Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To moja rada byłaby, że przy 32 picku to brać jednak LBJ, gtg z obwodu już nie wyciągniesz, a mimo wszystko łatwiej grać z obwodu niż dostarczać piłkę inside :tongue: Przy 24 mogłem jeszcze liczyć na Curry'ego lub kilka innych nazwisk, przy 32 na pewno one już znikną.

wiesz, ja bym brał LBJa z dwóją przed Onealem (go bym brał z 3)..

 

BTW uważnie wybierajcie swoje pierwsze dwa picki.. Unikajcie graczy powszechnie uważanych za tzw 'cipki' jak Cp3, PGasol, KMalone, DRob. Nie warto na nich marnować dwóch pierwszych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja bym brał LBJa z dwóją przed Onealem (go bym brał z 3)..

 

BTW uważnie wybierajcie swoje pierwsze dwa picki.. Unikajcie graczy powszechnie uważanych za tzw 'cipki' jak Cp3, PGasol, KMalone, DRob. Nie warto na nich marnować dwóch pierwszych wyborów.

LOLOL

 

Nie wybrać w gronie 32 graczy Mailmaina, Admirala i CP3? 

 

Czy tacy ludzie istnieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale wolę zdecydowanie Pau Gasol niż DRoba po kontuzji.

Ja akurat wolę DRoba, ale pisałem żartem,licząc że któregoś będę mógł wziąć :smile: Chociaż pewnie duet Duncan-PGasol ciężko mi by było sprzedać na forum, mimo że uważam że świetnie do siebie pasują po obu stronach(ale by zaraz było, że jeden i drugi to PF).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sory za kłopot ale trochę mi się pomieszało i nie dam rady tymczasowo wchodzić na forum przez najbliższy okres,także odpadam z zabawy.Przesuńcie się o jeden pick do góry,albo weźcie kogoś chętnego na moje miejsce.

 

Jeszcze raz sory.

 

W związku z tym czy mogę prosić modów o przywrócenie wątku o ATF z archiwum z powrotem do NBA? Nie chce mi się specjalnie nowego zakładać ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle mieszamy :smile: W takim tempie to tych 120 graczy będziemy do playoffów wybierać :tongue:

 

 

ja bym proponował dać go  Rapparowi bo najbardziej stracił na nowym losowaniu, a 16 pick i tak jest nie najgorszy.

 

Stracił na losowaniu? Losowanie to losowanie. Ja też straciłem... bez przesady.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, że w innym wypadku trzeba będzie robić nowe losowanie? Ile jeszcze będziemy zaczynać od nowa? Jak jesteś taki bystry to może podsuniesz jakieś rozwiązanie bo nic nie wniosłeś w tej kwestii poza blokowaniem dalszego draftu. Nie ma znaczenie czy RappaR będzie miał 16 czy 5 pick bo tutaj każdy musi sobie radzić sam i budować drużynę na swój sposób. 

 

wypowiadajcie się bo trzeba coś szybko ustalić bo na razie to same problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję takie rozwiązanie:

 

Zastępca może wejść do zabawy w każdej chwili aż do końca trwania 1. rundy. Jednocześnie draft musi ruszyć najpóźniej po 24 h od ostatniego picku, czyli o 3:42. Dlatego jeśli do tej godziny nikt się nie zgłosi, to wybiera Czekolada. Jeśli po jego picku zgłosi się następca, to wybiera po nim, jednak julekstep (czyli kolejny wybierający) nie musi już czekać 24h, tylko może wybierać od razu. W ten sposób draft nie będzie stał, a jeśli ktoś będzie miał ochotę wejść do gry, to będzie miał trochę czasu i niekoniecznie 16. pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.