Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jack napisał:

Może dlatego, że najsilniejszym zespołem, który eliminowali była Barcelona z łapanki.

A no widzisz to całkiem możliwe, klubowej piłki nie śledzę już od jakiegoś czasu ale cokolwiek jeszcze kojarzę nazwiska szczególnie z kręgów Serie A, więc jak usłyszałem, że Inter finalistą to byłem mocno zdziwiony. Milan i 1/2 to pewnie ten sam przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vero1897 napisał:

A no widzisz to całkiem możliwe, klubowej piłki nie śledzę już od jakiegoś czasu ale cokolwiek jeszcze kojarzę nazwiska szczególnie z kręgów Serie A, więc jak usłyszałem, że Inter finalistą to byłem mocno zdziwiony. Milan i 1/2 to pewnie ten sam przypadek.

Dokładnie, miały zespoły z Mediolanu wyjątkowe szczęście by trafiać na zespoły słabe lub w kryzysie. Oby nie było jaj, że Interowi trafi się dzień konia i wygra finał 

12 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Dla koneserów piłki :)

A dla koneserów wśród koneserów to nasze piłkarki u-17 właśnie grają z Francuzkami w ME. W pierwszym meczu nasze pechowo przegrały 1:2 z Anglią więc dziś muszą wygrać by przedłużyć szanse na wyjście z grupy co jest bardzo mało prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, agresywnychomik napisał:

City mega cisnie tam nie ma co zbierać po pierwszych 45 minutach dużo lepsza drużyna i tylko dzieki bramkarzowi nie ma 4-0 do przerwy.

P.s. Jack jak jest mecz u-17 i jeszcze Francja gra to tagguj Rappara xD

Niby MC robi im jesień średniowiecza ale starczy jakaś przypadkowa bramka dla Realu i może być powtórka z poprzedniego sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2023 o 00:06, Braveheart22 napisał:

Dla koneserów piłki :)

Jutro na Węgrzech ruszają ME u17 z udziałem Polaków. Transmisje meczów w tvp sport. Warto myślę zerknąć, bo podobno bardzo ciekawy zespół, a taki turniej to będzie tego weryfikacja (grupę dostaliśmy taką, że nazywają nawet naszych faworytem). Nadmienię jeszcze, że 5 najlepszych zespołów tego turnieju pojedzie na MŚ tej kategorii wiekowej, a na taki wyjazd to czekamy od końcówki lat 90. ubiegłego wieku. 

Czytałem, że fajnie grają i faktycznie jest na co popatrzeć. Mam wrażenie, że taki Glik przy grze na tej intensywności to zszedłby w konwulsjach z tego świata po 20 minutach. 

Pokolenie z orlika puka do dorosłej piłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kuba2419 napisał:

No to by było na tyle jeżeli chodzi o Carlo, Krossa czy Modrica. Czas na kogoś świeżego w pomocy. Olać Mbappe i brać się za tego Bernardo Silvę i próbować może Masona Mouta z Chelsea za pół darmo sprowadzić :)

Mason Mount to do Castilli co najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, the_secret napisał:

Hahah jak w zegarku, po każdej porażce Realu pojawia się zawistny robak marzec.

Szkoda tylko że ktoś nie wiedzieć czemu usunął posta. Ani tam obrazy nie bylo w kierunku żadnego użytkownika, ani słowa nie napisałem złego o żadnym piłkarzu i nawet jakos mocno nie pojechalem po tym realu . Kilka prostych łatwych do zrozumienia zdan a tu się ktoś wygłupia, przy okazji zostawiając np. twój wpis czy inne parę stron wcześniej w których nie ma nic innego oprócz nie ładnych docinek w moja stronę. Ciekawe naprawdę. 

@matek

@RappaR

Widzę że tu bywacie, nie wiem czy któryś z was to mod, ale chyba tak więc jak możecie to prosiłbym o krótkie wyjaśnienie czemu wpis zniknął. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marzec napisał:

Szkoda tylko że ktoś nie wiedzieć czemu usunął posta. Ani tam obrazy nie bylo w kierunku żadnego użytkownika, ani słowa nie napisałem złego o żadnym piłkarzu i nawet jakos mocno nie pojechalem po tym realu . Kilka prostych łatwych do zrozumienia zdan a tu się ktoś wygłupia, przy okazji zostawiając np. twój wpis czy inne parę stron wcześniej w których nie ma nic innego oprócz nie ładnych docinek w moja stronę. Ciekawe naprawdę. 

@matek

@RappaR

Widzę że tu bywacie, nie wiem czy któryś z was to mod, ale chyba tak więc jak możecie to prosiłbym o krótkie wyjaśnienie czemu wpis zniknął. Dzięki. 

Ja Ci wyjaśnie, nie wnosił abosultnie nic do dyskusji, tylko żółć się z niego wylewała w stosunku do Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marzec napisał:

Szkoda tylko że ktoś nie wiedzieć czemu usunął posta. Ani tam obrazy nie bylo w kierunku żadnego użytkownika, ani słowa nie napisałem złego o żadnym piłkarzu i nawet jakos mocno nie pojechalem po tym realu . Kilka prostych łatwych do zrozumienia zdan a tu się ktoś wygłupia, przy okazji zostawiając np. twój wpis czy inne parę stron wcześniej w których nie ma nic innego oprócz nie ładnych docinek w moja stronę. Ciekawe naprawdę. 

@matek

@RappaR

Widzę że tu bywacie, nie wiem czy któryś z was to mod, ale chyba tak więc jak możecie to prosiłbym o krótkie wyjaśnienie czemu wpis zniknął. Dzięki. 

Zachowujesz się jak gimnazjalista (tak, wiem że gimnazjów już nie ma) i dziwisz się, że post zniknął, niesamowite 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, agresywnychomik napisał:

Ja Ci wyjaśnie, nie wnosił abosultnie nic do dyskusji, tylko żółć się z niego wylewała w stosunku do Realu.

W porządku, choć napisałem na przykład ze real obronił raz la lige w ostatnich 30 latach o czym zapewne nikt nie wiedział , więc coś do dyskusji było. A tu tak z 80% postów nie wnosi kompletnie nic a mimo to usuwane nie są ;)

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Rappar jako mod to to czego te forum potrzebuje!

Po pijaku dałby bany połowie forum. 

11 godzin temu, jack napisał:

 

Pokolenie z orlika puka do dorosłej piłki. 

oHliki. Czyli sukces Tuska. A tak na poważnie to raczej nowe podejście do młodych i budowa nowoczesnych Akademii w kilku miejscach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

oHliki. Czyli sukces Tuska. A tak na poważnie to raczej nowe podejście do młodych i budowa nowoczesnych Akademii w kilku miejscach. 

Z 13 zawodników wychowanych w Polsce, którzy wczoraj pojawili się na boisku tylko 3 zaczynało treningi w akademiach dużych klubów. Reszta zaczynała w małych klubikach i akademiach. Większość z nich nigdy nie trafiłaby bezpośrednio do dużych akademii.

Piekutowski - Jagiellonia

Krzyżykowski - Wisła Kraków, Bronowianka Kraków

Szala - GKS

Orlikowski - Zagłębie, Akademia Talentów Krotoszyn

Kolanko - Górnik, Beniaminek Krosno

Brzyski - Lech, Lechia, Ogniwo Sopot

Borys - Śląsk, Czarni Otmuchów

Rejczyk - Legia, Profi Zielonki

Wolski - Lech, Korona

Skoczylas - Zagłębie, Stal rzeszów, Grunwald Budziwój

Tomczyk - Lech, Wisła Płock, Królewscy Płock

Gurgul - Lech, AP Reissa

Mikołajewski - Parma, Jaguar Gdańsk, Gosir Luzino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana podejścia do młodzieży. Jeszcze ze 20 lat temu 12-latkowie dopiero co zapisywali się do juniorów. Mieli ogranie tylko na podwórkach. Zero myśli szkoleniowej. Dziś dla 6-latków organizuje się pierwsze turnieje. Dzisiejszy 12-latek to już dobrze prowadzony junior. 

Ot, różnica 

Chyba o Kędziołce zapomniałeś. Od 6 roku życia w Stali Rzeszów. 

A tak to generalnie się zgadzam. Jest sporo małych akademii z których potem wyławiają większe Akademie. Oby z korzyścią dla polskiej piłki i końcem klubów typu Raków gdzie w 11 jest jeden Polak. 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Zmiana podejścia do młodzieży. Jeszcze ze 20 lat temu 12-latkowie dopiero co zapisywali się do juniorów. Mieli ogranie tylko na podwórkach. Zero myśli szkoleniowej. Dziś dla 6-latków organizuje się pierwsze turnieje. Dzisiejszy 12-latek to już dobrze prowadzony junior. 

Ot, różnica 

Chyba o Kędziołce zapomniałeś. Od 6 roku życia w Stali Rzeszów. 

Faktycznie gdzieś się zapodział. Dzieciaki zaczynają zwykle w niedalekiej okolicy, nie da się wszystkich 5-6 latków wyszkolić w dużych klubach. Najlepsi po czasie migrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.