Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było nie jestem hejterem KD wręcz przeciwnie bardzo go cenię za jego grę jak i postawę poza parkietem. Ale Serię z Griz zawalił dla mnie po całości. A OKC nie kibicuje bo nie znoszę tego ich "point guarda" który hamuje tylko KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak nie było ? To co nie można prawdy pisać że to KD zawalił serię z Grizz, akurat oglądałem te serie i KD po całości dawał ciała w końcówkach meczów w tej serii. Pierwszy przykład z brzegu Game 5 -  5-21 z gry, 0-4 za 3, 7 TO nie wspominając jak grał w końcówce. 

 

A kto inny miał zawalić, jak grali ofensywę tylko przez KD?

 

Nie potrafisz zrozumieć jednej prostej rzeczy? Jak ustawiasz całą swoją ekipę pod mega atletyczny duet, to nie da się grać nagle z miejsca na tym samym poziomie bez jednego z tych dwóch kluczowych graczy.

 

Jakby w Clippers zabrałko Paula albo Griffina w PO, to też by nic nie zrobili na zachodzie. Jak Portland wypadłby Lillard/Aldridge, to też by nic nie zrobili. Podobnie jest z całą masą innych ekip, wliczając Spurs i Parkera/Duncana, choć ich brak Pop jakoś by jeszcze ratował systemem.

 

Nie zmienia to faktu, że gadanie o tym, że KD zawalił serię z Grizz rok temu jest idiotyczne.

 

 

A OKC nie kibicuje bo nie znoszę tego ich "point guarda" który hamuje tylko KD.

 

A tegoroczne PO przespałeś czy jak mam to rozumieć?

 

E:

Roster OKC póki co:

Westbrook / Jackson / Telfair

Morrow / Lamb / Roberson

Durant / Jones III / Huestis

Ibaka / Collison / McGary

Perkins / Adams / Thabeet.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak jakby to że Westbrook wypadł automatycznie miało oznaczać że KD musi zawalić serię, że nie ma innej opcji tylko musi zawalić, gdyż nie ma swojego atletycznego best frienda obok. Nikt mu nie kazał kluczowych FTs zwalać, chyba że wierzysz że musiał to zawalić bo Russel mu wypadł i KD tak się załamał że normalnie rzucając 90% FT przestał trafiać. Mógł lepiej grać, lepiej rzucać to może by wtedy Grizz przeszli. Po prostu zagrał piach bo zagrał piach,a nie że musiał zagrać. To nie jest tak że KD świetnie grał ale nie starczyło bo nie miał pomocy. Gry w tej serii było ciężkie i rozstrzygały się w końcówkach 4 kwart i KD grał wtedy fatalnie. Przejrzyj staty, procenty, ilość TO itd przecież to są dane ogólnodostępne. 

 

 Dziwne, że jak Westbrook wypadł podczas RG to KD kręcił chore staty a jakoś z Miśkami był predestynowany aby zawalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC powinni byli bardziej powalczyć o Gasola, zwłaszcza że mieli Jego ziomala Ibakę i to na cyzm mu najbardziej zależało - czyli walkę o mistrza. Nie zdziwiłbym się jednak, jeśli Presti i Brooks, zaczęli rozmowę od tego, że będzie zmiennikiem Perka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę ruszył z kopyta i nieźle.

I tu takie zapytanie do fanów Philly. Czy do przyjęcia byłaby dla was wymiana Perkins+Lamb/Jones/Adams+first round pick za T. Young?

Jak dla mnie Perk nieźle obudowany, a Lamb czy Jones może by się odnaleźli w zespole, w którym nie ma takiego ciśnienia.

A Oklahoma?

Lineup: Westbrook-Jackson-Durant-Young-Ibaka...

Atletyzm wylewa się drzwiami i oknami co przy takim trenerze bez pomysłu na grę może być zbawienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu takie zapytanie do fanów Philly. Czy do przyjęcia byłaby dla was wymiana Perkins+Lamb/Jones/Adams+first round pick za T. Young?

 

Oklahoma nigdy by czegoś takiego nie zaproponowała. Bez sensu trade.

 

Perkowi został ostatni sezon na jego umowie, za rok pewnie z chęcią weźmie 5/2 i będzie zadowolony z roli veta wspomagającego Adamsa i resztę bigów z ławki. Zrobi miejsce w salary. 

Oddawanie Adamsa byłoby ogromnym debilizmem i nikt w OKC o tym nie myśli. Pick w pierwszej rundzie też się przyda.

 

No chance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo praktycznie w ogóle nie ogrywają rookasów. Durant w swoim pierwszym sezonie miał dowolny limit błędów i dzięki temu się nieźle rozwinął. Westbrick podobnie. Taki Lamb jak dostaje szansę to pewnie głównie się skupia by nie spi*****ić czegoś co poskutkuje natychmiastowym pójściem na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę ruszył z kopyta i nieźle.

I tu takie zapytanie do fanów Philly. Czy do przyjęcia byłaby dla was wymiana Perkins+Lamb/Jones/Adams+first round pick za T. Young?

Jak dla mnie Perk nieźle obudowany, a Lamb czy Jones może by się odnaleźli w zespole, w którym nie ma takiego ciśnienia.

A Oklahoma?

Lineup: Westbrook-Jackson-Durant-Young-Ibaka...

Atletyzm wylewa się drzwiami i oknami co przy takim trenerze bez pomysłu na grę może być zbawienne.

Zacznijmy od tego, że wymiany z udziałem Perka nie będzie. Gdyby chciano go oddać jakiś jeleń już by się znalazł.

To co napisałeś wyżej (poza wersją Perk + Adams) biorę w ciemno, tyle że poza tym co napisałem powyżej Tadek nie jest na sprzedaż.

 

Reasumując roster się już nie zmieni. Perk do końca kontraktu nie odejdzie. OKC odpadnie w drugiej rundzie lub WCF. Szkoda klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcalover

Dlatego że nic się nie zmieniło. Dalej jest Brooks. Dalej Perk będzie podstawowym centrem. Dalej w ataku będzie oszołomstwo. Nie rozwiązano żadnego problemu z poprzedniego sezonu (Morrow za Buttlera to raczej kosmetyka).

Ja też zapytam. Co powoduje że wierzysz w mistrzostwo OKC w tym roku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Spurs musza powtórzyć taki sezon, żeby powstrzymać OKC, bo po rozpadzie Heat to jest imho jedyna drużyna zagrażająca Thunder. Szanse są o wiele większe w tym roku.

Clippers, Warriors? Please, co roku się o nich wspomina i co roku jest to samo.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek9020

Jako kibic OKC czuje się zmęczony. Przez ostatnie trzy lata poza draftem do zespołu ściągnięto: Martina i Lamba (oddając allstara), Buttlera i emeryta Fishera. Rozmawiamy o contenderze gdzie gra dwóch graczy z top 10 ligi (niektórzy twierdzą nawet że z top5). Starsi zawodnicy powinni lgnąć byle tylko zdobyć misia. A tutaj nic. Mister zasłona i Scottie forever. Coś jest w tym klubie nie tak i nikt tego nie zmienia i to właśnie mnie wku#$%wia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety moim zdaniem to kwestia właściciela, tej spółki, która zarządza OKC i przerastających ją możliwości na przepłacanie i ryzykowanie z  salary cap, zwalnianie ludzi na sutych kontraktach - Brooks.  Dopóki nie przyjdzie nikt nowy lub grupa ta nie dorobi się jakiejś fortuny, nic w Oklahomie się nie zmieni. Wielka szkoda zwzg. na Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.