Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Sane w reprze a Sane w City to 2 różni zawodnicy. Z tym, że nie rezygnuje się tak łatwo z gracza, który może odmienić losy meczu. 

Peszko pojedzie na 99%

wiem tylko Sane nawet wchodzac z lawki w meczu na styku( fazie pucharowej) moze zrobic akcje rozstrzygajaca losy awansu.

Loew zabiera multum srodkowych graczy jest ciekaw jakie ustawienie bedzie preferowal.

 

Dla Sane nadzieja jest to ze Reus jest szklanka i lubi nie jechac na wiellkie imprzey.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko Sane nawet wchodzac z lawki w meczu na styku( fazie pucharowej) moze zrobic akcje rozstrzygajaca losy awansu.

Loew zabiera multum srodkowych graczy jest ciekaw jakie ustawienie bedzie preferowal.

 

Dla Sane nadzieja jest to ze Reus jest szklanka i lubi nie jechac na wiellkie imprzey.  

 

O tym 1 napisałem a mimo to nie rozumiem tej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glik nie jedzie na mundial ponoc

 

zlapal uraz robiac  przewrotke w siatkonoge

Stano podaje ze Maczynski nie poleci

 

Nie jada na mundial

 

Skorupski,

Kaminski,

Kedziora,

Dawidowicz

Szymanski

Maczynski

Zurkowski

Frankowski

Wilczek

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, że Jędrzejczyk i Peszko nie lecą tam grać (chyba), ale różne sytuację mogą się zdarzyć. Zresztą jak dla mnie nie powinno ich być w 35, później w 32 i teraz w 23, a za dwa tygodnie się okaże, że jeden wychodzi w jedenastce.

 

Jędrzejczyk sportowo to dramat. Gościu zaliczył mega zjazd od ostatniego Euro. Jest regularnie objeżdżany w naszej lidze przez facetów którzy nie potrafią nawet grać w piłkę. Już nawet ten Peszko mnie tak nie kłuje w oczy bo jego pozycja na boisku niesie mniejsze ryzyko. Wejdzie na 10 minut, dwa razy poda do tyłu, raz na aut, dwa razy straci i gdzieś po drodze zarobi żółtko.

 

Na konferencji przedstawiono cały sztab. 18 chłopa. Tacy tam teraz wszyscy mądrzy, profesjonalni, wszystko zapięte na ostatni guzik. Dodatkowo podobno piłkarze to nie to co kiedyś, większa samoświadomość, diety, treningi z dziesiątkami różnych specjalistów od wszystkiego. I Kamil Glik, który zagrał najwięcej minut ze wszystkich zawodników pięciu najlepszych lig, który ostatnio mniej trenował z uwagi na jakieś mniejsze urazy, o którym nikt nie powie, że jest gibkim akrobatą, dwa tygodnie przed imprezą życia podczas gierki w siatkonogę napieprza przewrotki.

 

Nie jestem fanem Glika, ale tracimy szefa obrony, gościa przy którym Pazdan czuł się lepiej, nie wiem czy jego absencja nie oznacza rezygnację grania trójką środkowych obrońców i wracamy do czwórki z tyłu. Plus zawsze coś po stałym fragmencie mógł strzelić.

 

Piszczek- Bednarek- Pazdan- Rybus

 

Bereszyński(Piszczek) - Piszczek (Cionek)- Bednarek- Pazdan- Rybus

 

 

Jak dla mnie łatwiej brak Glika przykryć w ustawieniu z czterema obrońcami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się obydwoch bez problemu, ponoć bardzo dobrze wyglądaja na zgrupowaniach i po prsotu sportowo wygrali ten wyjazd

tak jak go przegrał Mąka

 

dramat z tym Glikiem, mam nadzijee że zaciśnie zęby i pojedzie, będzie grał na prochach czy coś (w sumie nie mam tak dużej wiedzy w tym temacie)

jeszcze się okaze ze obok Piszczka w trójce z tyłu zagra Cionek i Bednarek a nie "podstawowi środkowi" Pazdan (bez formy) i Glik(kontuzja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Linetty jednak pojedzie a Peszko tez na pewno pojedzie niestety.

 

Trapp kosztem Leno  i brak Sane :hopelessness:

 

Mam wielka nadzieje ze grzebacz sie przejedzie za brak Sane i faworyzowanie Neuera kosztem Ter Stegena i przejebia mundial.

Przecież Loew to nie sabotażysta. Facet wie co robi i udowadniał to już wcześniej. Może Sane psuje klimat? Może zarywa komuś laskę jak Icardi, którego też nie będzie z powodów pozasportowych? Poza tym widziałem mecze kadry z nim i jakoś nie zachwycał.

 

My naprawdę przed monitorami nie wiemy tego, co Loew. Poza tym byli już tacy, co budowali skład idealny, nawet w Brazylii było głosowanie w narodzie, i jak to się kończyło? Loewa bronią wyniki póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sane podobno troche sodowka odwalila

 

Co do Yoggiego to bardziej mnie wkurza posadzenie Ter Stegena  i wrzucenie Neuera ktory w ciagu 2 lat zagral kilkanascie spotkan. A ze Niemcy to ostatnia reprezentacja ktorej bym kibicowal to mam nadzieje na ich szybszy wyjazd niz zwykle(od 2002 zawsze maja medal na MŚ)

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Twaro się napracował się w nowym miejscu pracy na dwa tygodnie przed mundialem odpinają pasy...szkoda audycja Radio Brazylia o piłce południowoamerykańskiej to był sztos oby Leśnodorski miał więcej cierpliwości  do weszłofm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.