Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ok draft zakonczony - jeszcze lata od LBS (J.Smoove) poprosze i pick od Rappara. By Was zmotywowac lata J-Smoove i pick RappaRa zastepczo dalem sam ;)

Ja się waham między Tajem Gibsonem, a Ericiem Bledsoe to może mi po prostu obu daj? Będzie szybciej i łatwiej :) Albo wezmę po jednym sezonie każdego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich? Co robimy z pickiem Rappara? Z jednej strony to jest zabawa i nie chce dawać mu C-Tryba lub Smusha z drugiej uważam jego zachowanie za mocno nie w porządku wobec wszystkich i naginanie zasad. Tym bardziej że to nie brak czasu sadzać po aktywności na forum.

 

Moja propozycja przydzielić z automatu jakiegoś gracza który nie jest totalnym ogórkiem np mo williamsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich? Co robimy z pickiem Rappara? Z jednej strony to jest zabawa i nie chce dawać mu C-Tryba lub Smusha z drugiej uważam jego zachowanie za mocno nie w porządku wobec wszystkich i naginanie zasad. Tym bardziej że to nie brak czasu sadzać po aktywności na forum.

 

Moja propozycja przydzielić z automatu jakiegoś gracza który nie jest totalnym ogórkiem np mo williamsa

Pisałem między kim się waham: Gibsonem i Bledsoe, a że nikomu się nie śpieszy, to i ja nie piszę. I tak nawet określonej daty na rozpoczęcie pisania opisów nie ma.

Jakby co możecie mi z automatu wybrać któregoś z tych dwóch.

ps. Mo Williams JEST totalnym ogórkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.