Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

no to przeciez wiadomo ze pisze o tym kursie 2,5 zakladajac ze zagra jeszcze 4 mecze. warte ryzyka jest to na pewno.

bo jak tyle  zagra to wiadomo ze bedzie strzelal. ostatnie 7 czy 8 mundiali to oprocz ronaldo z 8 golami zawsze 5-6 starczylo na krola strzelcow. takze juz ma bardzo duzo. zreszta ciekawe kto mial ostatnio 5 po fazie grupowej.... nie chce mi sie sprawdzac ale sie nie zdziwie jak nikt albo tylko Fontaine czy jak mu tam bylo.

Wszystko spoko ziom, tylko stawiając nikt Ci nie da gwarancji że on zagra te 4 mecze, i to jest to ryzyko. Szanse ma spore, wydaje mi się że w końcu jak nikt tych Anglików na poważnie nie brał, to oni zaskoczą. 

Miro Klose miał 5 w Korei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ziom, tylko stawiając nikt Ci nie da gwarancji że on zagra te 4 mecze, i to jest to ryzyko. Szanse ma spore, wydaje mi się że w końcu jak nikt tych Anglików na poważnie nie brał, to oni zaskoczą. 

Miro Klose miał 5 w Korei. 

W Korei nie został królem strzelców. W Niemczech dopiero mu się udało.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie bardziej zawiedli mnie na Mistrzostwach niż Argentyna bo ci przyjechali bez bramkarza, obrońców, trenera, atmosfery i pieniędzy. Hiszpanie teoretycznie mieli wszystko by wygrać Mundial. Ale wymienianie tych setek podań było daremne, dzisiaj przez 120 minut w meczu z umierającymi Rosjanami nie stworzyli żadnej dobrej bramkowej okazji.

 

Super mecz na początek z Portugalią, ale później oba te zespoły gasły, gasły i zgasły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można trzymać kciuki za pseudo drużyną Ruskich? WTF? Drużyna gorsza od Polaków czy Maroko, nie potrafiąca celnie podać, wybijająca wszystko na oślep, technika na zerowym poziomie, symulacje, w ogóle zero zalet

ale dwie bramki strzelili!

 

Szkoda mi Hiszpanii, szkoda mi iniesty

Ponad 1100 podań psu w przyslowiowa dupę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można trzymać kciuki za pseudo drużyną Ruskich? WTF? Drużyna gorsza od Polaków czy Maroko, nie potrafiąca celnie podać, wybijająca wszystko na oślep, technika na zerowym poziomie, symulacje, w ogóle zero zalet

Niektórzy lubią kibicować słabszym a po drugie to Słowianie co dla niektórych ma znaczenie. Ewentualnie jak kogoś wkurwia Ramos to trzyma kciuki za rywali

 

Myślałem, że Szczęsnego z Listkiewicziem wyniosą ze studia dzisiaj.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lubią kibicować słabszym a po drugie to Słowianie co dla niektórych ma znaczenie. Ewentualnie jak kogoś wkurwia Ramos to trzyma kciuki za rywali

Myślałem, że Szczęsnego z Listkiewicziem wyniosą ze studia dzisiaj.

Mnie od Ramosa bardziej wkurwiał pilkarz ręczny obok, który na tym mundialu juz kilkukrotnie zagrywał łapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co obrońcy Barcelony mają z tymi siatkarskimi zagraniami?

 

Wcześniej Umititi z Australią, dzisiaj Pique. Kompletnie irracjonalne.

 

Ale Hiszpanie tak mnie wkurwiają od dawna, że nawet się cieszę, że Ruscy awansowali.

 

W lidze im takich nie gwiżdżą więc są nieprzyzwyczajeni. Barcelona chyba pod koniec sezonu zakończyła serię koło 600 dni bez karnego przeciwko nim :-)

 

Hiszpanie fatalni dobrze, że jadą do domu. Przynajmniej ktoś sobie na Ruskich nabije bramek w 1/4 i będzie wesoło. Natomiast trzeba im oddać, że pod koniec Pique był faulowany przy wolnym bitym z lewej strony i tam powinien być karny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania jest mulaca , usypiajaca az do porzygania milion podan ktore nic nie daja .  Jak bym widzial Barcelone z przed 3-4 lat  tylko oni mieli chociaz Messiego ktory ich czesto ratowal a espana tego nie ma.   David Silva beznaziejny turniej w jego wykonaniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pique to najbardziej overrated środkowy obrońca ever. 

 

A moim zdaniem Ramos. Jako fan Realu już wiele razy pomstowałem nad jego fatalną obroną. Gdyby nie te jego legendarne strzały głową w ostatnich sekundach meczu to nie miałby tak wspaniałej prasy. Zapiszę się w historii, ale jednak dla mnie overrated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.