Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Niskie masz wymagania @Qcin_69 albo tak bardzo kochasz tego Koste, nie wiem. Legia grała taki zorganizowany futbol, że dół tabeli co chwilę robił jej kuku a Josue nie zaliczył asysty przez cała jesień, pod koniec rundy i na wiosnę Łazienkowska z twierdzy zamieniła się w dostarczyciela punktów, Legia Trening Center (najnowocześniejsze centrum treningowe w tej części Europy) powstała po to aby zakopać każdego jednego młodzieżowca, a w drużynie rezerw grali 32latkowie 

kompromitacja na wielu płaszczyznach, Kosta w tym roku nie zbudował ani jednego piłkarza, choć kadrę nawet teraz mają lepszą od takiego Śląska

za same pałowanie Rosołka powinien sam się wywieźć na taczce jeśli miałby trochę honoru, powierzył tą drużynę  Josue, reszta graczy traciła na znaczenie i przez to przegrał, teraz będzie kasował grube siano za psi c*** i śmiał się z tej degrengolady projektu Zielińskiego, choć Zube to podobno tylko on chciał by na koniec nasrać mu na głowę 

w Szczecinie też wielu z nam płakało i mówiło, że będziemy płakać, nikt nie płacze, nikt nie tęskni, to dobry trener, ale na pewno nie wybitny zresztą… to wygląda na akcje typu - dajcie mi skład, który może walczyć w Europie albo będę wygrywał jeden na trzy mecze w lidze - no rzeczywiście fachura jak c***

 

no tak, Kosta zostawiał Pogoń jako 3 drużynę ekstraklasy, później Pogoń przypomnij jak kończyła sezony? 

Za Kosty Pogoń sprzedała choćby Kozłowskiego, Benedyczaka, Bukse, Walukiewicza - kogo sprzedała albo może sprzedać aktualnie, że takie wątpliwości budzi promowanie młodych u Kosty? 

W Legii poszli Slisz i rekordowy Muci - Nawrocki chyba się nie liczy- ale wciąż, Legia ostatni ta tyle na transferach za 1 trenerach zarobiła - nigdy. 

 

 

8 minut temu, The Game 85 napisał(a):

No z tą grą to chyba żartujesz. Przecież w większości meczów to było straszne męczenie buły i drżenie o wynik do samego końca, bo w zasadzie większość piłkarzy groziła jakimś babolem w obronie.

Przecież też nie można tylko patrzeć na wyniki z przed 2 sezonów, bo to była katastrofa, ale już na wiosnę Vukovic nieco to uspokoił.

A z tym deptaniem po piętach to wyglądało tak, że jak naprawdę mogli się zbliżyć to zremisowali w zasadzie że zdegradowaną już Miedzią i było po ptakach.

Z pucharami zgoda, ale też było sporo farta czy to w pucharze Polski i Superpuchsrze (3 wygrane serie karnych) czy w Europie ( też karne, plus gole w końcówce). Obrona w zasadzie cały sezon robi babole i Kosta nic z tym nie potrafił zrobić.

A co do tego sezonu, to ja myślę, że z innym trenerem od początku rundy byłoby dużo lepiej czy to w pucharach czy to w lidze.

Żeby była jasność to Zieliński też ponosi sporą winę, bo jego transfery okazały się słabiutkie.

Legia grała dobry futbol, dominowała w większości spotkań, ale faktycznie problemem była obrona, ale popatrz sobie na personalia jakie tam się znajduja, kto raz zobaczy Pankowa w akcji ten z Szali się nie smieje, kto w w 2024 oczekuje że Jędrzejczyk będzie filarem defensywy ten wigilię spędza z Grzegorzem Lato, popatrz na Hładuna, typ wygląda jakby chodził na ćwiczenia wyrównawcze z powodu skoliozy i nie przeszedł ich pomyślnie, a mimo to gra lepszy sezon od Tobiasza, którego namiętnie broniłem ale mnie zawiódł i posypuje głowę popiołem. 
Można to zrzucać na barki trenera - ok, ale imo, większa jest wina managementu i scoutingu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

no tak, Kosta zostawiał Pogoń jako 3 drużynę ekstraklasy, później Pogoń przypomnij jak kończyła sezony? 

Za Kosty Pogoń sprzedała choćby Kozłowskiego, Benedyczaka, Bukse, Walukiewicza - kogo sprzedała albo może sprzedać aktualnie, że takie wątpliwości budzi promowanie młodych u Kosty? 

W Legii poszli Slisz i rekordowy Muci - Nawrocki chyba się nie liczy- ale wciąż, Legia ostatni ta tyle na transferach za 1 trenerach zarobiła - nigdy. 

 

 

Legia grała dobry futbol, dominowała w większości spotkań, ale faktycznie problemem była obrona, ale popatrz sobie na personalia jakie tam się znajduja, kto raz zobaczy Pankowa w akcji ten z Szali się nie smieje, kto w w 2024 oczekuje że Jędrzejczyk będzie filarem defensywy ten wigilię spędza z Grzegorzem Lato, popatrz na Hładuna, typ wygląda jakby chodził na ćwiczenia wyrównawcze z powodu skoliozy i nie przeszedł ich pomyślnie, a mimo to gra lepszy sezon od Tobiasza, którego namiętnie broniłem ale mnie zawiódł i posypuje głowę popiołem. 
Można to zrzucać na barki trenera - ok, ale imo, większa jest wina managementu i scoutingu

 

Po odejściu Kosty Pogoń skończyła 4, po kontrowersyjnym meczu w Zabrzu. A teraz ma szansę na więcej bo chyba gra najlepiej z czołówki plus finał pucharu.

Co do promowanie to zgoda, ale też po odejściu Muciego obecnie nie widać żadnych perspektyw na dobry transfer. Tobiasz słabiutko, Strzałek oddany na wypożyczenie, Rejczyk nie dostawał szans i przez brak minut zapewne odejdzie. Promowany Rosołek jest fatalny.

Nie zgadzam się absolutnie z dobrym futbolem. Przecież w tej rundzie to z tego co pamiętam naprawdę dobrze grali w Zabrzu i można dodać pechowy remis z ŁKS. Z Ruchem było słabo, Puszcza nieco lepiej, ale też bez szału, Korona słabo szczególnie po fatalnych zmianach Kosty, Widzew słabo, Pogoń (będąca po 120 minutach w pucharze) nieźle, ale jak zwykle babol w obronie, Jaga (tak jak Pogoń po 120 minutach w pucharze) nieźle, ale zamiast dobić to fatalne zmiany i wyrównanie, z Piastem powiedzialbym wynik lepszy niż  gra.

Ogólnie w tym sezonie dobra gra skończyła się w Szczecinie, choć po tym meczu to myślałem, że będzie tylko lepiej po wygranej w takich okolicznościach. Choć można też powiedzieć, że wszystko padło po Alkmaar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

no tak, Kosta zostawiał Pogoń jako 3 drużynę ekstraklasy, później Pogoń przypomnij jak kończyła sezony? 

Pogon Kosty przegrywała każdy mecz z czołówką w ostatnim etapie sezonu, więc te miejsca wynikały z dobrej gry na początku, zwłaszcza na jasieni gdy bodaj dwukrotnie byliśmy liderami, potem Lech czy Raków lali nas regularnie, drużyna była w rozsypce, a najgorszy był ten ostatni sezon gdy długo przed jego końcem było wiadomo, że Kosta odchodzi, choć dla dobra drużyny mógł to utrzymać w tajemnicy

tymczasem podobno Rumak podał się do dymisji, choć nie ma jeszcze potwierdzenia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

pół miliona euro, skala

W świecie męskiej piłki śmieszna kwota. Ale idzie w górę, ci co wsiądą teraz to tego pociągu nie będą żałować. 

Widziałem Pajor z bliska na żywo w czasie gry i ona wygląda na tle innych zawodniczek jak ktoś z innej planety. Nie jak facet bo ona jest drobnej budowy ale gołym okiem widać, że fizycznie jest dużo mocniejsza,szybsza i zwrotniejsza od innych. Tak jak Lewy górował zawsze nad resztą kolegów z reprezentacji tak różnica między Pajor a resztą jest 2x większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem czy tu napisac czy w temacie ubaw po pachy

Barca to pokaz tego o czym Lebron mowil w koszykowce, iq nie nauczysz nikogo

zaczynajac od skrzydlowych dzbanow ktorzy zazwyczaj wybieraja 3/4 okazje najgorsza opcje do podania co potem skutkuje (sluszna) frustracja Lewego i machaniem rekami za ktore go tak krytykowali

potem mamy Araujo dzbana, low iq play kolejny

Cancelo jeszcze gorzej

konczymy trenerem ktory daje sie wyjebac w takim momencie

no i robi zla zmiane ktora zabrala im opcje grania z kontry co jest kluczowe przy graniu w 10 bo wiadome bylo ze ich PSG zepchnie

facepalm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Lewandowski to miał piłkę na dogrywkę, ale zamiast podać to pięknie spierdolil ;) 

 

Lewego huj obchodzi wynik druzyny

on sie nawet nie cieszy jak ten chlopak z faveli strzelil ,w paryrzu i teraz.

a obczajcie sobie jaki byl zadowolny po koncowym na MS jak strzelil na 1-3 francji/

jakby mnie ktos obudzil i widzial bym tylko kadr  z Lewandowskim po meczu to bym pomyslal ze nasi awansowali xd

 

to jest y..any samolub i w Bayernie prawie wszyscy to mowili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Lewego huj obchodzi wynik druzyny

on sie nawet nie cieszy jak ten chlopak z faveli strzelil ,w paryrzu i teraz.

a obczajcie sobie jaki byl zadowolny po koncowym na MS jak strzelil na 1-3 francji/

jakby mnie ktos obudzil i widzial bym tylko kadr  z Lewandowskim po meczu to bym pomyslal ze nasi awansowali xd

 

to jest y..any samolub i w Bayernie prawie wszyscy to mowili.

 

pelna zgoda, ale pewnie to dzięki tej samolubności wycisnął maksa ze swojej kariery, za co szacunek :) 

Mnie najbardziej cieszy awans Borussi, wprawdzie z PSG szanse mają małe, ale kto wie kto wie… fajnie byłoby zobaczyć Reusa w finale LM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

pelna zgoda, ale pewnie to dzięki tej samolubności wycisnął maksa ze swojej kariery, za co szacunek :) 

Mnie najbardziej cieszy awans Borussi, wprawdzie z PSG szanse mają małe, ale kto wie kto wie… fajnie byłoby zobaczyć Reusa w finale LM :)

PSG uratowała czerwona kartka Araujo. Dała im to co u nich najbardziej szwankuje, wiarę w wygraną. Żałuję ale nie śledzę ostatnio za bardzo Borusii ale jakby przestali sami strzelać sobie bramki to mogą postraszyć każdego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

PSG uratowała czerwona kartka Araujo. Dała im to co u nich najbardziej szwankuje, wiarę w wygraną. Żałuję ale nie śledzę ostatnio za bardzo Borusii ale jakby przestali sami strzelać sobie bramki to mogą postraszyć każdego. 

jo to zdecydowanie zmieniło oblicze tego dwumeczu, Barcelony szkoda bo zasłużyła na awans:) 

Borussia będzie na pewno najsłabszym personalnie zespołem w półfinałach, ale wydaje mi się, że z Barceloną mieliby większe szanse na awans niż z PSG- zresztą grali już w grupie w tym roku i chociaż Borussia 1 punkt zdobyła w tych starciach, to PSG było zdecydowanie lepsze w obu spotkaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.