróbuj Sunset overdrive? A jak masz PS4, to Bloodborne. Możesz jeszcze spróbować MGS5, chociaż skoro go nie wymieniłeś to pewnie nie jesteś fanem serii.

Możesz też kupić jakąś konsole Nintendo dla odmiany. :)

 

Ja tam generalnie staram się grać w nowsze gry i jedyne co ostatnio nadrabiam to zaległe tytuły z PS3, obecnie męczę ME3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie śmigam w Rollercoaster Tycoon :P

XO sprzedałem, granie na konsoli mi nie spasowało.

 

Z nowszych to byłem w stanie pograc jeszcze ew. w dwójke Wiedzmina i RaceDriver GRID, oprócz tego w nic. Nawet jeśli mowa o serii Total War to wolę zagrać w oryginalnego Medievala, testowałem ostatnio Shoguna/Rome 2 i to samo, maks godzinę dwie pograłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli granie na konsoli Ci nie spasowało, to pewnie nawet nie ma co polecać Nintendo. W każdym razie ja gram na konsolach i co jakiś czas znajduje perełki. 

 

Shiiiiiiiiiiiit. Mam wątpliwości czy to się uda, ale emocje podczas grania będą duże, tak jak podczas oglądania tego trailera z tak dobrze znaną muzyką. Już widać, że system walki zmieniony, oby tylko nic nie wycinali, oby zrobili mapę świata. Chcę wierzyć, że będzie dobrze i grę pewnie kupie od razu na premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qooniu co kto lubi... :) Jeśli jarają Cię starocie, Twoje prawo :)

 

Ale absolutnie nie jest tak, że "obecne gry slabe, prostackie i ogólnie beee". Najlepszy przykład: wiedźmin. Żaden Gohitc, Risen i cała reszta im podobnych nie jest w stanie konkurowac z W3. Pod zadnym względem. ŻADNYM. I nie ma argumentu, który byłby w stanie udowodnić że jest inaczej :)

 

A że jest dużo głupich gier? Pewnie. A kiedyś nie było? Były i to cała masa. Tylko że o nich dzisiaj się nie mówi, bo wspominając lata 90. wspominamy Baldursy, Tormenty i Neverwintery. Tak jak za 15 lat będziemy wspominać Wiedźmina, czy The Last Of Us, nie pamiętając o potworkach, które dzisiaj nas bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napieprzam FPS głownie mapy z CoD2 to mój drugi dom :D teraz trochę Insurgency ani to symulator ani typowy turniejowy FPS jak CS.GO czy CoD4 ani też nie symulacja jak ARMA II, ale fajny FPS bardziej realistyczny i postawiony na współpracę i taktyczne zagrywki. Tanio bo teraz klucze śmigają po 20 zł na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w przeważającej części nowe gry są lepsze, owszem są gry, które jak dla mnie świetnie bronią się mimo upływu czasu, ale jednak lepsze wrogiem dobrego. Gram w tego HF2 i mimo, że był uważany za jeden z najlepszych fps w historii i ma ledwie 11 lat, strasznie czuć od niego archaiczność. A trochę nowych dobrych gier jest - trylogie Wiedźmina i Mass Effect przejdą do historii z pewnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w końcu mnie kolejna gra wciągnęła - Tomb Raider. Wydaje mi się overall trochę krótki, jestem po 3 godzinach gdzieś w 1/3 i bardzo łatwy mimo grania na najwyższym poziomie. Z wad jeszcze przesadzili z wytrzymałością Lary - taka wątła dziewczyna, a zbiera raz po razie takie cięgi, do tego w walkach mogli na rzecz ilości przeciwników zwiększyć ich siłę. Mimo wszystko Lara mi nie pasuje na Rambo, a tak wyglądają walki - ot masz pułapkę, że Ciebie oślepiają i masz nagle wyeliminować z 10. Banalna walka. Jednak graficznie Tomb Raider wymiata - jak dotąd najładniejsza grafika jaką widziałem w grach. Lara jest prześliczna, po prostu człowiek z miejsca się w niej zakoc***e. Fajny klimat, mimo że jak wspomniałem - god mode Lary trochę go psuje. Powinna być raczej słaba, delikatna i wygrywać sprytem i zgrabnością. Fabuła zaciekawiła mnie, mało ujawnia od początku. Tzn może nie sama opowieść jest orginalna, ale konstrukcja już dobrze poprowadzona. Jednak overall polecam, tym bardziej że kosztuje kilkanaście złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fenomen Gothica to jest ewenement tylko w Polsce. Coś jak Garu w polskim świadku muzycznym. Gra jest mega średnia, pełna bugów, fabuła prosta, grafika jak na tamte lata mocno przeciętna, ale ma to coś w sobie co po prostu miażdży czaszkę. Na świecie nie był tak świetnie odebrany jak w Polsce. Gothic to niby RPG, ale z tymi wadami ma trochę własny gatunek. Dla mnie gra genialna i po prostu ją kocham całym sercem.

Ja także, Gothic I to dla mnie jedna z najlepszych gier. W sumie II tez.

 

Jeśli chodzi o Tomb Raidera to ta gra to doskonała mieszanka. Taki mix Last of Us z Uncharted. Zresztą polecam na YT obejrzeć kolesia Bananowy Janek, zazwyczaj wrzuca crapy z konsol, ale od czasu do czasu robi materiał o dobrej grze. Wziął na tapetę nowego TB, ale recka pasuje też do pierwszej części.

No ja już jestem w końcówce, po 10 godzinach mam 67% procent gry, a nie zbierałem na maxa wszystkiego, więc generalnie obstawiam, że jeszcze z godzina, dwa mi zostały do ukończenia. Gra jest naprawdę dobra i kosztuje grosze - ja kupiłem wersje deluxe za 17 zł.

 

Widziałem RappaR, że masz na tapecie Europe. Jeśli chcesz w nią grać bez dodatków to nie będzie miała takiego impactu. Polecam kupić z paroma ważnymi DLC. American Natives, El Dorado i wychodzący wkrótce Cossacks, gdzie dodany będzie threat war. To są trzy Dlc, które faktycznie dużo zmieniają, a pewnie o jakimś ostatecznie zapomniałem. Jeszcze jak lubisz takie klimaty to koniecznie od Paradoxu Crusaders Kings.

Ja kiedyś w pizdu grałem w paradoxa na MP, głównie EU2 i Victorię, EU4 też kupiłem z nadzieją na MP. Akurat mam jakąś wersję też deluxe i mam większość dodatków, ale nie chce mi się wgryzać w mechanizmy aż tak bardzo.

 

Ja najbardziej czekam na Mafie. Jestem dickraiderem serii. Obie części to majstersztyk.

Mafia I była świetna, ale Mafia III to będzie już tylko typowy klon GTA, nie miałbym nadziei zbyt wysoko.

 

 

http://gameplay.pl/news.asp?ID=95438

 

W sumie sporo z tego mam nawet nie zaczęte, ale Deusa Exa i DMC sobie na pewno kupię z tej listy. Aktualnie jednak mam postawienie, że dopóki przynajmniej z 3-4 gier co je mam nie skończę, nie będę dalej marnował kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.