Skocz do zawartości

Mock Drafty 2014/15


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry wykluczasz tankowanie strat? ;] Aż nie mogę uwierzyć. Ja na pewno nie kupię Howarda, bo go nie cierpię. Nie jest to może zbyt merytoryczna przyczyna, ale co zrobić? ;]

Wykluczam tankowanie czegokolwiek. Przynajmniej na początku. A potem się zobaczy co arkusze będą podpowiadać i czy w to uwierzę ;-)

Cousinsa zwyczajnie nie cierpię. Howarda w sumie też - ale z innych powodów.

Problem w tym, ze zawodnicy których lubię przekroczyli czterdziestkę, więc moge byc zmuszony do drastycznej weryfikacji priorytetów. :grin:

Zapewniam Cie, że wiele osób tutaj ściemnia :smile:

Mnóstwo. Ze mną na czele. Pierwsza zasada FB - nie ufaj słowom nikogo. Nawet własnym ;-)

Ale Cousinsa mozecie byc pewni. Nie wezmę udziału nawet w licytacji. Kijem go nie tykam.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, nie mogę pisać na czacie, sytuacja taka jak na screenie: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2zjjle1&s=8#.VDWLwPl_tS0

Jakieś porady? :smile:

Kliknij na tę ikonę obok X zamykającego okno, a potem zmaksymalizuj. Powinno pomóc.

nie mam miejsca :(

Pierwsze koty za płoty. Następnym razem wbijaj od razu i zajmuj miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam takie pytanko, nie mogę pisać na czacie, sytuacja taka jak na screenie: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2zjjle1&s=8#.VDWLwPl_tS0

Jakieś porady? :smile:

 

prawy myszki na pasek u dołu, wybierasz Właściwości i Włącz autoukrywanie paska zadań,  Zastosuj i powinno być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.