Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by był dla naszego teamu w Summer League, gdyby już był trener i mógłby ich wypróbować w jakiś konkretnych sytuacjach.

 

Na draftexpressie pojawiają się video scouting reporty wolnych agentów :) Całkiem spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że brak ruchów ze strony Lakers to... dobry ruch. Inne kluby ładnie wyrzucają pieniądze w błoto przepłacając typowych średniaków a Kupchak czeka i mam nadzieje, że wyczaruje coś przynajmniej zjadliwego. Na razie mimo wszystko nie jest źle bo nie ma tych wspomnianych złych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeks 6mln średnio za rok, Bradley 8mln, Ben Gordon 4,5mln, Livingston 5mln, Stephenson odrzuca 9mln za rok, a teraz jeszcze plotki o maxie dla Haywarda...

 

niech atakują po tego Melo z całych sił, a jak się nie uda to przyłączam się do tych, którzy mówią o zostawieniu kasy na następny rok. W tej lidze niestety ciągle jest zbyt wielu idiotów wśród właścicieli/GM, którzy z tymi kontraktami chyba sami ze sobą się licytują, a potem mamy kolejne lockouty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeks 6mln średnio za rok, Bradley 8mln, Ben Gordon 4,5mln, Livingston 5mln, Stephenson odrzuca 9mln za rok, a teraz jeszcze plotki o maxie dla Haywarda...

 

niech atakują po tego Melo z całych sił, a jak się nie uda to przyłączam się do tych, którzy mówią o zostawieniu kasy na następny rok. W tej lidze niestety ciągle jest zbyt wielu idiotów wśród właścicieli/GM, którzy z tymi kontraktami chyba sami ze sobą się licytują, a potem mamy kolejne lockouty.

 

Wątpie, żeby w przyszłym roku stawki się zmieniły. Znowu bedzie przepłacanie rolesów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le serio Hayward max?!?! Ludzie szanujmy sie. Wiem, ze GMom odbija palma, ale to nie znaczy, ze mamy sie ladowac w gracza, ktory jest soft, co najwyzej 3 opcja w zespole. Kontrakt na poziomie maxa poza juz Irvingiem, to mozna dac co najwyzej Bledsoe czy Monroe i to tez z bolem serca. Gordon to gracz za 10 baniek max. Zycze Utah by poszli po rozum do glowy i w przypadku, gdy ktos wyrzuci taka kase, to go ladnie zapakowali i wyslali. To bedzie tylko zmarnowane 60 mln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le serio Hayward max?!?! Ludzie szanujmy sie. Wiem, ze GMom odbija palma, ale to nie znaczy, ze mamy sie ladowac w gracza, ktory jest soft, co najwyzej 3 opcja w zespole. Kontrakt na poziomie maxa poza juz Irvingiem, to mozna dac co najwyzej Bledsoe czy Monroe i to tez z bolem serca. Gordon to gracz za 10 baniek max. Zycze Utah by poszli po rozum do glowy i w przypadku, gdy ktos wyrzuci taka kase, to go ladnie zapakowali i wyslali. To bedzie tylko zmarnowane 60 mln...

 

to ironia była, z perspektywy do tej pory ogłoszonych kontraktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chyba że tak, bo już się bałem, że ktoś tutaj chce umoczyć LAL na całego :) dziś spotkanie z Primadonną Carmelo. Wielkich nadziei jakoś nie wiąże, ale wszystko na razie zmierza w kierunku, że będziemy zbierać szrot z FA na krótkie roczne-dwuletnie umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.