Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest dość skomplikowana, ale w moim przypadku chodzi o zmianę lat Hardena. dołączyłem do zabawy z doskoku i myślałem, że gramy bez tego sezonu (pamiętam dyskusje na ten temat). kiedy wybrałem Jamesa i się zorientowałem, że jednak wliczamy 14/15 to olałem sprawę; teraz jednak (ze względu na to jak wygląda w tym sezonie Broda) chciałem przesunąć sobie jego lata z 13-14 na 14-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zabawa wiec mimo wszystko sami użytkownicy rozstrzygną w swoim sumieniu czy faktycznie się walnęli jak DH12,P_M czy Metlik czy po czasie ze względu na krytykę próbują zrobić wała. wykażmy zaufanie i faktycznie skoro się zgodziłeś już parę razy inni też powinni mieć taka możliwość. Miło gdyby podali powód tej zmiany. Rapparowi skoro nie podał sami wybierzemy jakieś lata  :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z organizacyjnych - zezwalam wszystkim na zmianę lat. Deadline będzie 24h od końca draftu. Powody dowolne (skoro zezwoliłem juz wczesniej dwom userom, to reszcie też powinienem). Najlepiej wyślijcie mi PM po swoim ostatnim picku z uwagami.

Wynika z tego jasno, że lata muszą być do 24 godzin po ostatnim picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, hmm dotychczas były ode mnie wprowadzone przez PM następujące zmiany :

1.BCK - Korver i Westbrook z 12-14, na 13-15 (napisane przez Czekolade dosłownie chwilę po wyborze Korvera) i tu chodziło o błąd zapisu.

2. P_M - O'Neal z 00-02 na 99-01 (ujawniam prywatną wiadomość, ale nie dyskutowałem tego na forum więc teraz czuję się zobowiązany : P_M napisał mi, że się machnął z latami ze względu na pomylkę kiedy był lockaut).

Innych zmian dotychczas nie przeprowadzałem. PS ; RappaR w pijackim amoku zapomniałeś w ogóle podać lat JJ, więc trzeźwiej i podaj je.

 

 

Obecnie, gdy widzę krytykę pomysłu zmian (uzasadniona - lata były krytykowane konstruktywnie na forum, co jednak trochę irytować może) zachęcam wszystkich do udzielenia się, co z tym zrobić (wliczając w to poprzednie zmiany).

Nie została podjęta żadna decyzja, więc nie pitol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.