Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy... klub po zapaści się podczysciw w salary i oczekiwania są spore i nie dziwi mnie wybrzydzanie.

 

Ciekawe czy ktoś bardzo chce Rondo? Może PO zweryfikuja jego na razie średnie dokonania.

 

Akurat bardzo dobrze rozgrywający klub transfery z lato rozbudza apetyt i nic dziwnego że się po latach posuchu Lakers fani napalaja.

 

Przykładów w historii ściągania najlepszych mam aż nadto.

 

Przestanmy na forum się czepiać wszystkiego a szczególnie w tematach głównych fanów gdzie niefani są gośćmi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wątpię, jezeli drugi rok z rzędu system grania dwoma rozgrywającymi nie da chociaż PO to nie wydaje mi się żeby chcieli w ta pozycje miec wpakowane 25-26 mln na rok.

 

Gdyby Suns nie mieli długofalowych planów wobec Knighta, to nie oddawaliby za niego picku Lakers.

 

Z ciekawości Jendras co byś zrobił na miejscu lakers zakladajac, ze zachowaja pickn i wybiorą w drafcie centra ?

 

Zależy którego centra ;] bo np. Towns to jest dla mnie 4/5 i innego gracza stawiałbym obok niego, a innego obok Okafora czy WCS.

 

Poza tym, trudno mi powiedzieć kto będzie dostępny za jaką kasę, bądź jakie transfery będzie można zrobić z tym co mają do zaoferowania Lakers.

 

Łatwiej mi określić, czego bym nie robił, a nie przepłacałbym zastrzeżonych wolnych agentów ze średniej półki i nie ładował się w Rondo.

 

Chciałbym, żeby udało się pozyskać choć jednego startera na dłuższą metę, budując zalążki rosteru, który za rok/dwa będzie potrafił skusić grubsze ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przepłacałbym zastrzeżonych wolnych agentów ze średniej półki i nie ładował się w Rondo.

Ufff...

Moze i trol

Ale trzeba naprawde miec zalosne zycie by najbeac 108 stron postow o Lakers

Słuszna uwaga. Dokładnie to samo myślę o osobach, które co sezon piszą coś takiego w temacie dot. Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że żaden kibic LA nie chce u siebie Rondo, czy Knighta z maxem.

 

Jak zaczyna się budowanie zespołu - contendera, nie płaci się maxa/blisko maxa na tak mało znaczącej i bogatej w tej chwili pozycji jak PG jakiemuś średniakowi, który jest ok 20 na swojej pozycji w lidze. 

 

Z drugiej strony - Knight jako tako tam pasi, bo daje spacing, co przy Randle'u + wysokim z draftu będzie mocno istotne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie nikt nie chce Knighta za 12? Drużyna raczej nie celuje w to aby w przyszłym roku być contenderem, a w następnych sezonach 12 za Knighta to nie będą jakieś duże pieniądze.

12 baniek to nie jest dużo?????

 

To wiecej niż dostał Conley Tegue Jennings czy nawet I.Thomas. Knight to powinien mieć max 6-7 baniek na sezon bo to jest jego pułap - nawet biorąc że płacą rosną o jakieś 40% to i tak 8-9 to max każdy cent więcej to wywalenie pieniędzy w błoto

 

Przeciętny obrońca. Przeciętny kreator. Co on niby robi na mistrzowskim poziomie? W Buks pogarszał ofensywę i to koszmarnie. Teraz w Suns raczej cudow nie robi . Na pozycji pg to jeden ze słabszych graczy młodego pokolenia a Ty mu chcesz dawać12+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

Bucks od czasu oddania Knighta za Cartera Williamsa i spoko dodatki na ławę mają bilans 3-11. Knight robił w Bucks za go-to-guya i byl filarem ofensywy i wygral im pare meczy w końcówkach. Bez niego póki co nie istnieją w 4 kwartach.

Jak Reggie Jackson mierzy w 12 czy 15 to nie wiem czemu Knight by miał 12 nie dostać.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

Bucks od czasu oddania Knighta za Cartera Williamsa i spoko dodatki na ławę mają bilans 3-11. Knight robił w Bucks za go-to-guya i byl filarem ofensywy i wygral im pare meczy w końcówkach. Bez niego póki co nie istnieją w 4 kwartach.

Jak Reggie Jackson mierzy w 12 czy 15 to nie wiem czemu Knight by miał 12 nie dostać.

To że Zenek chce nierealnych pieniędzy to nie oznacza że Franek ma dostać takie. Ja od początku nie byłem fanem MCW - ma koszmarny rzut wszyscy obrońcy go olewają - za moje opinie obrywałem gromy zresztą a dziś widać że MCW to pewnie jeden z najgorszych ROJÓW w histori więc miło że Knight jest lepszy od MCW ale i tak nie zasługuje na 12 baniek bo nadal nie widzę argumentów sportowych za tym

 

Bo widzisz co to za pg co prowadzi w Bucks ofensywę na 103 i w Suns na 102. I jest na minusie w Phoenix ( a bez niego są na plusie) i w Milwaukee b ył na minusie a bez niego o dziwo też byli na plusie

 

Facet jest klasycznym przykładem szkodnika bo to nie może być przypadek że w jednym sezonie w dwóch ekipach zespół z nim jest na minusie a bez niego na plusie i na dodatek prowadzi ofensywy na poziomie 25 miejsca  w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Suns nie mieli długofalowych planów wobec Knighta, to nie oddawaliby za niego picku Lakers.

 

w to, że mieli długofalowe plany w momencie jak robili wymianę nie wątpię, ale jeżeli wymiana ta ostatecznie nie przyniesie spodziewanych rezultatów, sam Knight może też nie być zbyt chętny do zostania w zespole, w którym nie będzie tym najważniejszym rozgrywającym.

 

Jeżeli pozyskamy centra to przynajmniej teoretycznie mamy z nim i z Randlem obstawione na lata strefę podkoszową, jak dodamy do tego Knighta, który jasne nie jest jakimś mega wymiataczem biorąc pod uwagę ilość talentu na swojej pozycji w lidze, ale jest w stanie zapewnić nam wszystko czego potrzeba na tej pozycji na przynajmniej dobrym poziomie. Z nimi trzema mielibyśmy już wlaśnie fajny zalążek składu, którym za rok można by kusić Duranta czy kogo tam jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w to, że mieli długofalowe plany w momencie jak robili wymianę nie wątpię, ale jeżeli wymiana ta ostatecznie nie przyniesie spodziewanych rezultatów, sam Knight może też nie być zbyt chętny do zostania w zespole, w którym nie będzie tym najważniejszym rozgrywającym.

 

Tylko że Knight nie ma tu za wiele do gadania, bo jest zastrzeżony. A ja nie wierzę, że Suns z niego zrezygnują, bo grał kiepsko przez parę miesięcy po zmianie klubu w środku sezonu. Cena, jaką zapłacili świadczy o tym, że są mocno nastawieni na zatrzymanie Knighta, a niski caphold to dodatkowe udogodnienie.

 

1. Russell jest w orbicie zainteresowan Lakers w drafcie, tam teraz top3 jest przeswietlana na wszystkie sposoby.

 

Skąd to info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy/my tu gadu

a philly wygrali 2in a row i maja tyle samo zwyciestw co lakers.

co wiecej, lakers graja jeszcze 2krotnie z philly i 2krotnie z... timberwolves

w miedzyczasie mamy same druzyny playoffowe i 2x kings, wiec jak dobrze pojdzie mozemy skonczyc z 2 najgorszym bilansem w lidze!:)

knicks nie licze. lekka obsuwa nam wtedy niestraszna a szanse na 1 pick jak mocno wzrastaja!

chyba, ze czegos nie wiem i znowu poleci do philly...

 

rondo w lakers? nie zartujcie...

choc z 2 strony, inni za slabi, za mlodzi, zbyt niedoswiadczeni...

rondo znalazlby wspolny jezyk ze scottem, to moglaby byc fajna opcja by o cos jeszcze zagrac z kobem, majac mlodego randle'a kogostam jeszcze z draftu i fa. moze w koncu nauczy sie rzucac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo ma 29 lat i ostatnio przez kontuzję miał sporo czasu, żeby nauczyć się rzucać. Jeśli do tej pory tego nie zrobił to na pewno już tego nie zrobi. 

 

Poza tym przy Randle + jakimś wysokim z draftu potrzebny jest spacing, a nie nieumiejący rzucać PG. Ogólnie to mam nadzieję, że żartowałeś z tym Rondo w LAL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.