Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

Barcelony szkoda bo zasłużyła na awans:) 

I tak i nie.

Fajnie Xavi ustawił drużynę i wyeksponował braki/ograniczenia psg (z drugiej strony Enrique również dał fajny manewr w rewanżu gdzie zmusił Barce żeby to Araujo wyprowadzał piłkę, z tego urodziła się czerwona kartka). Przez 120 minut dwumeczu grając 11v11 było 4-2. Natomiast gdy wylatuje jeden zawodnik (nawet ten najważniejszy z defensywy) to nie masz prawa aż tak się rozjechać.

Szkoda niewykorzystanej szansy, bo z gównosezonu mógł wyskoczyć półfinał LM i było to o jedną głupią decyzję Araujo od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

pozdrawiam ekipę z ATFa

i w samej końcówce klops :)

A Górnik się wbija do czołówki i patrząc na terminarz (zresztą też na regularność punktowania innych ekip, jeżeli zostanie zachowana) to całkiem możliwe, że o te puchary mocno powalczą. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Piast Gliwice i Górnik Zabrze rozdają karty przy mistrzowskim stole;)

Piast to rozdaje pieniądze przeciętnym grajkom, Pogoń za to rozdaje u siebie punkty przez cały sezon

zajebiście się to układa, Wisła podbudowana remontadą na Zniczu, a my po straconej szansie na przynajmniej top2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wisły najważniejszy jest awans, bez pieniędzy z ekstraklasy mogą mieć ciężko bo jadą na kredycie od jakiegoś czasu. Ale polska liga to stan umysłu. Zespoły które mogą powalczyć o awans odpuszczają mecze, czołówka ekstraklasy na przegrywa z jakimiś lamusami. A z powodów gry w pucharach europejskich derby Mediolanu przełożyli na poniedziałek i sobie ich nie obejrzę 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd, to już jest taka żenada, że brak słów. Może, jak puchar uciekną, to Rutki w końcu zaczną inwestować jakiś logiczny % ze sprzedaży na konkretne wzmocnienia.

Zwolnienie VdB bez jakiegokolwiek sensownego następcy było jakimś poronionym pomysłem.

3:2, ale nie cofam tego, co napisałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech, mając realne szansę na tytuł, w meczu przeciwko Cracovii przebiegł 105 km. To jest k**** dramat. W Bundeslidze normą jest 115-120 km, w 2. Bundeslidze jeszcze więcej. Już nawet nie chodzi o skilla, ale grając mecz co tydzień (bez pucharów) można ruszyć te leniwe dupy i wybiegać spotkanie. Te k**** anemiczne tempo, byle odjebać minimalnym nakładem sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ten trener was w Czwartek opie**** ;)

 

nic mnie nie zaskoczy, nawet srogi wpierdol

w ogóle biletów nie udało mi się kupić przez system, ale dostałem dwa dni temu jeden na uro od ziomeczków, także w czwartek o 4 rano wyjazd i będzie ogień ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nic mnie nie zaskoczy, nawet srogi wpierdol

w ogóle biletów nie udało mi się kupić przez system, ale dostałem dwa dni temu jeden na uro od ziomeczków, także w czwartek o 4 rano wyjazd i będzie ogień ;]

Na finale z Arką był zajebisty klimat - wszędzie naokoło Narodowego porozkładane grille, piknik. Na finale z legią, wszędzie policja i w sumie smutny klimat. No i na finale zawsze mnóstwo januszy-spitusow.

Ultrasi wchodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

to trochę lipa jak nie wejdą, bo ja mam bilet na sektor za bramkę właśnie, a policja na bank będzie z racji tego, że Legioniści pewnie szykują jakieś prowo

nie może być normalnie w tym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to trochę lipa jak nie wejdą, bo ja mam bilet na sektor za bramkę właśnie, a policja na bank będzie z racji tego, że Legioniści pewnie szykują jakieś prowo

nie może być normalnie w tym kraju

Ja góra zadecyduje , że nie wchodzicie, to nikt nie wejdzie na sektor za bramką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.