Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi szkoda Kariusa bo miał też kilka bardzo ładnych interwencji a przez te 2 babole zostanie to zapomniane. I przez jakiś czas ciężko mu będzie chodzić po ulicach Liverpoolu, ludzie potrafią być pamiętliwi. Oby się chłop nie załamał tylko wrócił silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, kto to będzie u nas za Mane biegał. Facet jest w mocnym gazie.

 

Nie będzie łatwo tak jak wielu "znawcom" się wydawało. Podobnie Kolumbia. Możemy się strasznie przejechać, bo balonik w niektórych mediach jest już mocno napompowany (m.in. głosy że stać nas na półfinał). Wielu zostanie sprowadzonych na ziemię. Co do Mane to kiedyś powiedziałbym Piszczek ale to dobre 4/5 lat temu. A nie zapominajmy że po drugiej stronie będzie biegać Balde Keita, który także może nam napsuć wiele krwi.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy uwazaja nasza grupe za latwa a dla mnie jest ona wch,,,, zdradliwa. i wydaje mi sie 3 miejsce w grupie zajmiemy.( chcialbym sie mylic)

serio? ja nie słyszałem takich opinii, zwłaszcza patrząc na szacowne grono "ekspertów" którzy od jakiegoś czasu wielbią się w wylewaniu pomyj na Lewego

 

edit:

 

półfinał? gdzie Wy takie rzeczy słyszeliście?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? ja nie słyszałem takich opinii, zwłaszcza patrząc na szacowne grono "ekspertów" którzy od jakiegoś czasu wielbią się w wylewaniu pomyj na Lewego

Przy losowaniu byl optymizm ze pykniemy grupe na luzie i juz wyliczano z kim zagramy w 1/8.

 Pozniej mozliwe troche to opadlo bo my gralismy padake w towarzyskich. Polacy wylewaja pomyje na Lewego?

 

 

Jak dla mnie Milik zagra lepszy turniej niz Lewy( bedzie skrupulatnie pilnowany) chyba ze weznie celownik z euro 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? ja nie słyszałem takich opinii, zwłaszcza patrząc na szacowne grono "ekspertów" którzy od jakiegoś czasu wielbią się w wylewaniu pomyj na Lewego

 

edit:

 

półfinał? gdzie Wy takie rzeczy słyszeliście?

 

Pamiętam, że zaraz po losowaniu było dosyć mocne zadowolenie z tej grupy.

 

Co do półfinału, to zakładając, że wyjdziemy z grupy trafiamy na Belgię albo Anglię. Ćwierćfinał to Brazylia z jednej strony drabinki a z drugiej Niemcy. Także ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristiano Ronaldo szokuje słowami po finale:
 

"W najbliższych dniach wypowiem się na temat swojej przyszłości w Realu Madryt. W tym klubie było mi cudownie".

Dodatkowo dziennikarze mówią, że nie cieszy się z resztą zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy losowaniu byl optymizm ze pykniemy grupe na luzie i juz wyliczano z kim zagramy w 1/8.

Pozniej mozliwe troche to opadlo bo my gralismy padake w towarzyskich. Polacy wylewaja pomyje na Lewego?

 

 

Jak dla mnie Milik zagra lepszy turniej niz Lewy( bedzie skrupulatnie pilnowany) chyba ze weznie celownik z euro 2016

Naprawdę nie jestem w stanie sobie przypomnieć takich opinii, Japonia miała swoje problemy z trenerem i generalnie mają dużo słabsze pomolenie grajków, ale kto o zdrowych zmysłach bierze przed turniejem Kolumbie i Senegal jako prostych do pyknięcia? No chyba nikt rozsądny.

 

Od dwumeczu z Sevilla rodacy hejtują Lewego i o ile faktem jest, że chłop formy nie miał, to już skala tego procederu jest naprawdę smutna, no ale chyba po prostu tacy już jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? ja nie słyszałem takich opinii, zwłaszcza patrząc na szacowne grono "ekspertów" którzy od jakiegoś czasu wielbią się w wylewaniu pomyj na Lewego

 

edit:

 

półfinał? gdzie Wy takie rzeczy słyszeliście?

jaki polfinal ? jak cudem przejdziemy 1/8 to w cwiercfinale Niemcy byc moze Brazylia . i to koniec

 

Bardziej go hejtuja szwaby za akcje z kontraktem , nie podawanie reki itp,  

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że zaraz po losowaniu było dosyć mocne zadowolenie z tej grupy.

 

Zadowolenie a hurraoptymizm to trochę dwie różne rzeczy i trochę mam też wrażenie, że większość tych ludzi po prostu nie zdawała sobie sprawy jakim potencjałem, zwłaszcza ofensywnym, dysponuje Senegal Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki polfinal ? jak cudem przejdziemy 1/8 to w cwiercfinale Niemcy byc moze Brazylia . i to koniec

 

Bardziej go hejtuja szwaby za akcje z kontraktem , nie podawanie reki itp,

o półfinale pisał Kolader, mamy przejebanie trudną drabinke już od 1/8 więc nikt zdrowy na umyśle nie powinien wychylać nosa poza wyjście z grupy

 

a co do Lewego, to chyba ominęła Ciebie gównoburza po meczach z Realem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie bylo ale czy jakas gownoburza albo nagonka to nie sadze . Kazdy wie ze bez niego to bysmy jecchali tam na wakacje.

 

Lewy ,piszczek, zdrowy Milik (od 2 lat nie jest) bramkarze i glik.

 

Grosicki nie podnosi dupy z lawki w championship, krychowiak 2 lata prawie nie gra , a mlodzi kownacki,zielinski czy bereszynki nic wielkiego nie pokazali w kadrze, wiec ten potencjal troche jest niepewny.

 

Mane,Kouyate,Koulibaly Gueye,Balde tam  wiekszosc kadry gra w podstawowych skladach ekip z Premier League,Ligue 1 czy Serie A i graja o 30-40 spotkan  a nie po 5-10

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.