Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że ignazz i chris olewają temat, bo team ignazza to mój osobisty faworyt, a chris ulepił ekipę, która poniżej top5 nie ma prawa wypaść.

Z teamów które masz w top5 zdołalibyśmy ułożyć kompletny power ranking.

Niech Lorak wylosuje 7 par z tych co napisali gameplany i robimy te 5 pytań o 2-3 zdania na każde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pojedynki uważam, że dosyć hardcorowe. W każdym z nich odpadnie, ktoś, kto jest w moim TOP8 (jeden przegrany pewnie zostanie, bo na niego zagłosujemy).

 

Generalnie podstawowe sprawy, które warto by było szybko wyjaśnić, to:

 

1. Jakie są w końcu te pytania?

 

2. Do kiedy deadline? Tutaj wtorek-środa nie jest zły.

 

3. Do kiedy głosujemy i komu wysyłamy głosy? Co do terminu głosowania, to proponuję dać kilka dni na ewentualną dyskusję par (mam co najmniej dwie, gdzie na pierwszy rzut nie wiem jak zagłosować, więc wiele zależy tu od samych userów), np do przyszłej niedzieli. Zresztą o tę dyskusję w tej całej zabawie chodzi, więc 7-10 dni na rundę, to nie jest wcale tak dużo.

 

4. Proponuję najpierw głosowanie tych 7 par, a dopiero potem wybór lucky loosera (w 24h). To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał, żeby od razu wskazywać przy podstawowym głosowaniu.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.