Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Nie no, bez takich

Brak Polski na euro w Niemczech to katastrofa. Blisko, lato, piwko. Zupełnie inny vibe, gdy graja nasi.

bardzo dobrze! 

Ty piwko, a ja k**** w środku sezonu, koniec z ta niesprawiedliwością dla gastronomii! 

Polska na mundialu tylko w Katarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie no, bez takich

Brak Polski na euro w Niemczech to katastrofa. Blisko, lato, piwko. Zupełnie inny vibe, gdy graja nasi.

Nie no co Ty, mam do granicy 2km, nie wiem o czym mówisz 

są pizdami to niech siedzą w domu

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

no jak awansujemy na Euro to nas doprowadzi do Euro

chyba do strefy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał(a):

A jaki to vibe jak obskoczymy wpierdol w 3 meczach przy okazji grając jak gramy 

polski vibe, można sobie po polsku ponarzekać. Podtrzymać polską tradycję 3 meczów, otwarcia, o wszystko i o honor, takie nasze polskie piekiełko, które wszyscy kochamy i lubimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie no, bez takich

Brak Polski na euro w Niemczech to katastrofa. Blisko, lato, piwko. Zupełnie inny vibe, gdy graja nasi.

graja to bledne stwierdzenie, teza z niewlasciwym założeniem, cos jak najman w ringu, tez niby bierze udzial w walce ale uczciwie zbiera wpie.dol 

mialy szczescie kopacze ze się wstrzelily z tym meczkiem w te wybory🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ty się nie mądruj, chciałeś bez Lewego no to masz :D

Przyznaje się bez bicia, dla mnie oglądanie polskiej kadry piłki nożnej to guilty pleasure podobne do wpierdoli, które dostawał Artur Szpilka czy Marcin Najman :D
W rozmowach, zawsze pytam "czy oglądasz dzisiaj kabaret?" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, airmax napisał(a):

Szybko poszło 

 

No jak nie tym ? Na wyjeździe potknięcia mogą się zdarzyć, ale u siebie ?

Generalnie - pierwsze 20 minut cisnęli nas jak marynarz dziwkę po 6 miesięcznym rejsie. W obu przypadkach po golu nastąpiło uspokojenie :) W drugiej połowie nasi postanowili, że zamiast machać rękami będą biegać i wyglądało to lepiej. Ale - 80% zamieszania to były wrzutki na ślepo w pole karne. 

Jest c***owo ale będzie jeszcze gorzej. Przygotujcie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Najlepsze jest jak mówi, że nie jest cudotwórcą. Jakby wygrana z Mołdawią u siebie to był cud.

To w ogóle jest chore, że selekcjoner, który ma za sobą pierwsze zgrupowanie idzie do kanału sportowego i rozmawia z Borkiem o tym, jakie są problemy reprezentacji. Cudotwórcą to nie jest ale już dwa rozruchy (bo na trening nie było czasu) wystarczyły, żeby stwierdzić bolączki całej kadry. To może jednak jest cudotwórcą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, airmax napisał(a):

 

Nie do podjebania jest ten probierz xd

diagnoza repry? Brakuje nam wzrostu. Będzie zabawnie, oby został jak najdłużej selekcjonerem 

Te wypowiedzi to PMS w pigułce.

Niech nas prowadzi na samo dno albo niżej, powrót do najciemniejszych czasów polskiej pilki (lata 90) coraz blizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Żaden by nie został powołany 

Borek coś gadal, że jeden obrońca 6mln euro jest wart, a że był lewonożny to stwierdziłem, że miałby szansę (nie weryfikowałem tego, bazuje na słowach Borka, co oczywiście może być błędem 😀)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.