Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Potter chyba kakao przedawkował

chciałbym zobaczyć jak spuszcza w kiblu te potencjalne 5 baniek przy tych długach, które wciąż generuje

nie wiem po co robi z siebie głupca takimi wpisami. Wiadomo, że i tak zagrają i tylko straci na wiarygodności :) Za mały jest, żeby sobie takie szantaże rzucać, a to że robi to na twitterze w odpowiedzi na tweet jakiegos randomowego użytkownika tylko to potwierdza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech już nie świrują z tymi zakazami. Lechowi już kiedyś w podobnej sytuacji umorzyli. Piękny mecz się zapowiada (a wcześniej piękna podróż do Warszawki z dwóch stron Polski hehe), przynajmniej otoczka, bo co na murawie to zobaczymy :)

Pogoń "musi" wreszcie coś do gabloty włożyć. Wisła w obecnej sytuacji niby tylko "może", ale czy w przypadku tak dużego klubu rzeczywiście można tak pisać? Tam już chyba wczoraj były przyśpiewki "Puchar jest nasz..." (xd), więc przed finałem dyplomacji w skromnym stylu (tak jakby to grała jakakolwiek inna 1-ligowa ekipa) raczej się nie spodziewam. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Szwarga w poniedziałek out? 

ale za kogo? w Papszuna nie wierzę, a na karuzeli jakoś nie widać legitnych nazwisk, wciąż jest szansa na top2 przynajmniej, stawiam, że zostaną ze Szwagrem do końca

Zieliński i tak pewnie poleci po sezonie, Rutki będą liczyć przynajmniej na kogoś pokroju Skorży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Szwarga w poniedziałek out? 

@Pablo81 co sądzisz na temat powrotu Jacka Zielińskiego do Poznania? Pytam, bo widziałem wczoraj komentarze kibiców, w których proponowali właśnie takie rozwiązanie. 

Kibice piszą takie rzeczy z sentymentu. Zieliński ma dobra gadkę i jego drużyny często na początku kadencji notują progres. W mojej opinii ten trener nie jest rozwiązaniem długoterminowym. Albo Skorża albo Papszun.

Btw miałem już wcześniej pisać, bo czar Magiery trochę prysł: Śląsk gra jakoś dużo gorzej, czy po prostu wraz z kilogramami Exposito szczęście się skończyło?

Btw 2, ale szkoda mi Rafy, cały mecz w stresie siedział. Widać, że prawdziwy kibic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale za kogo? w Papszuna nie wierzę, a na karuzeli jakoś nie widać legitnych nazwisk, wciąż jest szansa na top2 przynajmniej, stawiam, że zostaną ze Szwagrem do końca

Napisałbym, że Feio, ale on już kiedyś chyba wyleciał z Rakowa jak był asystentem 😅

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Btw miałem już wcześniej pisać, bo czar Magiery trochę prysł: Śląsk gra jakoś dużo gorzej, czy po prostu wraz z kilogramami Exposito szczęście się skończyło?

Erik chyba waga ta sama co wcześniej, ale musiał mięsień zamienić na tłuszcz. 

A czemu szczęście? 

Generalnie jest zawód, wielu zawodników słabo wygląda. A to, że od początku rundy najlepszym (i chyba jednym z niewielu jasnych punktów) grajkiem raczej jest defensywny pomocnik to też sporo mówi. 

A ten Balda dużo szczekał, miał wzmocnić zespół, a się ośmieszył. Tylko, że grupa pościgowa tak sobie fajnie radzi, że może jeszcze chłop wyjść z tego, z twarzą xd

22 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Albo Skorża albo Papszun.

A jak trzeba będzie zejść na ziemię, bo nie będą zainteresowani? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Napisałbym, że Feio, ale on już kiedyś chyba wyleciał z Rakowa jak był asystentem 😅

Erik chyba waga ta sama co wcześniej, ale musiał mięsień zamienić na tłuszcz. 

A czemu szczęście? 

Generalnie jest zawód, wielu zawodników słabo wygląda. A to, że od początku rundy najlepszym (i chyba jednym z niewielu jasnych punktów) grajkiem raczej jest defensywny pomocnik to też sporo mówi. 

A ten Balda dużo szczekał, miał wzmocnić zespół, a się ośmieszył. Tylko, że grupa pościgowa tak sobie fajnie radzi, że może jeszcze chłop wyjść z tego, z twarzą xd

A jak trzeba będzie zejść na ziemię, bo nie będą zainteresowani? 

Dlaczego zejść na ziemię? Nie napisałem Ancelotti czy Klop :)

Pierwszy w CV ma pracę w Rakowie, a więc w klubie dużo mniejszym niż Lech, a drugi w Kolejorzu już pracował.

Ten Siemaniec też może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

?

Lech ma z Rakowem kosę a Papszun to ich człowiek jakby nie było, przecież gdyby była taka możliwość, to nie braliby Rumaka...

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Myślę, że chodzi o to, że Papszun chce mieć pełnię władzy, a z tego co kojarzę to Rutkowski raczej się na to nie zgodzi.

to inna sprawa, choć Nawałka wymusił wolną rękę w przeszłości, za dobrze się to nie skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Lech ma z Rakowem kosę a Papszun to ich człowiek jakby nie było, przecież gdyby była taka możliwość, to nie braliby Rumaka...

to inna sprawa, choć Nawałka wymusił wolną rękę w przeszłości, za dobrze się to nie skończyło

Kosę? A przypadkiem Skorża nie zdobył MP 2015 będąc wcześniej trenerem Legii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.