Skocz do zawartości

Utah Jazz 2014/15


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w temacie ale:

a)

Gordon to w projekcie sg czy sf

B)

w kogo celujecie w drafcie

 

Ogolnie to team miazga. Smialismy sie z Haywarda ale sie broni gra i ten kontrakt wyglada dla mnie lepiej niz Parsons. Favors za takie pieniadze to smiech na sali. Glupi kontrakt Burksa ale co zrobisz. A z FA to niby kto? Butler, Danny Green, Matthews?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, wielka szkoda, że nie zerwali się do wygrywania miesiąc wcześniej, bo byłaby szansa na PO :D. Bardzo mi się podoba ten szkielet, jak Exum się rozwinie w ataku to będzie fun to watch zespół w przyszłym sezonie. Widać kunszt Snydera który trzyma ich na krótkiej smyczy. Gobert ma oczywiście team option w 16/17 i nie ma szans, żeby opuścił drużynę w cigu dwóch lat, jazz podpiszą pewnie Inglesa i Millsapa, ktorzy maja niezle przebłyski w tym sezonie, ale muszą koniecznie zainwestować w jakiegoś SG,SF, bo Hayward sam nie pociągnie skrzydeł do Play Offs. Bardzo rozsądnie budowany jest ten zespół, wtopili jedynie z tym Burksem za 10M rocznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, wielka szkoda, że nie zerwali się do wygrywania miesiąc wcześniej, bo byłaby szansa na PO :grin:.  

 

W sumie szansa na PO jeszcze jest ale pod warunkiem że bedą grać tak dobrze do końca RS a to jest raczej niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12,5/6,8 na 23 minuty gry w Trabzo w zeszłym sezonie.

Miał zje***y kręgosłup w niskich partiach 4 lata temu, była operacja + rehabilitacja - stąd rewelacyjne wyniki jako freshmen (1/2)

Jest biały

Do tej pory poza Jazz 4 kluby go próbowały

Blisko kosza oburęczny, dużo się wpycha dupą + półhak, średni lotnik.

Szczerze? Mobilność, budowa przypominają jeszcze w formie Big Country. Będziecie mieli z niego pożytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz ma w tym sezonie dość zabawną strategię testowania kogo się da ale biorąc pod uwagę że my mamy w nabliższe 3 lata aż 10 picków drugorundowych ( więcej niż ktokolwiek) to wątpie aby kogoś podpisali ale mając wolne miejsce w składzie to nic nie ryzykuja a robią sobie zabezpieczenie bo jednak mamy tylko 3 podkoszowych graczy obecnie więc przyda się ktoś na 2 minuty w meczu

 

W tej chwili trzon drużyny jest- para Favors-Gobert pod koszem pozwalają na 54% i tylko 25% rzutów rywale oddają spod kosza. Mówię oczywiście o tych meczach kiedy oboje byli starterami. A raczej w tych meczach cieniasów ofensywnych nie mieli.

Jaki to poziom ? Powiem tak że najlepsze obrony ligi nie mają nawet zbliżonych statystyk

 

W tej chwili Jazz jedyne co musi zrobić to ograniczyć straty bo te mają na okropnym poziomie no  i dkupić sobie kogoś na obwód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedni fani Hornets - dobrze że się Snyder zlitował bo by Charlotte nie wyszło pewnie z 50. Dawno nie widzialem zespołu który po 10 minutach gry chciał zejść z parkietu bo nie potrafili zdobyć pkt z akcji a Jazz dziurawiło ich kosz za 3 jak chciało

 

30 pkt do przerwy i to też tylko dlatego że trener wpuścił białego ogóra i Charlotte zaliczyło run 7-0 w minutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu na forum chyba tylko jeden i to w dodatku Twój ziom :smile:

Wiem i chciał sie biedak umówić na wspólne oglądanie a poważnie to znam jeszcze jednego wielkiego fana Charlotte i też chłopak jak na razie nie chce rozmawiać

 

Powiem tak - to był mecz z kategorii gdzie Jazzmanom wychodzi dosłownie wszystko i rywal niczym Brazylia w meczu z Niemcami stracił serce do gry bardzoszybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz nadal mnie zaskakują.

 

Największe if w tym sezonie gdzie druga część zdania brzmi "zaczęli tak grać juz w styczniu"

 

Na tle ofensywnych fajerworkowatych ekip dosyć ciekawa opcja takie defensywie Utah...

 

Tak jak trenera ich nie cierpialem gość to ustawił dobrze. Kto jest asystentem od D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz nadal mnie zaskakują. Największe if w tym sezonie gdzie druga część zdania brzmi "zaczęli tak grać juz w styczniu"

A co im szkodziło od początku sezonu grać parą Gobertem w s5 > 30 min ?

 

Tak jak trenera ich nie cierpialem gość to ustawił dobrze. Kto jest asystentem od D?

Jak Twoją parą wysokich jest Favors - Gobert, to obronę ustawiać może nawet Mike "D"Antoni, a i tak będzie ona świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz

 

Sęk w tym że to nie mogło klikać w styczniu. To młoda ekipa - jak wyjaśniał chyba z 2 tygodnie Snyder to on pierwsze miesiące poświęcił na testowaniu różnych rozwiązań pick and rolla, różnych opcji ofensywnych, róznej rotacji w obronie. Nawet jeśli zespół miał tyle strat że mu mecz uciekał to i tak Snyder kazał im to ćwiczyć. Pierwsze 3 miechy to było jedno wielkie trenowanie. Czasem jak to młodych wyszedł mecz gdzie byli jak walec a czasem potrafili to dokumentnie spieprzyć jak mecze w Nowym Orleanie czy Atlancie( zobacz jak tam przez 3 kwarty Jazz dominowało i jak potem w 4 pogubili się totalnie)

 

Taka była filozofia. Jazz to wciąż najmłodsza ekipa tej ligi ( choć 76ers ma taką rotację że trudno zgadnąć czy oni czasem nie są młodsi) i potrzebowali czasu aby to zaczęło klikać

 

Zobacz jak zabójcze są podanie Goberta do ścinającego pod kosz gracza. Mecz temu wygrywające podanie do Haywarda , dziś fantastyczne podanie do Favorsa. Jazz gra tak wysokim składem że zawsze ale to prawie zawsz emają przewagę wzrostu więc podają piłkę nad głowami obrońców. Oczywiście taki mecz jak dziś to mimo wszystko wciąż wyjątek ale pokazuje też potencjał. Zwłaszcza Hooda który jest w końcu zdrowy i coraz mniej rozumiem czemu Hood tak mocno obsunął się w loterii ( poza faktem że w Duke był słabym obrońcą a w Jazz w tej chwili jest co najmniej dobrym). Hood ma niesamowitą windę przy rzucie. Piłkę wypuszcza tak wysoko że ciężko go zablokować czy nawet kontestować. Napisałem przed sezonem że on ma potencjał być jak Klay Thompson i swoje zdanie podtrzymuje. Świetnie ułożony rzut, bardzo dobrze broni, świetnie wjeżdża dobrze podaje. Widać że kolo spędził więcej niż rok na uczelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek niby dostali gówno to fakt ( dziwne że nie próbowali wyjąc JonesaIII choćby albo McGaryego )

 

Z drugiej strony Jazz na 2017 ma teraz 3 picki pierwszorundowe i 5 drugorundowych - nie ma bata aby Jazz nagle wzieło 8 młodych graczy do rotacji - będziemy tym handlować albo pakować w coś większego myślę że chodziło o zebranie picku właśnie z 2017 i mieć taki ciekawy sort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Ely + moim zdaniem chcieli podbić wartość Kantera, o tym też nie można zapominać. Niestety, całe g za niego dostali. 

Może tak, jednak pomimo początkowego marudzenia, uważam, że jego pozbycie się to było działanie "to clear the air in room". Mnie bardziej rozłożył news dzisiejszy, że Millerowie - jeśli zrozumiałem dobrze - wycofali się z zarządzania Utah Jazz :numbness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, jednak pomimo początkowego marudzenia, uważam, że jego pozbycie się to było działanie "to clear the air in room". Mnie bardziej rozłożył news dzisiejszy, że Millerowie - jeśli zrozumiałem dobrze - wycofali się z zarządzania Utah Jazz :numbness:

oni wycofali się z zarządzania swoją grupą LHM tzn uznali że czas aby osoba z zewnątrz została CEO i pewnie CFO też a że Jazz należy do LHM (to zresztą jest raczej dodatek do ich podstawowej działalności) no to masz info że wycofali sie z zarządzaniu Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.