Skocz do zawartości

Mock Drafty 2014/15


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jest opcja resetowania wynikow draftu [ostatnia w narzedziach komisza]... a potem mozna wywalic druzyny i skasowac lige.

draft zresetowany, ale opcja "delete teams" nadal nieaktywna. w "myleagues" z kolei taki komunikat league cannot be deleted once the team list is finalized, mimo że liga nie jest "finalized".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft zresetowany, ale opcja "delete teams" nadal nieaktywna. w "myleagues" z kolei taki komunikat league cannot be deleted once the team list is finalized, mimo że liga nie jest "finalized".

Zarowno nieaktywna opcja kasowania druzyn jak i ten komunikat sugeruja, ze jest "finalized", wiec wejdz do "Finalize Team List" i "Unlock Teams" po czym powinno sie dac kasowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawili bid, bo się aktywuje po podbiciu, tylko nie należy wpisywać własnych cen, bo wtedy się pieprzy dalej.

Natomiast nie widzę jak wybrać własne ceny zawodników. Domyślnie ładują się te z yahoo (choć jak odpalam starą wersję, to mam te, co trzeba) i nie ma roletki z wyborem.

Własnych cen w mockach dalej nie widać, do tego przestały przychodzić wyniki na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnych cen w mockach dalej nie widać, do tego przestały przychodzić wyniki na maila.

We wlasnie przeprowadzonym mocku bylo widac wlasne wyceny oraz te Yahoo oraz przyszedl mail z wynikami, wiec to raczej poprawili.

 

Odnosnie nowej aplikacji to wg mnie koniecznie musza zmienic jedna rzecz - dodac guzik "+1$".

Klikanie na glowe zawodnika by podbic to jakis absurd ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aplikacja na androida i zupełnie dobrze działa.

Tak kiedyś też miałem, ale przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i na googleplay nie potrafię tego znaleźć, zbieram się też do kupna tabletu więc by się aplikacja przydała.

 

https://play.google.com - daj direct link'a do tego, proszę :smile:

 

edit: dobra sorry, Yahoo Fantasy Football & More - na wyświetlaczu smart fona widać było tylko napis Yahoo Fantasy Football. Teraz rozumiem, że jest to jedna aplikacja dla całej rodziny Yahoo Fantasy.

 

Dzięki.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.