Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wszelkie dyskusje nie mają sensu póki bedą głosować tak ogarnięte w temacie jednostki

W sumie śmiesznie to wyglada jak sobie ludzie dyskutują, jak to c***owo głosują ludzie z Afryki czy Azji a tu wjeżdża Iwański cały na biało i daje Kjaera na 5 i Jorginho over Messi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, airmax napisał:

W sumie śmiesznie to wyglada jak sobie ludzie dyskutują, jak to c***owo głosują ludzie z Afryki czy Azji a tu wjeżdża Iwański cały na biało i daje Kjaera na 5 i Jorginho over Messi :) 

to był podobno ukłon Iwańskiego w stronę Kjaera, za jego zachowanie przy dramacie Eriksena

natomiast jest mi głupio, że węszyłem jakieś manipulacje, spiski, nie, po prostu głosy oddają w dużej mierze pozoranci, dla których futbol zamyka się na LaLiga, PL oraz PSG

nie mam pojęcia jak kiedyś wybrano Samnera, chyba ludzie nmieli więcej godności aby przyłożyć się do głosów

patrząc na to wszystko naprawdę zaczynam wątpić czy Lewy tak w cuglach wygrałby rok temu

bez gruntownej reformy tak nagroda nie ma żadnej wartości, tylko nie wiem czy już mnie to obchodzi w ogóle

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to był podobno ukłon Iwańskiego w stronę Kjaera, za jego zachowanie przy dramacie Eriksena

Właśnie o to mi chodzi. Co to ma wspólnego z prezentowanym przez niego poziomem sportowym? Plebiscyt, gdzie każdy głosuje według własnego uznania

47 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

głosy oddają w dużej mierze pozoranci, dla któdych futbol zamyka się na LaLiga, PL oraz PSG

I też co trzeba zauważyć, to nie jest tak, że jakieś głosy trudne do uargumentowania oddają tylko dziennikarze z Uzbekistanu (Mbappe, Mount, Messi, Chiellini, De Bruyne) czy Salwadoru (Jorginho, Sterling, Lewandowski, De Bruyne, Lukaku) ale też z krajów "bardziej uświadomionych piłkarsko" jak Włochy (Jorginho, Benzema, Messi, Lewandowski, Kjaer) Portugalia (Kante, Lewandowski, Mbappe, Jorginho, Salah) Holandia (Ronaldo, Kante, Jorginho, De Bruyne, Lewandowski)

58 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bez gruntownej reformy tak nagroda nie ma żadnej wartości

Tylko problem jest taki, że nie ma za bardzo jak tego zmienić. Bo wszędzie decydują sympatie, a najlepszym przykładem jest Lewy, który jako kapitan repry w konkursie chyba na piłkarza roku głosuje dość regularnie tylko na kolegów z Baya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

Bananowe republiki wypaczają wyniki i po raz kolejny to się potwierdza. 

Bild: Głosowanie na Złotą Piłkę.

Europa: Lewandowski (209) – Messi (161).
Ameryka Płd.: Lewandowski (23) – Messi (46).
Karaiby: Lewandowski (63) – Messi (107).
Azja: Lewandowski (90) – Messi (125).
Oceania: Lewandowski (11) – Messi (15).
Afryka: Lewandowski (184) – Messi (159).

no nie jest to prawda, Brazylia, Argentyna, Szkocja, Włochy, Holandia, Portugalia i wiele innych piłkarskich nacji też oddali głosy z pizdy

po prostu nie ma żadnej odpowiedzialności za jakość głosów i zamienia się to w jakiś konkurs popularności, zreszta dobrze to opisał @airmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matek napisał:

 karzeł

jakaś trauma po dwóch finałach LM? :D 

2 godziny temu, matek napisał:

O k**** przestępstwo, skandal

No mi osobiście jest to skandal i przestępstwo, że ktokolwiek kto ma oczy i telewizor potrafi wrzucić piłkarza tak do bólu przeciętnego na #1/przed Messiego czy Lewego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.