Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odpaliłem sobie Ori And The Blind Forest naprawdę dobra platformówka, tylko ma chyba jakieś potworne wymagania skoro u mnie na sprzęcie i7-4702mq 8 gb ramu i gtx850M z 2GB gddr5 musiałem wrzucić gre do rozdzielczosci 1366x766 (brak innych ustawien graficznych) zeby smigało na 45-60 fps. Na razie godzinkę pyknąłem i licznik mowi, że 10% gry odkryłem. Co prawda wygląda urzekająco i naprawdę jest na czym oko zawiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry? Najlepszy. Drugie miejsce (po Diablo 2) w moim rankingu życiowym, a gram od ponad dwudziestu lat. Jeśli nie grałeś w poprzednie, to możesz sobie zobaczyć tzw. "story recap" na Youtubie i od razu zaczynać trzecią część. A że książek nie czytałeś, to nawet lepiej, bo będziesz miał przynajmniej jedną naprawdę grubą niespodziankę, nie wiedząc o czymś, o czym wiedzą znający książkową sagę.

 

Ja mam już ponad 150h na liczniku (urlop miałem :P) i nie mam dosyć, a i gra się skończyć nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori and The Blind Forest - przygoda zakończona, fantastyczna gra 9/10 spędziłem na niej 11 godzin, ale naprawdę było warto. Co ciekawe zidentyfikowałem przyczynę wolnego działania, gra zamiast skorzystać z karty dedykowanej, to skorzystała z karty zintegrowanej stąd powody ze spadkami fpsów. Przy korzystaniu z karty dedykowanej stałe 60 fps.

Co do gry, fantastyczny klimat, muzyka, oprawa graficzna, grywalność i przy tym ciekawa fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin III chapeau bas.

Ni ma co się rozpisywać, wyżej już zostało wiele napisane na temat tej gry- miodne, cudowne no k**** Geralt(po raz kolejny zreszto) miażdży system. Zaraz obok Sheparda z ME moja ulubiona postacią w histerii gier wideło, 

 

ps 

 

radze obserwować temat ;] gdyż na dniach planuje dać komuś wieśka 3 za darmo ;]

konkurs/losowanie ki c*** go wie - zobaczymy 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudził mi się Wiesiek i teraz się nad czymś zastanawiam. 

Graliście w survivalowce typu ARK - warto grać?

 

Przed podejściem do takich gier, musisz sobie odpowiedzieć na 2 zajebiście ważne pytania:

 

1. Czy jesteś w stanie przymknąć oko na różnego rodzaju niedróbki (niski framerate, glitche graficzne, pop-up obiektów) i się dobrze bawić?

2. Czy masz z kim w to grać? Samemu albo z randomowymi ludźmi nie ma żadnego sensu. Trzeba mieć ekipę znajomych, mikforony i dobry humor, żeby czerpać z tego przyjemność.

 

Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco (a dodatkowo lubisz zombie), to polecam sprawdzić DayZ lub H1Z1. ARKa i Reign of Kings nie testowałem, bo odstrasza mnie ta groteskowa umowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sto lat za murzynami ale... AC Blackflag mnie znudził. Ponoć taka fajna ale ni cholery nie mogłem zdzierżyć. Mało zabijania z ukrycia za to przygody na morzu. To sie nie powinno nazywac assasyn. Jeszcze w trojce to byl ozbalansowane, bitwy morkie to byl dodatek. Jedynka mimo brakow i doskonala dwojka plus brotherhood i revelations to było to. 

 

DO unity nie podchodze bo naczytalem sie o bugach, rogue tez chyba nie... Moze syndicate bedzie lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Black Flag wyglądała tak:

 

Zacząłem grać, wszystko fajnie, jestem piratem. Wczułem się w klimat, bawiłem całkiem dobrze, polałem sobie rumu... Aż tu nagle zmiana sceny, jakaś babka daje mi palmtopa i uświadamia, że to piratowanie jest na niby i ja tylko się w niego wcielam, siedząc w biurowcu...

 

k****, gdybym chciał się wcielać w pirata, siedząc w biurowcu, to bym sobie odpalił w robocie statki na komórce.

 

Nie mam pojęcia, po co w Assasinie upchnięto ten wątek "współczesny", Animusa, pierdolusa, czy irytującego Desmonda. Gra by się spokojnie obroniła jako realistyczna skradanka w różnych epokach historycznych, a tak mamy serową historyjkę, w której ma się wywalone zarówno na głównego bohatera ze "współczesności" (bo jest nieciekawy), jak i asasyna/pirata/cokolwiek (bo jest na niby).

 

Szkoda. 

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu k****

 

10 lat czekania od pamiętnego tech-dema i w końcu nastał ten magiczny moment. Teraz tylko czekać na premierę(2017?) i modlić się, żeby SE nie spierdoliło tej gry. Ostatnio ich forma jakby się poprawiała, ale nadal nie jestem w stanie im zaufać po tym co odpierdalali na ostatniej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem główny wątek w Wieśku i jak dla mnie to najlepsza fabularnie gra w historii.Wiadomo że jest trochę przerysowana ale tu nawet byle misje poboczne mają tak zajebistą oprawę że momentami człowiek by usiadł i oglądał a nie tam klepał klawiaturą.Filmowe przerywniki i dialogi to mistrzostwo świata,muzyka momentami wgniata w fotel normalnie aż szkoda że cała główna fabuła już za mną :numbness:

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.