Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre jest jeszcze to jak Nawałka powiedział, że za wszystkie błędy bierze odpowiedzialność jako selekcjoner a potem stwierdził właśnie, że "bylismy swietnie przygotowani taktycznie, swietnie przygotowani szybkosciowo, swietnie przygotowani wytrzymalosciowo, swietnie przygotowani mentalnie, swietnie rozpracowalismy rywala, a zaden z pilkarzy go nie rozczarowal i zagrali na swoim poziomie".

 

Czyli błędów nie było :)

 

I jakby mógł to i tak by nic nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończycy sie powinni wstydzić a nie my - a oni po meczu odbyli rundę honorową.

Nie spodziewałem sie ze fluber ulegnie temu co promuje GW, ze wciąz sie za Polskę i Polaków trzeba wstydzić :smile:

 

Co ma do tego GW? Powinniśmy się wstydzić, bo nie mieliśmy honoru nawet w meczu o honor. Nie mieliśmy jaj, żeby zaatakować stojącą Japonię, która zadrwiła z nas grając w dziada przez 15 minut. Te karykatury piłkarzy pokazały nam, że mają nas, kibiców w dupie i w oczach całego świata potwierdziły, że byliśmy najgorszą drużyną tego mundialu. Najgorszą i jedyną żałosną zbieraniną, która nawet nie podjęła walki, nie biegała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to wstydem bylo to ze Nawałka nakazał symulowanie kontuzji, to jest wstyd, dla Nawałki i Grosickiego


Co ma do tego GW? Powinniśmy się wstydzić, bo nie mieliśmy honoru nawet w meczu o honor. Nie mieliśmy jaj, żeby zaatakować stojącą Japonię, która zadrwiła z nas grając w dziada przez 15 minut.

 

Przez kilka minut my graliśmy w dziada z Japonią, założe sie powinniśmy wstydzić i za to jak my graliśmy z nimi w dziada i jak oni grali w dziada z nami, bo wstydzic sie zawsze powinniśmy my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to wstydem bylo to ze Nawałka nakazał symulowanie kontuzji, to jest wstyd, dla Nawałki i Grosickiego

 

Cały mundial był wstydem. Ostatnie 15 minut tylko dopełniło tego mizernego obrazu. Jesteśmy doszczętnie skompromitowani i długo będzie nam się to odbijać czkawką.

Jak juz to wstydem bylo to ze Nawałka nakazał symulowanie kontuzji, to jest wstyd, dla Nawałki i Grosickiego

Przez kilka minut my graliśmy w dziada z Japonią, założe sie powinniśmy wstydzić i za to jak my graliśmy z nimi w dziada i jak oni grali w dziada z nami, bo wstydzic sie zawsze powinniśmy my.

 

Powinniśmy się wstydzić, że w meczu o honor nie wykrzesaliśmy z siebie ani krztyny honoru. Że nie chcieliśmy grać w piłkę na największej imprezie piłkarskiej globu. Tylko tyle i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media na całym się świecie się z nas śmieją, a ten wyskakuje z Gazetą Wyborczą.

Jak powiedział Kowal:

"Jeśli ktoś powie, że Japończycy zrobili ze swoim honorem coś podobnego, to wybaczcie, ale ja mam prawo mieć to w dupie, bo jak ostatnio sprawdzałem, jestem Polakiem, nie Japończykiem."

No i drobny szczegół, Japonia wyszła z grupy, a więc swój cel osiągnęła, my z też żenującej końcówki nie mieliśmy nic poza wstydem. To było z naszej strony całkowicie nie fair play zachowanie względem Senegalu.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK, Ty byś nie gadał inni by gadali, już widze tytuły w prasie "Frajersko stracona wygrana!" itp. :smile:

 

 

Japończycy sie powinni wstydzić a nie my - a oni po meczu odbyli rundę honorową.

Nie spodziewałem sie ze fluber ulegnie temu co promuje GW, ze wciąz sie za Polskę i Polaków trzeba wstydzić :smile:

Trudno nazwac wygrana pojedynek z rywalem ktory chce przegrac:)

 

Chyba zle sie wyrazilem. Mialem na mysli ze nasi pilkarze powinni sie wstydzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Media na całym się świecie się z nas śmieją

 

Media na całym świecie 90% negatywnych komentarzy kierują w stronę japonii za to co zrobili, natomiast w Polsce z tych 10% negatywnych komentarzy w stronę Polski robi się 100%. To jest pedagogika wstydu.

 

Kiedyś chyba szwedzi duńczykami ustawili sobie 2-2, to był wstyd 1000 razy większy niz to co sie wydarzyło wczoraj.

Trudno nazwac wygrana pojedynek z rywalem ktory chce przegrac:)

 

Przecież przez 80 minut nie chcieli przegrać.

 

Gdyby Niemców z Koreą promowała przegrana 1:0 i końcówka wyglądała by jak Polska- Japonia nikt w Polsce by łego słowa o koreańczykach nie powiedział, no ale skoro to drużyna Polska, a własciwie nie ważne ze Polska tylko wazne ze prowadzona przez Nawałkę to "huzia na józia" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media na całym świecie 90% negatywnych komentarzy kierują w stronę japonii za to co zrobili, natomiast w Polsce z tych 10% negatywnych komentarzy w stronę Polski robi się 100%. To jest pedagogika wstydu.

 

 

Na euro 2016 te same osoby mowily o reprezentacji polski w samych superlatywach. To nie pedagogika wstydu. Obiektywnie dalismy dupy. A japonia to swoja droga. Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała polska drużyna przebiegła w sumie 80 kilometrów w tym meczu, to spróbuj sobie to wyobrazić :smile:

:D to jakieś parenascie mniej niż średnia na całych mistrzostwach... można powiedzieć ze jak masz tak dobrze taktykę ułożoną to biegać nie musisz :P najlepszy bednarek który uważa że z podniesionym czołem mogą wracać ... on to faktycznie, najlepszy nasz strzelec, jeśli przyjąć że gol dla Senegalu zapiszemy również na jego konto :P

 

PS nie wiem czy akurat za Polskę i Polaków trzeba się wstydzić, ale bankowo dumnym z tej reprezentacji być nie można, i tak jw @Fluber napisał, to nasi piłkarze powinni się wstydzić ze w ten sposób reprezentowali nasz/swój kraj, dodatkowo jeszcze niektórzy nic w tym występie złego nie widzieli więc o czym my w ogóle gadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już taki Nawałkofil jak Stanowski się z Nawałki po prostu wyśmiewa, to znaczy że jest z czego się śmiać. Cudowny pan Adam nie ma sobie nic do zarzucenia, bo i tak awans z grupy był niemożliwy, więc cieszy się, że gracze zrealizowali założenia taktyczne, grając "niskim pressingiem" i wydzierając Japonii z gardła 3 punkty.

 

Jeśli to nie jest powód do wstydu, to ja nie wiem co nim jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media na całym świecie 90% negatywnych komentarzy kierują w stronę japonii za to co zrobili, natomiast w Polsce z tych 10% negatywnych komentarzy w stronę Polski robi się 100%. To jest pedagogika wstydu.

 

Kiedyś chyba szwedzi duńczykami ustawili sobie 2-2, to był wstyd 1000 razy większy niz to co sie wydarzyło wczoraj.

LOL, szkoda klawiatury.

Widzisz jak z kimś wspólnie kombinujesz, to dlatego żeby obie strony miały korzyść. Te 2:2, premiowało oba zespoły, i mecz absolutnie nie wyglądał tak żenująco. A my ustawiliśmy się z Japonią, jak ostatni frajerzy nie mając z tego nic poza wstydem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Obiektywnie dalismy dupy. A japonia to swoja droga.

Jeśli mówisz o tych 10 minutach z japonią, to sie nie zgadzam, nikt w Polsce nie miałby za cos takiego pretensji do korei w meczu z niemcami (gdyby porazka promowała niemców) a skoro nie mielibyśmy pretensji do innych, nie powinniśmy mieć do swoich.

 

Jesteście banda zakompleksionych hipokrytów i tyle :P :P :P

LOL, szkoda klawiatury.

Widzisz jak z kimś wspólnie kombinujesz, to dlatego żeby obie strony miały korzyść. Te 2:2, premiowało oba zespoły, i mecz absolutnie nie wyglądał tak żenująco. A my ustawiliśmy się z Japonią, jak ostatni frajerzy nie mając z tego nic poza wstydem. 

Łoo kurka, ustawienie wyniku i oszukanie w ten sposób innych zespołów walczących o awans jest mniejszym wstydem niż odpuszczenie ostatnich 10 minut i pozostawienie sprawy awansu w rękach Senegalu???

Co tu sie dzieje???

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przypuszczałem, że na forum o NBA spotkam największego w swoim życiu piłkarskiego Janusza. Wczoraj osłabiłeś tym, że byliśmy lepsi od Niemców w meczu, który wyglądał jak obrona Częstochowy, dzisiaj chwalisz naszych za wygraną z Japonią. To się po prostu w głowie nie mieści i mam nadzieję, że za chwilę wyskoczysz jak klaun z pudełka, krzykniesz "prima aprilis!" i zlejesz nasz po łbach obślinioną wuwuzelą...  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o tych 10 minutach z japonią, to sie nie zgadzam, nikt w Polsce nie miałby za cos takiego pretensji do korei w meczu z niemcami (gdyby porazka promowała niemców) a skoro nie mielibyśmy pretensji do innych, nie powinniśmy mieć do swoich.

 

Jesteście banda zakompleksionych hipokrytów i tyle :P :P :P

 

Jeśli publicznie nie potepiam dzialan poludniowokoreanskiej opozycji to nie moge krytykowac platformy bo jestem zakompleksionym hipokryta?:)

 

Poza tym to tylko Twoja hipoteza bo to co zrobila polska to byl precedens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przypuszczałem, że na forum o NBA spotkam największego w swoim życiu piłkarskiego Janusza. Wczoraj osłabiłeś tym, że byliśmy lepsi od Niemców w meczu, który wyglądał jak obrona Częstochowy,

 

dzisiaj chwalisz naszych za wygraną z Japonią.

Nie chwalę, ale zwalczam nieuzasadniony hejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie rozumiem po co to robisz. Nawałka przegrał nam mundial i krytyka jest zasłużona. Facet się totalnie pogubił na wszystkich, ale to wszystkich polach. Od personaliów, przez taktykę, po konferencje prasowe, na których plecie androny gorsze niż Janusz Wójcik po 0,7 Wyborowej. Jest głównym winnym przepierdolonego w fatalnym stylu mundialu i nie ma absolutnie nic sensownego na jego usprawiedliwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Marciniak(Niemcy- Szwecja), Brych(Szwajcaria- Serbia) i Roldan(Tunezja- Anglia) mają zostać odesłani karnie do domu za zignorowanie podpowiedzi sędziego odpowiedzialnego za wideo.

I pięknie, skończy się gwiazdorzenie tego łysego pajaca. Ciekawe co na to Listkiewicz, który tak usilnie go bronił w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.