Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie, oglądałem ten mecz i oglądałem ten mecz na Wembley, obejrzyj sobie oba jeden po drugim.

Niemcy z Koreą oddali chyba z 25 strzałów, ale co z tego, nie byli jakos lepsi

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byli moze i lepsi trenerzy ale tak samo jak Nawałka byli wyklinani od najgorszych (ogólnie jako Polacy mamy ciezki charakter), jednak Nawałka osiągnął więcej niż Ci dwaj

 

Kiedyś mniej zespołów awansowało, ale też mniej umiało kopać piłkę, dzis potrafią wszyscy, nawet kilkustettysieczna Islandia bywa groźna

Osiągnal wiecej bo dluzej pracowal. Ostatnie dwa lata nawalki sa identyczne jak dwa lata janasa i dwa lata engela.

 

W 76 bylismy w grupie z holandia czyli wicemistrzem swiata i wlochami. 1 druzyna z grupy wychodzila. A awans przegralismy roznica bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oglądałem ten mecz i oglądałem ten mecz na Wembley, obejrzyj sobie oba jeden po drugim.

Niemcy z Koreą oddali chyba z 25 strzałów, ale co z tego, nie byli jakos lepsi

 

O czym ty mówisz? :) Ten mecz to był jeden z najbardziej niewiarygodnych jakie oglądałem. Wygraliśmy dzięki zabójczej skuteczności (2/3!), nadludzkiej formie Szczęsnego i koszmarnej nieskuteczności Niemców, głównie Bellarabiego. Mam wrażenie, że sobie ze mnie żartujesz albo wiesz, że palnąłeś głupotę, ale nie chcesz się przyznać i wolisz dalej brnąć, żeby mnie przegadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągnal wiecej bo dluzej pracowal. Ostatnie dwa lata nawalki sa identyczne jak dwa lata janasa i dwa lata engela.

 

W 76 bylismy w grupie z holandia czyli wicemistrzem swiata i wlochami. 1 druzyna z grupy wychodzila. A awans przegralismy roznica bramek.

Dla mnie Janas był bardzo dobry, ale tyle zjebek dostałem na forach za niego ze odechciało mi sie za niego walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Janas był bardzo dobry, ale tyle zjebek dostałem na forach za niego ze odechciało mi sie za niego walczyć :smile:

 

Wszyscy byli porównywalni, ale najlepszą piłkę graliśmy za Leo. Wygrana z Portugalią to najlepsze co polski kibic widział od prawie 40 lat.

 

Ogólnie grupa z Portugalią, Serbią, Belgią i mocną wtedy Finlandią robi do dziś spore wrażenie, podobnie jak styl gry naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz? :smile: Ten mecz to był jeden z najbardziej niewiarygodnych jakie oglądałem. Wygraliśmy dzięki zabójczej skuteczności (2/3!), nadludzkiej formie Szczęsnego i koszmarnej nieskuteczności Niemców, głównie Bellarabiego. Mam wrażenie, że sobie ze mnie żartujesz albo wiesz, że palnąłeś głupotę, ale nie chcesz się przyznać i wolisz dalej brnąć, żeby mnie przegadać. 

To Szczesny miał teraz jeszcze lepszą antyskuteczność bo 5 na 6.

Niemcy od jakiegos czasu maja taki styl gry, oddaja po 20 strzałów na mecz i w efekcie i tak nie strzelaja zadnej bramki, na tych mistrzostwach mieli dwa takie mecz z trzech rozgranych.

Objerzyj oba te mecze jeden po drugim, Wembley i z Niemcami, najlepiej niech wszyscy obejrzą to Wembley, niezły ubaw tam jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oglądałem ten mecz i oglądałem ten mecz na Wembley, obejrzyj sobie oba jeden po drugim.

Niemcy z Koreą oddali chyba z 25 strzałów, ale co z tego, nie byli jakos lepsi

19 a korea 11

W meczu z polska tez 19 a nasi 4. Chyba jednak jest roznica. I nie, niemcy nie grali z nami tak jak na mś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Szczesny miał teraz jeszcze lepszą antyskuteczność bo 5 na 6.

Niemcy od jakiegos czasu maja taki styl gry, oddaja po 20 strzałów na mecz i w efekcie i tak nie strzelaja zadnej bramki, na tych mistrzostwach mieli dwa takie mecz z trzech rozgranych.

Objerzyj oba te mecze jeden po drugim, Wembley i z Niemcami, najlepiej niech wszyscy obejrzą to Wembley, niezły ubaw tam jest :tongue:

 

Pasuję. Szkoda mi czasu na taką januszerkę. Ok, niech będzie, że lepszy w meczu był ten, kto strzelił więcej bramek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 a korea 11

W meczu z polska tez 19 a nasi 4. Chyba jednak jest roznica. I nie, niemcy nie grali z nami tak jak na mś

Jestem zwolennikiem statów w koszykówce, ale w piłce to co innego, zarówno jeśli chodzi o posiadanie piłki jak i o strzały.

Przecież niemcy przegrali bo grali slabo. Kiedys hiszpanie zawsze mieli piłkę dłuzej niż inni i nic z tego nie wynikało. U niemców tak jest obecnie ze strzałami

Pasuję. Szkoda mi czasu na taką januszerkę. Ok, niech będzie, że lepszy w meczu był ten, kto strzelił więcej bramek :grin:

Przecież nie o to mi chodzi, ale jak ktoś ma 10 strzałów bo za pola karnego walił w kosmos, albo jakies kulanki do bramkarza a inny rozgrywał ładne akcje i kończył ładnymi strzałami to ten drugi moze byc lepszy, to nie koszykowka gdzie staty daja czesto prawdziwy obraz (a i tam nie zawsze)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwaby w tych eliminacjach z Polską, mieli tyle okazji, że mogliby z 3 mecze nimi obdzielić. To był jeden z tych meczy gdzie pomogło szczęście, rywalom nic nie chciało wpaść. 

 

 

szogo, losowanie, ale już mam nadzieje nie aktualne. Żeby Anglikom nie przyszło tu do głowy żeby tutaj próbować wyrównać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie? w sensie ze rzut moneta ? :smile: chodziło mi ogólnie o zasadę a nie mecz Anglików z Belgią.

1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych, 

2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,

3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,

4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,

5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,

6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,

7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.

 

A jak to losowanie by wyglądało to nie wiem.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że na tym mundialu var daje info o spalonych liniowym na sluchawke bo takich opoznien w podnoszeniu choragiewki nigdy w profesjonalnym futbolu nie widzialem

No i dobrze, bo jakby się pomylił, a spalonego by nie było, to jakbyś zrekompensował sytuację sam na sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.