Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ostatnio Swaggy nie gra?

Kolano, prawdopodobnie już nie pogra w tym sezonie. 

 

Taka, że cały temat jest o tym co by tu jeszcze przegrać.

Widzę problemy ze zrozumieniem lub interpretacją, ale to nie jest ważne, bo jest sposób - taki temat można omijać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbilbym zyski z praw TV na RS i znacząco podniósł zyski z PO. Po kłopocie. Reszta bez zmian

 

Kluby, które tankują i tak tracą finansowo. Zresztą już kiedyś pisałem, że tankowanie często działa destrukcyjnie na zespół i rozwój młodych prospectów. A, że wyciągnięsz z draftu perełkę i tak nie masz pewności,

 

Coś za coś. Ja problem uważam za rozdmuchany. Warto tak grzmieć, bo ktoś puści 5-10 spotkań, które w przebiegu sezonu by nic nie zmieniły? To tylko głupi RS.

 

Problem to jest jak liga forsuje bardziej medialne zespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash to pieprzony szkodnik od pierwszego dnia, zajmujący salary. Zejdzie w lato i zapomnieć o nim jak najszybciej. Nigdy nie przypuszczałem, że i tak nielubianego przeze mnie od zawsze gracza aż znienawidzę po przejściu do Lakers... a tak się stało. Chyba tylko podpisanie Rondo może sprawić, że taka sytuacja się u mnie powtórzy. 

 

I mała aktualizacja dotycząca pięciu spotkań, które wymieniłem dla całej czołowej loteryjnej grupki: 

Knicks: @Den, @Uta, @LAL, @GS, @Pho

Philly: Chi, Sac, Bkn, @Bos, Det

Wolves: @LAC, @Pho, @OKC, @SA, Bkn

Lakers: Det, NY, Atl, @GS, Uta

Magic: @Ind, @Mil, @Bos, Cle, @Hou

Kings: @Atl, @Cha, @Phi, @Was, Atl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash to pieprzony szkodnik od pierwszego dnia, zajmujący salary. Zejdzie w lato i zapomnieć o nim jak najszybciej. Nigdy nie przypuszczałem, że i tak nielubianego przeze mnie od zawsze gracza aż znienawidzę po przejściu do Lakers... a tak się stało. Chyba tylko podpisanie Rondo może sprawić, że taka sytuacja się u mnie powtórzy. 

 

ja też matek jak wiecie nigdy fanem Nasha nie byłem, jak go Lakers ściągnęli od razu też obawiałem się, że jego zdrowie może dać o sobie znać, ale absolutnie do niego nie mam pretensji za to co się stało. Tak jak napisał Jendras nie złamał sobie nogi specjalnie i Lakers nie mieli obowiązku dawać mu takiego kontraktu. To nie Larry Sanders, który po prostu pewnego dnia stwierdził, że już mu się nie chce grać.

 

Nie ma się co tu czarować to Mitch i Jim zawalili sprawę, nie tylko sprowadzając go, ale dając gwarantowaną umowę na 3 lata i dając tak słabą protekcję na wybory w drafcie. Nie wydaje mi się, że Suns zablokowaliby wtedy sign and trade gdyby zamiast TOP5 protected było lottery protected czy nawet top 10 protected. Pozostaje mieć nadzieję, że wyciągną z tego odpowiednie wnioski na przyszłość nie tracąc przy okazji wyboru w tegorocznym drafcie.

 

Tak wracając do teraźniejszości/przyszłości ktoś wie dokładnie na czym to schorzenie, które ma WCS się objawia czy czym grozi ? sickle cell trait ? anemia, niedokrwistoś czy coś ? pytam bo pomijając właśnie te potencjalne problemy ze zdrowiem to gość wydaje mi się być najlepszym pewniakiem do nie stania się bustem, do tego idealny fit obok Randle'a pod kosz. Zdrowy w najgorszym wypadku nawet jak się specjalnie nie rozwinie ofensywnie to ma papiery na świetnego defensora jako rim protector, pick and roll, czy w ogóle w defensywnych rotacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chcą zobaczyć, jak Lin odnajdzie się w pierwszej piątce, zanim zdecydują, co z nim zrobić latem.

 

Rzecz w tym, że teraz to Lin powinien siedzieć w garniaku, podobnie jak Boozer i reszta weteranów, bo zespół gra zbyt dobrze.

 

btw. podobno Lakers mają wątpliwości, czy jest sens ładować kasę w pg tego lata wobec rozwoju Clarksona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie do końca rozumiem dlaczego Lakers po prostu nie wykupili po trade deadline kontraktów tych weteranów dając im szansę na załapanie się do jakiegoś contendera na PO, a sobie na ściągnięcie z D-league większej liczby zawodników, z których może trafiłby się ktoś warty zatrzymania na następny sezon.

 

Co do Clarksona to ja myślę Jendras, że mimo wszystko o ile nie wybiorą w drafcie rozgrywającego to i tak będą uderzać po Dragica czy mam nadzieję Knighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight byłby bardzo spoko, gdybyśmy z draftu dostali Russella. Poza tym go lubię, więc jestem za. Ale jeśli ktoś inny nam się trafi w naborze, to słaby jest sens w dawaniu mu kasy.

 

Okafor/Towns to mój pierwszy wybór na ten moment, co oczywiste. Później Russell, a za nim Johnson. Czekamy na mecze z Wolves, oby Rubio był na chodzie. I na dniach gościmy Philly, ale wiele się nie spodziewam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.