Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale LBS, Michniewicz i Stanowski są przyjaciółmi, oni nawet wspólnie wakacje spędzają z tego co mi wiadomo i spotykają się regularnie w swoich domach, a mimo to Stanowski nigdy nie wyciągał nic z prywatnych rozmów- on nie musiał żadnego wielkiego researchu robić, on to wszystko wie z pierwszej ręki :) 

Materialu z Rzeźniczakiem nie oglądałem, jakich by argumentów nie użyto to dla mnie to i tak nie do obrony, gdyby Rzezniczak chciał wyjść z tego z twarzą- bo po reakcji tej Stępień wnioskuje ze ona jest nie do odratowania, tylko zdrowo odklejona (jeśli to reakcja na porzucenie to w sumie do usprawiedliwienia, ale nie sadze by to było jedynym powodem) to (Rzezniczak, przyp. redakcja) wziąłby i wpłacił te 300 tysięcy ja inna akcje i zamknął jakaś zbiórkę i by jeszcze wizerunkowo wygrał drugie życie. 

300 koła dla większości tu na forum to mega duże pieniądze, ale dla typa co gra 20 lat w piłkę z czego kilka zagranica, to no k**** nie oszukujmy się, nie może być nieosiągalna kwota, pewnie jakby w szatni Wisły wstawił puszkę po wypłacie to by z 50kola mu wrzucili :) 

To obejrzyj. Zbiórka się odbyła jak był na obozie w Turcji to raz, bez jego wiedzy to dwa. Bo kobieta - podobno - szczerze go nienawidzi - co w zupełności rozumiem bo zostawił ją w ciąży i ciężko po takim czymś zachować do kogoś jakiś szacunek. 

I jeszcze coś na temat zbiórki - profesor która leczy mojego syna mówi, żebyśmy też się zgłosili do jakiejś fundacji i zrobili zbiórkę bo gdyby trzeba było ściągać leki nierefundowane to to jest na miesiąc 22 tys zł - a leczenie trwa kilka lat. Ja tego nie zrobiłem bo wiem, że są ludzie, którzy bardziej tego potrzebują i żeby zdobyć taki lek dla dziecka muszą naprawdę poświęcić wszystko. Ale wiesz profesor powiedziała do mnie tak - wie Pan, ja wolę aby to Pan zrobił zbiórkę bo Pana syn może tego potrzebować a widzę, że zbierają ludzie, dla których leczenie i wiele rzeczy wokół jest w pełni refundowane. To mi trochę dało do myślenia. Zbiórki nie robię bo na razie jest ok, ale teraz myślę, że może jednak powinno się robić takie zbiórki. 

Wiesz, ludzie fundują innym laptopy, wymarzone wakacje, "życie na wodzie" na łodziach za 3 do 6 mln złotych  i wiele innych tak naprawdę nieistotnych rzeczy, tak sobie myślę,  że życie ludzie to jednak wyższa wartość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mnie najbardziej rozjebało, że ludzie rzeczywiście bardzo szybko uzbierali na ten cel i to ... o ponad 100k więcej! co z to nadwyżką dlaczego tych pieniędzy wezną więcej niż potrzebowali? (niby)

Nadwyżkę zabiera fundacja i wydaje na cele statutowe. Przeczytaj regulamin zbiórek. 

Co wiecej, w przypadku śmierci dziecka przed wykorzystaniem funduszy zabierają wszystko. Oczywiście nie wszędzie tak jest, ale w fundacjach, które ja dobrze znam tak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Nadwyżkę zabiera fundacja i wydaje na cele statutowe. Przeczytaj regulamin zbiórek. 

Co wiecej, w przypadku śmierci dziecka przed wykorzystaniem funduszy zabierają wszystko. Oczywiście nie wszędzie tak jest, ale w fundacjach, które ja dobrze znam tak to wygląda. 

o cholera, ale to nawet uczciwe stawianie sprawy, dzięki za wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

To obejrzyj. Zbiórka się odbyła jak był na obozie w Turcji to raz, bez jego wiedzy to dwa. Bo kobieta - podobno - szczerze go nienawidzi - co w zupełności rozumiem bo zostawił ją w ciąży i ciężko po takim czymś zachować do kogoś jakiś szacunek. 

I jeszcze coś na temat zbiórki - profesor która leczy mojego syna mówi, żebyśmy też się zgłosili do jakiejś fundacji i zrobili zbiórkę bo gdyby trzeba było ściągać leki nierefundowane to to jest na miesiąc 22 tys zł - a leczenie trwa kilka lat. Ja tego nie zrobiłem bo wiem, że są ludzie, którzy bardziej tego potrzebują i żeby zdobyć taki lek dla dziecka muszą naprawdę poświęcić wszystko. Ale wiesz profesor powiedziała do mnie tak - wie Pan, ja wolę aby to Pan zrobił zbiórkę bo Pana syn może tego potrzebować a widzę, że zbierają ludzie, dla których leczenie i wiele rzeczy wokół jest w pełni refundowane. To mi trochę dało do myślenia. Zbiórki nie robię bo na razie jest ok, ale teraz myślę, że może jednak powinno się robić takie zbiórki. 

Wiesz, ludzie fundują innym laptopy, wymarzone wakacje, "życie na wodzie" na łodziach za 3 do 6 mln złotych  i wiele innych tak naprawdę nieistotnych rzeczy, tak sobie myślę,  że życie ludzie to jednak wyższa wartość. 

Ok obejrzę, niemniej tak bez tego, czy był w Turcji, Płocku czy Wenus, nie uważasz ze osoba która tak często korzysta z SM nie mogła się do tego ustosunkować wcześniej? O zbiórce wiedzialem nawet ja mimo, ze e-nba jest najbardziej mainstreamowym portalem z którego korzystam na co dzień. 

Tymczasem on, zamiast napisać nawet krótkie oświadczenie, ze zaszło nieporozumienie czy cokolwiek, wzial i zablokował konta :) trochę dziwne zachowanie w mojej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian

dużo zdrowia dla młodego przede wszystkim!

11 minut temu, Sebastian napisał:

Bo kobieta - podobno - szczerze go nienawidzi - co w zupełności rozumiem bo zostawił ją w ciąży i ciężko po takim czymś zachować do kogoś jakiś szacunek. 

z tego co pamiętam Stano nic o tym już nie wspomniał, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Sebastian

dużo zdrowia dla młodego przede wszystkim!

z tego co pamiętam Stano nic o tym już nie wspomniał, right?

 

Dziękuję bardzo.

Wspomniał. Natomiast używał jakiegoś młodzieżowego slangu przy określaniu Rzeźniczaka. Jakiś Ciplover czy jakoś tak, zamiast nazwać go zwykłym c***em - przepraszam za słownictwo.

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Wspomniał. Natomiast używał jakiegoś młodzieżowego slangu przy określaniu Rzeźniczaka. Jakiś Ciplover czy jakoś tak, zamiast nazwać go zwykłym c***em - przepraszam za słownictwo.

co c***em co c***em, różne są losy w życiu, nie dyskryminuj tych co wolą młodsze dupy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

co c***em co c***em, różne są losy w życiu, nie dyskryminuj tych co wolą młodsze dupy :D 

Każdy woli młodsze dupy i co z tego ? Są ludzie, którzy są w związkach do momentu ukończenia przez dzieci 18stego roku życia mimo, że żoną im specjalnie nie układa. Nie mówię, że to jest super ale jest coś takiego jak odpowiedzialność. I nawet jeśli coś było w związku nie tak - a zgadzam się tak, że to wychodzi po czasie, to dziecko jest jakimś spoiwem do zachowania relacji - nie mówię o miłości czy związku ale relacji. Wystarczy jakiś normalny kontakt, normalne stosunki jak między obcymi ludźmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Każdy woli młodsze dupy i co z tego ? Są ludzie, którzy są w związkach do momentu ukończenia przez dzieci 18stego roku życia mimo, że żoną im specjalnie nie układa. Nie mówię, że to jest super ale jest coś takiego jak odpowiedzialność. I nawet jeśli coś było w związku nie tak - a zgadzam się tak, że to wychodzi po czasie, to dziecko jest jakimś spoiwem do zachowania relacji - nie mówię o miłości czy związku ale relacji. Wystarczy jakiś normalny kontakt, normalne stosunki jak między obcymi ludźmi. 

Byku, o dziwo, często brak „normalnego kontaktu” nie wynika z niecheci c***a, tylko z pokrzywdzonej kobiety.

Nie każdy woli młodsze, mój ziomeczek np. cały - niezbyt urodziwy to fakt, ale jednak młody- cały czas - mając dziewczynę- marzy by przelecieć Maryle Rodowicz- i to tylko dlatego ze Violetta Villas już nie żyje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Byku, o dziwo, często brak „normalnego kontaktu” nie wynika z niecheci c***a, tylko z pokrzywdzonej kobiety.

Nie każdy woli młodsze, mój ziomeczek np. cały - niezbyt urodziwy to fakt, ale jednak młody- cały czas - mając dziewczynę- marzy by przelecieć Maryle Rodowicz- i to tylko dlatego ze Violetta Villas już nie żyje 

Nekrofilia jest zespołem chorobowym 😕 OK 99% facetów woli młodsze. 

Przy rozpadających się związkach zawsze jest ktoś pokrzywdzony - miłość, zakochanie - nigdy nie mija jednocześnie. No i jest takie coś jak odpowiedzialność - ja wiem, że jak laska robi z pały helikopter to zapominasz  o wszystkim, ale jak nie wiesz czy chcesz z kimś na długo być to zakładasz prezerwatywę i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Nekrofilia jest zespołem chorobowym 😕 OK 99% facetów woli młodsze. 

Przy rozpadających się związkach zawsze jest ktoś pokrzywdzony - miłość, zakochanie - nigdy nie mija jednocześnie. No i jest takie coś jak odpowiedzialność - ja wiem, że jak laska robi z pały helikopter to zapominasz  o wszystkim, ale jak nie wiesz czy chcesz z kimś na długo być to zakładasz prezerwatywę i tyle. 

no Rzezniczak to debil, „najgorszy doradca, seksnapiecie” - jeśli robisz dziecko tylko dlatego ze nie umiesz panować nad kutasem to wiadomo, ze to słaba opcja, ale ja mówię o tym, ze czasami zakoc***emy się w młodszych kobietach niż nasze żony/dziewczyny/narzeczone/ i robimy to szczerze, w obronie tych „c***ow” których wrzuciłeś do jednego worka walczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Ale uważacie, że we wczorajszym odcinku nie miał racji ? Bo ja akurat tak trochę znam takie sytuacje bo przez pięć lat się z takimi stykam i wiem, że z tym leczeniem za granicą to bardzo różnie bywa. A Polska - wbrew pozorom - jest całkiem niezła w leczeniu nowotworów. W leczeniu nie w wykrywaniu. 

Pomijając skandaliczne teksty typu że jakub jest po prostu kochliwy albo że ta dziewczyna sama mu się pchała do łóżka wiedząc że ja zostawi ( absolutnie szmaciarskie teksty) to możliwe że ma rację ale:

1. Jego praktycznie jedynym źródłem wiedzy w tej sprawie jest rzeźniczak - człowiek o wyjątkowo niskim poziomie moralności i uczciwości. A 3/4 odcinka to nie jest odnoszenie się do merytorycznych argumentów tylko kreowanie postaci chłopaka o krysztalowym charakterze co i dziecko w hospicjum odwiedzi, i była żonę hojnie alimentem obdaruje i ma fantazję i muchy by nie skrzywdził i jeszcze zlecił tłumaczenie dokumentacji medycznej dziecka na angielski co podkreślono chyba 5 razy. 

2. Stanowski po prostu nie weryfikuje informacji w tej sprawie tylko wierzy rzezniczakowi na słowo i na jego wersji robi cały program a trzeba zacząć od tego że:

3. Facet dał kopa w dupe zakochanej w nim dziewczynie mając na boki inna gdy ta była w zaawansowanej ciąży i to niby jak wpłynęło na jej stan zdrowia, na jej ciążę, na stan zdrowia jego dziecka? 

4. Facet nie wie o zbiórce bo był na zgrupowaniu? Co za kretyńskie tłumaczenie. Moja żona słyszała o tej zbiórce. On mieszka pod kamieniem? Jeżeli to nie jest kłamstwo to jego poziom zainteresowania tym co się dzieje w sprawie jego własnego syna jest żenująco niski. Śmiertelnie chorego syna dodajmy. 

5. A przecież i tak nie dowiedział się o wszystkim od Stanowskiego wiec jeżeli miałoby być tak jak rzeźniczak twierdzi ( że wyjazd do Izraela może zaprzepaścić efekty leczenia z centrum zdrowia Dziecka i on nie może do tego dopuścić) to czemu siedzi cicho? Czyli co, jego zdaniem matka zakłada zbiórkę i chce przerwać skuteczne leczenie a on nie nagłaśnia sprawy? Matka jego zdaniem zbiera kasę na zabicie dzieciaka i on siedzi cicho? Jak to świadczy o nim jako o ojcu? A jego tłumaczenia dlaczego nic nie robi które przywołuje Stanowski? Bo ja mam zasadę że się nie wypowiadam publicznie w sprawie byłych partnerek a jak dziecko umrze bo przeze mnie nie zebrała kasy to wyjdę na zabójcę dzieciaka. Czujesz te tłumaczenia? Gościu tłumaczy się PR-em bo się boi o kontrakty reklamowe. W sprawie umierającego własnego dzieciaka! I Stanowski to kupuje bez mrugnięcia. 

6. No ale tak naprawdę sam argument o tym że w Izraelu by zaprzepaszczono efekty leczenia z Polski jest wątpliwej jakości bo sam Stanowski przywołuje opinie lekarzy z CZD którzy wprost mówią że nie da się określić skuteczności leczenia, czy szansy na przeżycie bo to absolutnie wyjątkowy przypadek. Czyli tak naprawdę rzeźniczak w tej sprawie nie ma żadnych obiektywnych argumentów medycznych tylko własne zdanie. Dzieciak umiera, terapia zagraniczną mu się nie podoba, dzieckiem się właściwie nie zajmuje tylko nowa dziewczyna, nowym pierścionkiem zaręczynowym za 50k od sponsora bo ma dobry pr i dobrze wygląda a wycieczka helikopterem nie była droga a kuba ma po prostu fantazję. Tymczasem samotna matka ze śmiertelnie chorym dzieciakiem walcząca za każde pieniądze o chociaż kilka procent większą szanse na przeżycie jej jedynego dziecka i szukająca każdej możliwości zwiększenia tych szans nie ma szansy na to zeby sie odnieść do zarzutów, materiał Stanowskiego sugeruje że celowo szkodzi rzezniczakowi i chce zrobic z niego potwora a przecież wiedziała na co się pisze i sama mu wskoczyła do łóżka. 

To był żenujący materiał że strony Stanowskiego. Nierzetelny, jednostronny, próbujący przedstawić jedna stronę w jak najlepszym świetle używając niezwiązanych że sprawa argumentów z działań PR rzezniczaka. Żeby sobie zrobić kolejny milion wyświetleń do statystyk. 

A wczoraj cały dzień bombarduje zbiorkami charytatywnymi. Bo jak sam zauważył w sprawie najmana i słowika, tak się ratuje PR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny, który hobbystycznie przeprowadzi prywatne śledztwo, wyda przy tym wyrok na kogo trzeba, sprowadzi chłopa do poziomu stolca bez kszty godnośvi, ale już w innej sprawie uwierzy(tej samej osobie pośrednio), że ktoś gadał z Fryzjerem o nowym aucie 711 razy

Wy to jesteście udani :D

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Następny, który hobbystycznie przeprowadzi prywatne śledztwo, wyda przy tym wyrok na kogo trzeba, sprowadzi chłopa do poziomu stolca bez kszty godnośvi, ale już w innej sprawie uwierzy(tej samej osobie pośrednio), że ktoś gadał z Fryzjerem o nowym aucie 711 razy

Wy to jesteście udani :D

Jaki wyrok? Sam na początku mojego posta zaznaczyłem że może jest tak jak rzeźniczak mówi ale Stanowski jako dziennikarz przedstawił wersję tylko jednej strony i argumenty są łatwe do podważenia. Ja nie cisne Rzeźniczaka za kochliwosc tylko Stanowskiego za nierzetelność. Nie zabraniam rzezniczakowi grać w piłkę ani michniewiczowi trenować. 

Ale rozumiem Ciebie i Twoje standardy skoro chcesz usuwać z piłki za kopniecie kota to logiczne jest że nie chcesz by selekcjonerem był ktoś kto dzwonił do kogoś skazanego za korupcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ale rozumiem Ciebie i Twoje standardy skoro chcesz usuwać z piłki za kopniecie kota to logiczne jest że nie chcesz by selekcjonerem był ktoś kto dzwonił do kogoś skazanego za korupcję. 

dokładnke tak jest

a co do rzetelności, to na przyszłość zakładaj jej brak przy każdym jednym przypadku, bo potem może wyjść taka nieoczekiwana sytuacja, jak ta powyżej i będziesz się musiał zastanawiać jak do tego doszło, przecież to taki dobry chłop

"chce pocisnąć Stanowskiego za rzetelność, ale tylko jak mi to pasuje, ok?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Flubera, rozwinął moje spostrzeżenia i props ze zaoszczędziłem godzinę życia na argumenty/tłumaczenia/wymówki których się spodziewałem.

Stanowski to chce aspirować do bycia neoLisem i prezydentem; takie odnosze wrażenie, ma bandę klakierow wtorujacych mu we wszystkim co powie i choć wynika z tego dużo dobrego, vide- akcje charytatywne, tak jego postrzeganie świata jest bardzo 0-1.

Obejrzalem ten materiał z tej wsi z Najmanem i o ile burmistrza rozjechał bo ten okazal się- niestety- idiota, o tyle z Najmanem pojedynek na retorykę wygrał tylko tym ze się nie podpalał i miał publikę za sobą, a unikanie odpowiedzi na - było nie było- zasadne porównanie do promowania Gromdy- pięknie obracał w druga stronę.

Zreszta, tbh, co więcej osób zabiło - Mafia Pruszkowska czy hazard i alkohol które promuje Stanowski ? Czytaj Tyskie i bukmacherka.

Ja lubię typa słuchać, dobrze mi się przy tym zasypia, tembr jego głosu zastapił mi chłopaków z Przerwy na żądanie i teraz przy takich hejtparkach śpi mi się najlepiej, ale Najman w całym swoim komizmie z jednym ma racje (choć nie umie tego argumentować, oraz brak mu charyzmy i autorytetu by do wielu to doszło) Stanowski jest strasznym hipokryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Obejrzalem ten materiał z tej wsi z Najmanem i o ile burmistrza rozjechał bo ten okazal się- niestety- idiota, o tyle z Najmanem pojedynek na retorykę wygrał tylko tym ze się nie podpalał i miał publikę za sobą, a unikanie odpowiedzi na - było nie było- zasadne porównanie do promowania Gromdy- pięknie obracał w druga stronę.

Zreszta, tbh, co więcej osób zabiło - Mafia Pruszkowska czy hazard i alkohol które promuje Stanowski ? Czytaj Tyskie i bukmacherka.

Stanowski powiedział że jak Najman usunie słowika to on usuwa swoje nazwisko z gromdy wiec tym się raczej wybronil mimo że się do zarzutów nie odniósł. 

A z tym hazardem i alkoholem to przesadziłeś. Nawet @LeweBiodroSmoka Cię w oraniu tym Stanowskiego nie poprze. W reklamowaniu alkoholu nie ma nic nielegalnego, tak jak i w reklamowaniu chipsów czy hazardu. 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Stanowski jest strasznym hipokryta.

 To akurat prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

1. Jego praktycznie jedynym źródłem wiedzy w tej sprawie jest rzeźniczak

Ale Stanowski właśnie z założenia dorzucił tylko do dyskusji argumenty strony, które do tej pory nie były brane pod uwagę. Przecież on tam nie wydaje wyroku i właśnie na pochopne wydawanie wyroku w Internetach bez znajomości zdania wszystkich stron zwraca uwagę. Nie bardzo rozumiem czemu wymaga się od Stanowskiego by zebrał zdanie wszystkich stron i wydał wyrok. 

6 godzin temu, fluber napisał:

4. Facet nie wie o zbiórce bo był na zgrupowaniu?

Rzeźniczak nie wiedział, że zbiórka będzie zakładana a nawet jakby wiedział to nie zamierzał się dorzucać bo wyjazd do Izraela wiązał się z przerwaniem leczenia w Polsce a tego Rzeźniczak nie chciał.

6 godzin temu, fluber napisał:

5. A przecież i tak nie dowiedział się o wszystkim od Stanowskiego wiec jeżeli miałoby być tak jak rzeźniczak twierdzi ( że wyjazd do Izraela może zaprzepaścić efekty leczenia z centrum zdrowia Dziecka i on nie może do tego dopuścić) to czemu siedzi cicho?

A co niby miał zrobić? Napisać posta na instagramie? Moralne prawo Rzeźniczaka do decydowania o losach tego dziecka jest mocno dyskusyjne. Jedyne co mógł zrobić to nie dać pieniędzy na wyjazd do Izraela skoro uważał, że lepszym rozwiązaniem jest kontynuowanie leczenia w Polsce. No i to właśnie zrobił.  

Nie rozumiem czym się tu podniecać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

 

Rzeźniczak nie wiedział, że zbiórka będzie zakładana a nawet jakby wiedział to nie zamierzał się dorzucać bo wyjazd do Izraela wiązał się z przerwaniem leczenia w Polsce a tego Rzeźniczak nie chciał.

Ta jego była wrzucila na insta że wysłała mu wiadomości SMS i próbowała się dodzwonić w sprawie tego izraela i przez 24h czekała na jakąkolwiek odpowiedź której nie otrzymała w związku z czym postanowiła założyć zbiórkę. 

5 minut temu, jack napisał:

 

A co niby miał zrobić? Napisać posta na instagramie? Moralne prawo Rzeźniczaka do decydowania o losach tego dziecka jest mocno dyskusyjne. Jedyne co mógł zrobić to nie dać pieniędzy na wyjazd do Izraela skoro uważał, że lepszym rozwiązaniem jest kontynuowanie leczenia w Polsce. No i to właśnie zrobił.  

Nie rozumiem czym się tu podniecać. 

Jezeli uważa że matka założyła zbiórkę na coś co jego zdaniem zabije jego dziecko to co miał zrobić? W sensie że nic to Twoim zdaniem to co powinien zrobić? 

7 minut temu, jack napisał:

Ale Stanowski właśnie z założenia dorzucił tylko do dyskusji argumenty strony, które do tej pory nie były brane pod uwagę. Przecież on tam nie wydaje wyroku i właśnie na pochopne wydawanie wyroku w Internetach bez znajomości zdania wszystkich stron zwraca uwagę. Nie bardzo rozumiem czemu wymaga się od Stanowskiego by zebrał zdanie wszystkich stron i wydał wyrok. 

Tu nie ma zbyt wielu argumentów a bardzo dużo manipulacji. przeciez w dużym skrócie to wygląda tak że w ogóle to jego była to jest nie potrzebnie wkurwiona powinna zajmować się dzieckiem, a nie mówić, że ojciec dziecka jest do dupy bo jak to tak można się denerwować na kolesia, który jest moim kolegą, i mówić o nim złe rzeczy? Nie pozwalam!! No i ja może nie powinienem tego mówić, ale hehe powiem na c*** idiotko wskakiwałaś mu do łóżka hehe i teraz masz z nim dziecko. Nie wiedziałaś jaki on jest wcześniej? Znaczy jest wspaniały i kochany, ale to twoja wina, że się z nim ruchałaś, rozumiesz?! TWOJA! I on Cię zostawił z chorym dzieckiem przez CIEBIE, bo powinnas sobie wygooglować kim jest. A ja googlowałem, i jest wspaniałym człowiekiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.