Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 Mam do ciebie pytanie – czy uważasz, że to, co zrobił, jest gorsze niż rasizm? Nie toleruję tego, co zrobił. Nie zgadzam się z tym w ogóle. Ale są ludzie, którzy zostali złapani na rasizmie, a potem dalej grali w piłkę. Muszę teraz zadać to pytanie wszystkim – czy to, co zrobił, jest gorsze od tego, co zrobili ludzie skazani za rasizm? – pyta Antonio w rozmowie ze „Sky Sports”.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dokładnie:) 

Ma swoich przydupasów w szatni legii. Zawsze miał. Wypłynął przecież na niusach z pierwszej ręki.

Zgadzam się, że to co robi to żenada. A ludźmi jak rzezniczak gardzę. Stanowski - autorytet moralny się znalazł. Ale mu się za to beknie - ludziom w sm niespecjalnie się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 22:13, fluber napisał:

@starYfaN i @josephnba to chyba dobre przykłady:) 

Dostałeś już tą polną ścieżkę na wyłączność, czy locha z małymi dalej wymusza na Tobie pierwszeństwo?

W dniu 8.02.2022 o 22:22, julekstep napisał:

prostuje

aktualnie moim jedynym aktywnym troll kontem jest starYfaN

Z takim zasobem słownictwa, możesz sobie trollować konto Marka Citki.

Jesteś namolny, jak remizowy Travolta w gronie koła gospodyń wiejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Locha z małymi w lutym? :) naprawdę masz tupet żeby mnie pouczać o dzikach nie mając o nich bladego pojęcia;) 

No, zwłaszcza, że małe są pod opieką matki przez co najmniej rok :) 

 

Pomijając powyższe przychodzą na świat najczęściej od lutego do kwietnia.

Tak czy inaczej, będziesz musiał zabić małe, albo ustąpić pierwszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oczywiście, że nie wszystko jest takie czarno-białe

wszak to tak samo hipokryta jak i ceniony filantrop

Ale uważacie, że we wczorajszym odcinku nie miał racji ? Bo ja akurat tak trochę znam takie sytuacje bo przez pięć lat się z takimi stykam i wiem, że z tym leczeniem za granicą to bardzo różnie bywa. A Polska - wbrew pozorom - jest całkiem niezła w leczeniu nowotworów. W leczeniu nie w wykrywaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Ale uważacie, że we wczorajszym odcinku nie miał racji ? Bo ja akurat tak trochę znam takie sytuacje bo przez pięć lat się z takimi stykam i wiem, że z tym leczeniem za granicą to bardzo różnie bywa. A Polska - wbrew pozorom - jest całkiem niezła w leczeniu nowotworów. W leczeniu nie w wykrywaniu. 

nie, jeśli rzczywiście jest tak jak mówi o Rzeźniku, to spoko, wkurwia mnie natomiast, że zajebał taki reasearch na ten temat (mnóstwo telefonów itd) a w rozmowie z CM nie wykazał choć 10% takiej dociekliwości, no jest to wizerunkowa c***nia i spoko, że robi coś dla tych biednych dzieciaków, ale ja już nie zamierzam się za bardzo interesować jego osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, jeśli rzczywiście jest tak jak mówi o Rzeźniku, to spoko, wkurwia mnie natomiast, że zajebał taki reasearch na ten temat (mnóstwo telefonów itd) a w rozmowie z CM nie wykazał choć 10% takiej dociekliwości, no jest to wizerunkowa c***nia i spoko, że robi coś dla tych biednych dzieciaków, ale ja już nie zamierzam się za bardzo interesować jego osobą

Ale to wiem, że Czesława lizał po jajach. Ale nie zmienia to tego, że wczorajszy odcinek był raczej rzetelny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Ale to wiem, że Czesława lizał po jajach. Ale nie zmienia to tego, że wczorajszy odcinek był raczej rzetelny. 

też odniosłem takie wrażenie i dobrze, że to zrobił, nikomu nie życzę takiej nagonki jaka spadła na Rzeźniczaka

jednak cieżko aby to zmieniło mój stosunek do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale LBS, Michniewicz i Stanowski są przyjaciółmi, oni nawet wspólnie wakacje spędzają z tego co mi wiadomo i spotykają się regularnie w swoich domach, a mimo to Stanowski nigdy nie wyciągał nic z prywatnych rozmów- on nie musiał żadnego wielkiego researchu robić, on to wszystko wie z pierwszej ręki :) 

Materialu z Rzeźniczakiem nie oglądałem, jakich by argumentów nie użyto to dla mnie to i tak nie do obrony, gdyby Rzezniczak chciał wyjść z tego z twarzą- bo po reakcji tej Stępień wnioskuje ze ona jest nie do odratowania, tylko zdrowo odklejona (jeśli to reakcja na porzucenie to w sumie do usprawiedliwienia, ale nie sadze by to było jedynym powodem) to (Rzezniczak, przyp. redakcja) wziąłby i wpłacił te 300 tysięcy ja inna akcje i zamknął jakaś zbiórkę i by jeszcze wizerunkowo wygrał drugie życie. 

300 koła dla większości tu na forum to mega duże pieniądze, ale dla typa co gra 20 lat w piłkę z czego kilka zagranica, to no k**** nie oszukujmy się, nie może być nieosiągalna kwota, pewnie jakby w szatni Wisły wstawił puszkę po wypłacie to by z 50kola mu wrzucili :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

też odniosłem takie wrażenie i dobrze, że to zrobił, nikomu nie życzę takiej nagonki jaka spadła na Rzeźniczaka

jednak cieżko aby to zmieniło mój stosunek do niego

Ale rozumiem, że do Stanowskiego ?

Osobiście uważam Stanowskiego za atencjusza który umiejętnie wykorzystuje swoje 5 minut. Również drażni mnie jego hipokryzja - zresztą wiesz o tym bo pisałem o tym podczas HP z Czesławem M.  

Natomiast podoba mi się to, że prezentuje w miarę normalne poglądy na wiele spraw. Nie popada w skrajności w opiniach na temat normalnych spraw życiowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej rozjebało, że ludzie rzeczywiście bardzo szybko uzbierali na ten cel i to ... o ponad 100k więcej! co z to nadwyżką dlaczego tych pieniędzy wezną więcej niż potrzebowali? (niby)

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Natomiast podoba mi się to, że prezentuje w miarę normalne poglądy na wiele spraw. Nie popada w skrajności w opiniach na temat normalnych spraw życiowych.

no tak, absolutnie w pewnych sprawach niewiele można mu zarzucić, nie zabieram mu tych wszystkich zasług, zrobił wiele dobrego

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale LBS, Michniewicz i Stanowski są przyjaciółmi, oni nawet wspólnie wakacje spędzają z tego co mi wiadomo i spotykają się regularnie w swoich domach, a mimo to Stanowski nigdy nie wyciągał nic z prywatnych rozmów- on nie musiał żadnego wielkiego researchu robić, on to wszystko wie z pierwszej ręki

wiem Watsonie, Stano wie o wszystkim i jakby cokolwiek z tego wyciekło to by nie było szans na selekcjonera Czesława, nie ze względu, że coś opierdolił pod stołem, ale dlatego, że o wszystkim wiedział,audaje, że nic nie wiedział

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Materialu z Rzeźniczakiem nie oglądałem

to jednak powinieneś, zmienia postrzeganie sprawy i to mocno, przynajmniej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.