Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie no szanujmy się. Nie lubię Messiego, ale Lewandowski to nawet nie jest TOP50 gracz tej dyscypliny. Półka bardziej Eto, Van Nisterlooy czy Didier Drogby.

Bardziej mi chodziło o styl dyskusji 😉

Choć wydaje mi się, że jest jednak półkę wyżej niż wymienieni przez Ciebie gracze. 

Opinia, nie fakty 😉

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, darkonza napisał:

Gdyby ja to napisał byłaby straszna jazda. Protestuję z powodu nierównego traktowania!

No niejako wypowiedzi Tecu i StaryFana dają mi do zrozumienia, że Lewy jest obecnie overrated, ale to w sumie przypadłość oceniania każdego gracza obecnych czasów. Bo moim zdaniem to podobna półka. O ile Roberta uważam piłkarsko za lepszego od Holendra, chociaż stylowo najbardziej go przypomina to osobiście wyżej stawiam prime Eto czy Drogby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

No niejako wypowiedzi Tecu i StaryFana dają mi do zrozumienia, że Lewy jest obecnie overrated, ale to w sumie przypadłość oceniania każdego gracza obecnych czasów. Bo moim zdaniem to podobna półka. O ile Roberta uważam piłkarsko za lepszego od Holendra, chociaż stylowo najbardziej go przypomina to osobiście wyżej stawiam prime Eto czy Drogby.

Lewandowski w prime wygrał ligę mistrzów strzelając 15 goli w 10 meczach.

W tamtej edycji w 5 meczach fazy pucharowej zrobił 5 goli i 6 asyst. Drogba i etoo nigdy nie byli nawet blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Lewandowski w prime wygrał ligę mistrzów strzelając 15 goli w 10 meczach.

W tamtej edycji w 5 meczach fazy pucharowej zrobił 5 goli i 6 asyst. Drogba i etoo nigdy nie byli nawet blisko. 

Just Fontaine w jednym turnieju mistrzowskim strzelił tyle samo bramek co Cristiano Ronaldo i Leo Messi razem przez całą karierę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Nie no, Drogba to napastnik, który dwa razy w karierze dobił do 20 goli w sezonie ligowym. Rozumiem sentyment do starych czasów ale on nawet nie stał obok Lewego 

No cóż , Drogbe wziąłem z 1pickiem w drafcie football , co zrobisz 🤦‍♂️

Teraz, fluber napisał:

Drogba w lidze Mistrzów w karierze strzelił 44 gole, etoo 30, lewy w ostatnie 3,5 edycji 37. Lewandowski jest od dwóch sezonów najlepszym piłkarzem świata. Typowe krzyczenie na chmury. 

Dobra , niech Wam będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.