Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja nie widzę wielu kandydatów którzy mogą polepszyć grę Realu tak, by byli lepsi w lidze utrzymując do tego poziom w LM. W takich szatniach jest potrzebny ktoś z charyzmą a dziś niewielu jest takich.

Ale przecież nie potrzeba żadnego cudotwórcy, żeby polepszyć grę w lidze. Wystarczy wychodzić skoncentrowanym, i przestać przegrywać z kasztanami. Real zagrał żenujący sezon w lidze w tym sezonie. 76 punktów to pijany menel spod trzepaka też by ugrał. Taka drużyna jak Real, w domu nie powinna stracić więcej niż 6 punktów, i powiedzmy około 15-20 na wyjeździe. 

 

 

Wygląda na to że jednak Neuer będzie jedynką, tak przynajmniej mówi Bierhoff. 

 

Świetnie wczoraj towarzysko zaprezentowali się Francuzi, moc ofensywna poraża.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loew wie co robi. Neuer to znakomity gk, do tego 3/4 defensywy Niemiec gra z nim w Monachium.

problem w tym że te 3/4 składu widywało go w tym roku na ławce.

Kuriozum to sytuacja kiedy gracz gra jako jedynka po tak długiej przerwie, tym bardziej że Niemcy mają niesamowitego stegena

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że te 3/4 składu widywało go w tym roku na ławce.

Kuriozum to sytuacja kiedy gracz gra jako jedynka po tak długiej przerwie, tym bardziej że Niemcy mają niesamowitego stegena

Loew wie co robi, widzi obu panów w akcji. Jeżeli Manu będzie słaby to przecież JL nie będzie sabotował własnej repry :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Linetty jednak pojedzie a Peszko tez na pewno pojedzie niestety.

 

Trapp kosztem Leno  i brak Sane :hopelessness:

 

Mam wielka nadzieje ze grzebacz sie przejedzie za brak Sane i faworyzowanie Neuera kosztem Ter Stegena i przejebia mundial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Linetty jednak pojedzie a Peszko tez na pewno pojedzie niestety.

 

Trapp kosztem Leno  i brak Sane :hopelessness:

 

Mam wielka nadzieje ze grzebacz sie przejedzie za brak Sane i faworyzowanie Neuera kosztem Ter Stegena i przejebia mundial.

 

Sane w reprze a Sane w City to 2 różni zawodnicy. Z tym, że nie rezygnuje się tak łatwo z gracza, który może odmienić losy meczu. 

Peszko pojedzie na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.