Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Stary ja nie jestem widzem Dziennika Telewizyjnego taki przekaz to tam zmieszczaj..

Widzę że brakuje argumentów. 

2 minuty temu, Sebastian napisał:

 

On raz przez dobę nie odbierał telefonów - raz ! Nie cały czas tylko raz. Czy jesteś w stanie dostrzec wyraźną różnicę pomiędzy czymś co jest stałe a czymś incydentalnym ? 

On regularnie nie odbiera telefonów, nie było z nim kontaktu dłużej. Po 24h po prostu dziewczyna dała sobie spokój.  On po założeniu zbiórki przez minimum kilka kolejnych dni dalej nic o niej nie wiedział. Zero zainteresowania. 

4 minuty temu, Sebastian napisał:

 

To leczenie w Polsce jest refundowane - nic nie płacą poza składkami na NFZ. 

Opiekowales się kiedyś chorym na raka? Co z tego że leczenie jest refundowane? Koszty i przede wszystkim wysiłek na opiekę nad taka osoba są potworne. I jesteś z tym sam. 

 

11 minut temu, Sebastian napisał:

jak jest w Izraelu to nie wiem. Nie wiem nawet ile tam obecnie leczą przypadków tej akurat choroby, nie wiem jakim sposobem leczą. Wiem, że 350 tys to bardzo dużo jak na samo badanie. Ogromne pieniądze. Natomiast chciałbym zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Izrael ma 4 razy mniej ludności niż Polska i prawdopodobieństwo, że lepiej poznali tą chorobą jest nikłe. 

Ja nie mam pojęcia czy ten wyjazd do Izraela to dobry pomysł czy nie. W ogóle się do tego nie odnoszę. 

Nawiasem mówiąc Twój argument ma tyle samo sensu co powiedzieć że w Chinach jest większe prawdopodobieństwo znaleźć świetnego koszykarza bo Chińczyków jest więcej niż amerykanow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Widzę że brakuje argumentów. 

Mi brakuje argumentów ? Ja cały czas podaję Ci argumenty rzeczowy, ty w większości odwołujesz się do emocji, z klapkami na oczach nie starasz się dostrzec szerszego kontekstu. 

 

8 minut temu, fluber napisał:

On regularnie nie odbiera telefonów, nie było z nim kontaktu dłużej. Po 24h po prostu dziewczyna dała sobie spokój.  On po założeniu zbiórki przez minimum kilka kolejnych dni dalej nic o niej nie wiedział. Zero zainteresowania. 

To w takiej sytuacji ma drogę prawną, idzie do sądu. Ponadto sorry ale to się nie klei z tym, że się wymieniają przy dziecku w szpitalu. Chyba, że ich stosunki są takie, że ze sobą w ogóle nie rozmawiają.

 

9 minut temu, fluber napisał:

Opiekowales się kiedyś chorym na raka? Co z tego że leczenie jest refundowane? Koszty i przede wszystkim wysiłek na opiekę nad taka osoba są potworne. I jesteś z tym sam. 

No wyobraź sobie, że cały czas się opiekuję. Przy takich szpitalach działają fundacje które bardzo pomagają ludziom, którzy tego potrzebują. Zapewniają nocleg, dojazdy. Obrazek który namalowałeś w swoim poście jest po prostu kłamstwem. 

 

13 minut temu, fluber napisał:

Nawiasem mówiąc Twój argument ma tyle samo sensu co powiedzieć że w Chinach jest większe prawdopodobieństwo znaleźć świetnego koszykarza bo Chińczyków jest więcej niż amerykanow

No i widzisz Fluber, nie wiesz o czym piszesz. Koszykówka to sport a nie choroba. Sport ma inne uwarunkowania, nie jest kształtowany przypadkiem tylko kulturą, treningiem, finansami. To zupełnie coś innego. 

Jeśli zaś chodzi o choroby to zakładając, że występują wśród wszystkich ras tak samo powszechnie, wielkość populacji ma znaczenie. Chociaż niektóre choroby są tak rzadkie, że badania nad nimi i tak przeprowadza się niejako międzynarodowo. Wciąż jednak znać wyniki badań a mieć doświadczenie z przypadkami to dwie różne sprawy. Nie mówię, że w Polsce tą chorobę znają lepiej, ale jest duże prawdopodobieństwo, że znają lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał:

Szkoda strzępić ryja, niepojęte dla mnie jak można szukać wymówek i usprawiedliwień w tej sytuacji. To rzeźniczak powinien zniknąć ze świata piłki prędzej niż zouma. 

Nie ze Świata, tylko z zadupia światowej piłki :)  Ale masz rację, kawał ch....a, reszta dziada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Szkoda strzępić ryja, niepojęte dla mnie jak można szukać wymówek i usprawiedliwień w tej sytuacji. To rzeźniczak powinien zniknąć ze świata piłki prędzej niż zouma. 

A co takiego złego zrobił? Widziałeś materiał Stanowskiego? Stanowski tam w miarę obiektywnie przedstawił sytuacja i ja to kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kołczu33 napisał:

A co takiego złego zrobił? Widziałeś materiał Stanowskiego? Stanowski tam w miarę obiektywnie przedstawił sytuacja i ja to kupuje.

Oczywiście że obiektywnie. Porozmawiał z rzezniczakiem, matka jego dziecka, lekarzami z czd, klinika w Izraelu i obiektywnie przedstawił fakty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

No ale jak uważasz że za te 3 tysiące miesięcznie na dziecko od ojca który zarabia 50 tysięcy miesięcznie z samego grania w piłkę ( a na jeszcze kontrakty od sponsorów) sobie teraz szaleje to chyba nie widziałeś nigdy 3 tysięcy. 

To jest wstyd że gościu nie daje nawet 5 procent tego co zarabia na własne dziecko. 

3 tysiace na małe dziecko to bardzo duża kwota, zdecydowanie przekraczająca jego potrzeby. To też duża kwota na dziecko starsze. Wiem to z autopsji a nie bo tak przeczytałem w internecie. Pani Magda mogłaby również korzystać, z płatnego w wymiarze 80% miesięcznego wynagrodzenia, zasiłku rodzicielskiego/macierzyńskiego. Przez rok. Wolała się jednak spełniać jako utrzymanka piłkarza, a za to nie "dajo". Biorąc pod uwagę fakt, że jej "zawód" nie daje żadnego zabezpieczenia finansowego, a Rzeźniczak wali wszystko co się rusza, mogła się po prostu nie decydować na dziecko. A jednak pokusa zwyciężyła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan A. napisał:

3 tysiace na małe dziecko to bardzo duża kwota, zdecydowanie przekraczająca jego potrzeby. To też duża kwota na dziecko starsze. Wiem to z autopsji a nie bo tak przeczytałem w internecie. Pani Magda mogłaby również korzystać, z płatnego w wymiarze 80% miesięcznego wynagrodzenia, zasiłku rodzicielskiego/macierzyńskiego. Przez rok. Wolała się jednak spełniać jako utrzymanka piłkarza, a za to nie "dajo". Biorąc pod uwagę fakt, że jej "zawód" nie daje żadnego zabezpieczenia finansowego, a Rzeźniczak wali wszystko co się rusza, mogła się po prostu nie decydować na dziecko. A jednak pokusa zwyciężyła.

 

No tak to była tylko jej decyzja;) to też wiesz z autopsji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście że obiektywnie. Porozmawiał z rzezniczakiem, matka jego dziecka, lekarzami z czd, klinika w Izraelu i obiektywnie przedstawił fakty. 

Rany boskie Fluber przecież sam Stanowski mówił, że przedstawia sytuację z drugiej strony bo relację dziewczyny zna ją cały świat i cały ten  świat wydał już wyrok na Rzeźniczaka. 

Wiesz co tak naprawdę wychodzi w tej sytuacji ? To, że ludzie w ogóle nie są gotowi na pewne sytuacje i kiedy muszą się z nimi zmierzyć to nie wiedzą jak to robić. 

Ja uważam, że takie sprawy w takich sytuacjach nie powinny w ogóle trafiać do internetu. Wiem, że sytuację tak naprawdę sprowokował Dziki Trener, ale wystarczyło mu nie odpowiadać a nie wydawać oświadczenia. Bo na koniec to wydaje mi się, że im obojgu zależy na tym aby dziecko było zdrowe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

Rany boskie Fluber przecież sam Stanowski mówił, że przedstawia sytuację z drugiej strony bo relację dziewczyny zna ją cały świat i cały ten  świat wydał już wyrok na Rzeźniczaka. 

 

I to jest najpodlejsze w tej sytuacji. Że na nieudolnym wybielaniu nieodpowiedzialnego seksoholika robi sobie wyświetlenia i hajs kosztem samotnej matki umierającego dziecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

I to jest najpodlejsze w tej sytuacji. Że na nieudolnym wybielaniu nieodpowiedzialnego seksoholika robi sobie wyświetlenia i hajs kosztem samotnej matki umierającego dziecka. 

On go nigdzie nie wybiela, przedstawia sytuacje z drugiej strony a to, że się kłóci z Twoim jej postrzeganiem powoduje u Ciebie to inna sprawa. Nie chce mi się zresztą o tym więcej gadać bo to bicie piany bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

On go nigdzie nie wybiela, przedstawia sytuacje z drugiej strony 

A ta historia z tym że latami odwiedzał chore dzieci to była niby po co? ;)

A to że nazywa gościa który zdradza żonę, robi sobie dziecko poza małżeństwem, potem zdradza dziewczynę, spidzuewaja się dziecka, zdradza ja, potem w 8 miesiącu zostawia, cytuję, "kochliwym" to k**** niby nie wybielanie? :)

a tłumaczenie ile kosztuje lot helikopterem to nie wybielanie? 

a mówienie że pierścionek zaręczynowy był od sponsora to nie wybielanie? 

a mówienie że ta matka dziecka wskoczyła mu do łóżka to nie wybielanie? 

oglądaliśmy ten sam materiał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

A ta historia z tym że latami odwiedzał chore dzieci to była niby po co? ;)

A to że nazywa gościa który zdradza żonę, robi sobie dziecko poza małżeństwem, potem zdradza dziewczynę, spidzuewaja się dziecka, zdradza ja, potem w 8 miesiącu zostawia, cytuję, "kochliwym" to k**** niby nie wybielanie? :)

a tłumaczenie ile kosztuje lot helikopterem to nie wybielanie? 

a mówienie że pierścionek zaręczynowy był od sponsora to nie wybielanie? 

a mówienie że ta matka dziecka wskoczyła mu do łóżka to nie wybielanie? 

oglądaliśmy ten sam materiał? :)

Przecież nazywał go tam znacznie gorzej - to, że wybrałeś akurat to określenie wskazuje na Twoje negatywne nastawienie.

Przedstawianie faktów to nie wybielanie - i znów o tym jak te fakty traktujesz świadczy o tym, że film Stanowskiego po prostu podważa Twój wyrok a Twoje ego tego nie lubi.

Nie wiem czy Ty oglądałeś, mam wrażenie, że tylko wybrane fragmenty.

Kończę bo zwyczajnie nie chce mi się o tym gadać już.  Koniec końców nie jest ważne to jak widzimy ich konflikt tylko to czy dziecko uda się uratować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Przecież nazywał go tam znacznie gorzej - to, że wybrałeś akurat to określenie wskazuje na Twoje negatywne nastawienie.

Jak? Dupcyngiel? Przecież to nie jest źle określenie. Czy jakieś przegapiłem? 

5 minut temu, Sebastian napisał:

 

Przedstawianie faktów to nie wybielanie - i znów o tym jak te fakty traktujesz świadczy o tym, że film Stanowskiego po prostu podważa Twój wyrok a Twoje ego tego nie lubi.

On nie przedstawił faktów tylko w dużej mierze przedstawił to co mu opowiedział notoryczny kłamca na herbatce. 

6 minut temu, Sebastian napisał:

 

Nie wiem czy Ty oglądałeś, mam wrażenie, że tylko wybrane fragmenty.

Jeżeli dyskusja dotyczy tego czy wybielal czy nie i ja twierdzę że wybielal to odnoszę się do fragmentów gdzie go wybielal. Nie twierdzę że cały materiał był wybielaniem, tylko że były nim jego fragmenty. 

8 minut temu, Sebastian napisał:

 

Kończę bo zwyczajnie nie chce mi się o tym gadać już.  Koniec końców nie jest ważne to jak widzimy ich konflikt tylko to czy dziecko uda się uratować. 

Jak miło się zgodzić na koniec:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, fluber napisał:

No nie chce. Zazwyczaj seksisci kobiet nie zapraszają

(...)

To jest wstyd że gościu nie daje nawet 5 procent tego co zarabia na własne dziecko. 

Wczoraj byłem z kumplami na piwie, było nas czterech, żadnej kobiety. Jestem seksistą?

Wiesz albo i nie, że piłkarz zarabia z grania w piłkę jak dobrze pójdzie to do 33~ roku życia. Jeżeli teraz wymagasz od niego 5% zarobków na dziecko, to za kilka lat jak postanowi nic nie robić i żyć z oszczędności, to powinien płacić 5% od zerowego przychodu?

5 godzin temu, fluber napisał:

Szkoda strzępić ryja, niepojęte dla mnie jak można szukać wymówek i usprawiedliwień w tej sytuacji. To rzeźniczak powinien zniknąć ze świata piłki prędzej niż zouma. 

Dlaczego tylko ze świata piłki. Wykreślmy słowo piłki :) 

Godzinę temu, fluber napisał:

Jak? Dupcyngiel? Przecież to nie jest źle określenie. Czy jakieś przegapiłem? 

c***em. Przegapiłeś, że nazwał go c***em.

15 godzin temu, fluber napisał:

Sorry ale tylko ostatni szmaciarz jest w stanie komentując sprawy w odniesieniu do samotnej matki, porzuconej w ciąży z umierającym dzieckiem, nie mogącej się nawet skontaktować z ojcem dziecka w sprawach leczenia tego dziecka mówić o wskakiwaniu do łóżka, skamleniu i pisaniu że mężczyzna nie będzie się zajmował kobieta tylko dlatego że się ruchali. I robić to dla kasy, wyświetleń i fejmu. 

Jak to było?

W dniu 10.02.2022 o 15:35, fluber napisał:

To słodkie jaki jesteś niewinny;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..wa mać, myślałem że jest o piłce a jest o Stanowskim.

Był już u niego Mencel czy jak mu tam i Stano też mu nie cisnął chociaż koleś sam się prosił używając argumentów z dupy wziętych. Z Kurwinem będzie podobnie.

Ja ostatnio skupiam się na lidze dla prawdziwych koneserów (polska ekstraklasa) i czekam na start niższych poziomów.

Podoba mi się nowa wersja Barcelony z banda gówniarzy. Jak to się nie posypie to wannę perspektywy na przyszłość.

Jest tu ktoś kto kupował bilet na mecz serie A?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ptak napisał:

K..wa mać, myślałem że jest o piłce a jest o Stanowskim.

Był już u niego Mencel czy jak mu tam i Stano też mu nie cisnął chociaż koleś sam się prosił używając argumentów z dupy wziętych. Z Kurwinem będzie podobnie.

Ja ostatnio skupiam się na lidze dla prawdziwych koneserów (polska ekstraklasa) i czekam na start niższych poziomów.

Podoba mi się nowa wersja Barcelony z banda gówniarzy. Jak to się nie posypie to wannę perspektywy na przyszłość.

Jest tu ktoś kto kupował bilet na mecz serie A?

 

W żadnym HP Stanowski nikogo nie cisnął. Ciśnie tylko w Stanowisku, Dziennikarskim Zerze lub programie z Mazurkiem. Ale nie w HP. HP są tak zrobione, że w zamyśle to Ci co dzwonią mają cisnąć. Ale dziwnym trafem dodzwaniają się tylko wazeliniarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.