Skocz do zawartości

Mock Drafty 2014/15


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

jako że zależy mi na mocku bez botów, to spróbujmy w ten sposób: https://yho.com/nba?l=74539&k=b7730c03761581aa

to jest link do ligi testowej, która po drafcie zostanie usunięta (czy też każdy sam się z niej wypisze). aukcja jest ustawiona dziś na 21:00 (ewentualnie można przesunąć na 21:30). komu pasuje niech dołącza do ligi, może uzbiera się nas piętnastu. jak nie, to jutro lub w niedzielę spróbujemy ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mock w tym sezonie:

 

PG - Darren Collison (Sac - PG) $16

SG - Nicolas Batum (Por - SG,SF) $35

G - Jameer Nelson (Dal - PG) $9

SF - Kevin Durant (OKC - SF,PF) $87

PF - Zach Randolph (Mem - PF,C) $13

F - Terrence Jones (Hou - SF,PF) $13

C - Greg Monroe (Det - PF,C) $11

C - Gorgui Dieng (Min - C) $3

UTILL - John Henson (Mil - PF,C) $3

UTILL - Marcus Smart (Bos - PG) $2

BN - Reggie Jackson (OKC - PG,SG) $4

BN - JaVale McGee (Den - C) $2

BN - Nikola Mirotic (Chi - SF,PF) $2

 

Dzisiaj chyba też się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierniu napisalem, ze "Tym bardziej warto potestowac, ze jest nowa wersja aplikacji Yahoo - glowne zmiany sa wizualne czyli trzeba sie bedzie przyzwyczaic"

 

A tak swoją drogą, to co się wg Ciebie wilq zmieniło wizualnie, bo raz odpaliłem i wydaje mi się, że wszystko jest po staremu. Z lewej lista graczy, z prawej chat i lista wyborów. Na górze menedżerowie i gracz licytowany pod spodem.

Wtedy miales racje, ale odpal teraz mocka... Ha! Wiedzialem o tych zmianach w sierpniu! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że zależy mi na mocku bez botów, to spróbujmy w ten sposób:

to jest link do ligi testowej, która po drafcie zostanie usunięta (czy też każdy sam się z niej wypisze). aukcja jest ustawiona dziś na 21:00 (ewentualnie można przesunąć na 21:30). komu pasuje niech dołącza do ligi, może uzbiera się nas piętnastu. jak nie, to jutro lub w niedzielę spróbujemy ponownie.

Przy okazji sprawdzcie czy mozna sobie wybrac jaka aplikacja draftowac bo...

 

Yahoo znów zaskakuje, zmienili aplikację do draftu. Idealny moment na takie zmiany :grin:.

... jesli nie mozna to rzeczywiscie kiepski timing, niektore ligi moga zostac mocno zaskoczone takze tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że dziś nie draftuję, bo by było słabo. Swoją drogą, to zawsze mnie zadziwia jak firmy dysponujące takimi możliwościami kapitałowymi robią wszystko tak samo na ostatnią chwilę jak wszyscy ;]

 

Hm, na razie nie mogę się połączyć z serwerem :-/ Mam nadzieję, że to przez proxy i w domu pójdzie.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że zależy mi na mocku bez botów, to spróbujmy w ten sposób: https://yho.com/nba?l=74539&k=b7730c03761581aa

to jest link do ligi testowej, która po drafcie zostanie usunięta (czy też każdy sam się z niej wypisze). aukcja jest ustawiona dziś na 21:00 (ewentualnie można przesunąć na 21:30). komu pasuje niech dołącza do ligi, może uzbiera się nas piętnastu. jak nie, to jutro lub w niedzielę spróbujemy ponownie.

 

jakby było o 21:30 to dla mnie przynajmniej byłoby lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.