Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Divac akurat przestrzelil osobowe ktore byly na wage finalu :D ale pick swietny, wielki wplyw na D , bball iq i w dodatku z durantem i millerem two man game moze wygladac swietnie , tym pickiem ignazz zalatwil sobie ze moze wziac na pg shootera, defendera a nie musi miec kreatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo divac nie jest stoperem w skali atf a juz na pewno nie ten z lat ignazza. Skutecznosc tez slaba zbiorka coraz gorsza. Zostalo bb iq i pass skills. Fajny pick ale nie budzi mnie po nocach

Divac nadal wyglądał bardzo imponująco w latach ignazza, zmieniła się może wydolność i ilość produktywnych minut.

Po prostu, pewne skille się nigdy nie starzeją :)

 

Mało kto pamięta, ale Kings Adelmana byli równie dobrzy w obronie co w ataku i duża w tym zasługa Divaca, który defensywy impact przez całą karierę miał ogromny - w przeciwieństwie do ofensywy gdzie paradoksalnie był raczj przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drapm divac miał 4.3 w 2001, w 2003 3.3. dla porównania ben wallace w 04-05 miał odpowiednio 4.6 2.7 

ja wiem, że Ben jest fajny i blokuje ale jeśli z niego się robi best of the best defensorów stoperów i co tam jeszcze to Divac wcale słaby nie był. i w dodatku Vlade miał obok siebie Webbera a nie Rasheeda. w dodatku było omawiane chyba w poprzednim atf ,że ben to morderca w help defense a nie 1 vs 1. co świadczy o tym, że Shaqa krył często z pomocy (tego z Lakers)a na zmiane go kryli Okur, Cambell, Rasheed. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drapm divac miał 4.3 w 2001, w 2003 3.3. dla porównania ben wallace w 04-05 miał odpowiednio 4.6 2.7 

ja wiem, że Ben jest fajny i blokuje ale jeśli z niego się robi best of the best defensorów stoperów i co tam jeszcze to Divac wcale słaby nie był. i w dodatku Vlade miał obok siebie Webbera a nie Rasheeda.

 

Na szczęście Benowi przyszło również grać w swoim prime bez Rasheeda i miażdzył defensywnie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

 

1. Opis zespołu podstawą promowania swojej ekipy

 

2. Losowanie par i zamiast gameplanów zrobić coś krótkiego w formie 5on5 z ESPN - każdy dostaje te same pytania i w krótkiej formie na nie odpowiada. Żadnych rebutali i żadnych terminów przedłużających i zabijających zabawę.

 

np.

 

 

1. Gdzie widzisz swoje przewagi?

2. Gdzie widzisz swoje minusy?

3. Kto będzie x-factorem?

4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

5. Dlaczego bardzo podoba ci się skład kucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zasady są jasne i 24h to 24h, ewentualnie można przedłużyć mu czas do pełnych 3 dni bez jego logowania się, czyli do około 19, ale w nieskończoność bym nie czekał. Mógł dać znać, że go nie będzie. Z tego co wiem, to ignazza część osób zna osobiście, więc może by mu ktoś sms napisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.