Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

a co jest nie tak z Knightem ? młody, niezły rzut, atakowanie kosza, niezła obrona, nie jest to jakiś świetny kreator, ale jak dla mnie bardzo dobra opcja tylko właśnie nie jak wybralibyśmy Russela, ale jak wybralibyśmy centra w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, do tego fragmentu na samym końcu się zgadzam. Ale Knight, jak wspomniałeś, jest takim sobie kreatorem - więc przydałoby mu się wsparcie. I tutaj pasuje Russell, jako kreator na dwójce. 

 

Bo raczej nie szukałbyś drugiego PG, żeby grać Knightem na 2? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale max Knighta ze względu na staż nie będzie tak wysoki, a jak weźmiemy pod uwagę wzrost capu za rok to już w ogóle może się okazać, że gra u nas za naprawdę niewiele. Mnie tam fakt, że nie jest zajebistym kreatorem jakoś specjalnie nie przeszkadza, od lat nie jestem jakoś przekonany, że klasyczny playmaker na tej pozycji do droga do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja nic nie mam do Knighta, wg mnie to całkiem wartościowy zawodnik. Ale wydaje mi się, że w lidze jest traktowany trochę jak gorący kartofel. Drużyna która go ma zaraz patrzy żeby się po pozbyć bo impact ma mniejszy niż pokazują jego staty (przez co liczą że coś można za niego wyłowić - i już kilka razy się udało).

 

Wydaje mi się, że w lidze ma status człowieka-aktywa, tzn. gracza, o którym mało to myśli powaznie żeby budowac z nim druzynę, jak się go bierze to bardziej na przeczekanie i pod jakiś trade. Dlatego zdziwiłbym się gdyby dostał maxa (choć fakt faktem, w perspektywie roku ten max będzie dużo mniejszymi pieniędzmi)

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wszystkie wady jakich Lakers powinni unikać:

 

- chce duzo a nie ta pozycja powinna być wydawana;

- brakuje IMO cm;

- brak pure-kreatorskich zdolności

Knight ma 6'3 wzrostu i 6'7 wingspanu - to brak cm na jedynkę? Gdzie mu tych cm brakuje? 

 

O brakach w kreowaniu już pisaliśmy. 

 

Nie wiemy nawet, na ile rynek go zweryfikuje. Ja też bym mu pełnego maxa nie dał, ale sytuację mamy taką jak mam i w pełni zgadzam się z Vanem, jeśli o to chodzi. Max Brandona nie jest wysoki, a po podwyższeniu salary może być już bardzo dobrą umową na kilka lat. Więc warto próbować i testować cierpliwość Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, ale wiesz nie mówimy tu o 30letnim weteranie, który grał w 8 klubach tylko o 24 letnim graczu, który zaliczył póki co jakieś tam Detroit/ Milwaukee i teraz trafił do Phoenix. Jak dla mnie zawodnik, na którego zdecydowanie bym się nastawiał tego lata gdyby w drafcie udało się ustrzelić centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras,

Knight i tak nie dostanie 16 per, nie ma szans, Lowry, Walker czy Bloedsoe tyle nie dostali, a było o nich jakby nie było zdecydowanie głośniej zanim podpisali extension. Nie pokaże się w PO żeby mógł podpić swoją wartość, na jego niekorzyść działa dodatkowo to, że rozgrywających jest w lidze sporo, do tego drużyn, które ich potrzebują i mają kase za bardzo nie ma . Dostanie moim zdaniem maksymalnie 12 na rok, a nie zdziowiłbym się gdyby był do wyciągnięcia jeszcze za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wątpię, jezeli drugi rok z rzędu system grania dwoma rozgrywającymi nie da chociaż PO to nie wydaje mi się żeby chcieli w ta pozycje miec wpakowane 25-26 mln na rok.

 

Z ciekawości Jendras co byś zrobił na miejscu lakers zakladajac, ze zachowaja pickn i wybiorą w drafcie centra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - zatrzymamy go, bo jesteśmy głupi. Bo to jest nasz styl ostatnio by przepłacać niekoniecznie najlepsze wybory. Knight powinien dostać ok 9-10 na 4 lata i szluz. Do elokwentnego sg z obroną i rozegraniem pasuje very. Do naszego Erica by pasował gdyby Eric miał 5 dodatkowych cm. A tak to pomidor.

Ktoś tu mądrze wspomniał o tym, że old schoole powinny być spuszczone po ASG. Boozery etc by zrobiły miejsce dla młodych, głodnych gry. I by nie było mydlenia oczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka january.

 

Teraz w każdym poście będziesz wspominał o tym, że nie chcesz w LAL Rondla? Ja rozumiem, że gostek nie jest zbyt popularny, ale to już zakrawa lekko o jakąś psychozę. Doprowadza to do sytuacji, że sam zaczynam kibicować aby do Was trafił (a obiadki z Kobasem już były).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję fanów LAL. Rondo wam zły, Knight i Dragic nie są warci pieniędzy, których de facto są warci. Mam wrażenie jakby fani Lakers liczyli na dostanie jedynki w drafcie, wydraftowanie Townsa, potem w drugiej rundzie jakiegoś superstara na PG i podpisanie LMA za jakieś śmieciowe pieniądze, bo jeśli nie, to gówniany offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.