Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LAF napisał:

Bogusław Cupiał - właściciel Wisły Kraków SA w latach 1997-2016.

No nie wiem. Pokrywa mi się to z sezonem gdzie był APOEL.
 

Chyba , że piszecie o jakimś innym. To sorry

 

 

Laf na naprawdę zaczynam mieć wątpliwości czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, no offence.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

no nie wiem czy z Wisła to były chore wyskoki.

Cupial ładnie i mądrze zainwestował hajs- ściągnął najlepszych Polaków, drużyna na skale Europy była konkurencyjna- w swoim peaku to był zespół na poziomie solidnych ligowców europejskich, ale losowanie było za każdym razem koszmarne, a jak już trafili na zespół w zasięgu (Anderlecht) to byli zespołem o klasę słabszym od tego który rozjeżdżał Schalke, czy walczył jak równy z równym z Barcelona. 

Tutaj to było raczej chore środowisko kibicowskie w Krakowie i tamtejsza patologia sprawiły, ze mogliśmy mieć zespół który byłby wizytówka jak Basel dla Szwajcarii, a dostaliśmy tak naprawdę jeden dajny run w pucharach i pojedyncze mecze (zwykle przegrane) z potęgami jak Barca czy Real.

Please nie wchodz ze mna w te dyskusje ;) na Wisle chodzilem od 95', byłem na Interze, Saragossie, Barcelonie, Realu, Parmie, Lazio, Iraklisie... na wyjeździe na Fulham....

Cupiał skupił najlepszych grajków ale zaniedbał szkolenie, slynne " Po co szkolic jak podkupia za 10tys" czy cos takiego.

Może jakby były inwestycje w akademie z poczatkiem 00 to miało by to sens tak to po ostatnim runie się skonczyło i od tamtego czasu upadek firmowany kibolami - patologia.

P.s. LKS 90+ a idz Pan w pizdu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, agresywnychomik napisał:

 

Cupiał skupił najlepszych grajków ale zaniedbał szkolenie, slynne " Po co szkolic jak podkupia za 10tys" czy cos takiego.

Przecież mieli wtedy swoją słynną szkółkę i sporo utalentowanych chłopaków sprowadzali (Strąk, Wójcik, chyba Małecki już) kilka mistrzostw Polski juniorów starszych zdobyli . Choć w tej szkółce sporo imprezowano. Ale to były chyba początki Cupiała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Cupiała mając 5 milionów $ kupiłeś wszystkich najlepszych Polaków w naszej lidze i zostało coś na wzmocnienia. Teraz Skoras kosztuje 7000000€ a na ataku powinien być Kownacki z Milikiem. Żeby obecnie stworzyć coś na podobieństwo tamtej Wisły to musiałbyś mieć budżet średniaka bundesligi. Przynajmniej.

Oglądałem derby Hamburga. Mecz świetny a obsada sędziowska była niesamowita. Główny to Sven Jablonski a liniowy Kozlowski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ptak napisał:

Za Cupiała mając 5 milionów $ kupiłeś wszystkich najlepszych Polaków w naszej lidze i zostało coś na wzmocnienia. Teraz Skoras kosztuje 7000000€ a na ataku powinien być Kownacki z Milikiem. Żeby obecnie stworzyć coś na podobieństwo tamtej Wisły to musiałbyś mieć budżet średniaka bundesligi. Przynajmniej.

Oglądałem derby Hamburga. Mecz świetny a obsada sędziowska była niesamowita. Główny to Sven Jablonski a liniowy Kozlowski 

To że zawodnicy byli kupowani z Polski to pikuś... W pierwszym rzucie byli - Wegrzyn z Austri, Kaliciak z Belgi, Czerwiec z Francji...

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał:

Ja pierdolę, mówcie co chcecie, ale Lewandowska pierdoląca, że Robert miał łatwo i po prostu jest gdzie jest dzięki talentowi, a ona miała ciężko i doszła do wszystkiego sama to odklejenie większe od ego Wałęsy

Daj link :)

Może za mało się starała. Fajne kiedyś czytałem opowieści o jej zabawach na obozach judo, gdy Robuś wylewał pot na treningach. Ostatecznie postawiła na dobrego konia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RappaR napisał:

Ja pierdolę, mówcie co chcecie, ale Lewandowska pierdoląca, że Robert miał łatwo i po prostu jest gdzie jest dzięki talentowi, a ona miała ciężko i doszła do wszystkiego sama to odklejenie większe od ego Wałęsy

Rappar przecież to jest jeden z najczęściej spotykanych schematów. Dlatego trzeba znaleźć równowagę między rozwojem partnera a utrzymaniem zależności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, P_M napisał:

She's delusional

W sumie smieszne jak partnerowi dopierdala, dobrze że nie dodała że w przerwach między swoimi treningami układała Robertowi plany żywieniowe które mu ten talent pozwoliły wydobyć. 

Ogólnie ofensywa medialna Ann ciekawe jakie są tego powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, agresywnychomik napisał:

W sumie smieszne jak partnerowi dopierdala, dobrze że nie dodała że w przerwach między swoimi treningami układała Robertowi plany żywieniowe które mu ten talent pozwoliły wydobyć. 

Ogólnie ofensywa medialna Ann ciekawe jakie są tego powody.

W ogóle mówienie o naturalnym talencie Roberta, to jakiś totalny absurd. Robert jest zawodnikiem, który na bazie zwykłego eye testu, kompletnie nie przejawiał jakiegoś super talentu w porównaniu z Messimi, Ronaldami czy Mbappami tego świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_M napisał:

W ogóle mówienie o naturalnym talencie Roberta, to jakiś totalny absurd. Robert jest zawodnikiem, który na bazie zwykłego eye testu, kompletnie nie przejawiał jakiegoś super talentu w porównaniu z Messimi, Ronaldami czy Mbappami tego świata. 

Z zastrzeżeniem, że dla eye testu robionego przez Ciebie i mnie bo jednak wzbudził zainteresowanie klubów zachodnich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.