Skocz do zawartości

Mock Drafty 2014/15


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba rzeczywiscie nowa jest lepsza.

 

To co najwazniejsze, czyli panel wyszukiwania graczy, zajmuje teraz centralna czesc ekranu i pozwala na latwiejszy przeglad.

Zeby tak kurcze dalo sie jeszcze paski na dole minimalizowac.

 

Aha, i fajnie, ze licza na biezaco ranking roto, mozna sobie podejrzec i czlowiek wie, w jakiej kategorii musi sie podciagnac, bez uzupelniania zewnetrzych exceli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiscie nowa jest lepsza.

 

To co najwazniejsze, czyli panel wyszukiwania graczy, zajmuje teraz centralna czesc ekranu i pozwala na latwiejszy przeglad.

Zeby tak kurcze dalo sie jeszcze paski na dole minimalizowac.

 

Aha, i fajnie, ze licza na biezaco ranking roto, mozna sobie podejrzec i czlowiek wie, w jakiej kategorii musi sie podciagnac, bez uzupelniania zewnetrzych exceli.

Jest lepsza, ale zewnętrzne excele są niezbędne, jeśli nie korzystasz z projekcji wyników z yahoo. Idealnie by było, gdyby pozwalali podpiąć własne projekcje, tak jak można wpisać własne ceny.

 

Jest kilka upierdliwych błędów i chyba będę draftował na starej jak tego nie poprawią.

1. Nie aktywuje mi się guzik Bid, po podbiciu mojej ceny przez kogoś innego, a czasem także, gdy to nie mi podbijają. Deaktywuje się też w różnych niezrozumiałych sytuacjach

2. w czacie co chwila wyświetla się informacja, że wszedłem do draftu i robi bajzel.

3. nie chcieli mi się pokazać wszyscy gracze, mimo usunięcia filtrów, po uprzednim wyborze gracza do kolejki. Tego na szczęście nie udało mi się powtórzyć po odświeżeniu.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie aktywuje mi się guzik Bid, po podbiciu mojej ceny przez kogoś innego, a czasem także, gdy to nie mi podbijają. Deaktywuje się też w różnych niezrozumiałych sytuacjach

 

Tez to zauważyłem i jest to co najmniej upierdliwe... Trzeba za każdym razem przy przebijaniu ręcznie wpisywać kwotę aby uaktywnił się przycisk BID ... co może w " draftowym stresie" spowodować kilka niezłych wpadek ... można wpisać o jedną cyfrę za dużo, albo nie zdążyć czegoś wklepać na czas...

 

PS. na drugim mocku, przycisk już działał normalnie  - ale jak widać loteria pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobra nasza ;)

 

sprawdziłem tego nowego draft toola

z bidem rzeczywiście jest problem i trzeba straaasznie uważać, no i okienko do dialogu jest bezsensownie małe, rozumiem, że tam się draftuje a nie prowadzi filozoficzne dysputy ale czasami ciekawie przeczytać innych reakcję czy jakiś diss

 

a reszta to spory pozytyw, ciekawie rozłożone okienka i wielki bonus za liczenie na bieżąco standingów

 

podsumowując ja będe korzystał z nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłosiłem do dzisiejszego draftu, żeby ten nowy look obadać. Nie uruchamiałem wcześniej - pocisnę cały draft, to dopiero wtedy będę w stanie ocenić co wolę... Jeszcze dwie godziny...

EDIT: ...i wciąż brakuje jednego typa...

Pozdr

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ...i wciąż brakuje jednego typa...

Pozdr

 

Chyba dwóch bo zakładam ze liga jest ustawiona jak powinna być na 15 teamów.

 

 

Zarezerwujcie miejsce dla mnie, koło 21 wbija na draft

 

To lepiej wejdź i sobie zajmij miejsce bo tu nie ma rezerwacji ;)

 https://yho.com/nba?...7730c03761581aa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dwóch bo zakładam ze liga jest ustawiona jak powinna być na 15 teamów.

 

 

 

To lepiej wejdź i sobie zajmij miejsce bo tu nie ma rezerwacji ;)

 https://yho.com/nba?...7730c03761581aa

 

właśnie, liga jest ustawiona tak samo jak nasze będą? tzn tyle samo kategorii, ten sam roster i tyle samo teamów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, bo kategorie są FGA i FGM zamiast FG% i FTA, FTM zamiast FT%

 

właśnie tak mi się wydawało więc w taki zawiły sposób chciałem na to zwrócić uwagę jeszcze kogoś ;)

 

dobrze, by było przed draftem to zmienić

 

edit: Benon mnie wyprzedził

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.