Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

IMO Camel nie przyjdzie do LAL. Z Gasolem moze porzucac sobie i w NYK - LA mu do tego zbedne. A i zespol jakby bardziej kompletny na dzis. Wydaje sie, ze natychmiastowy lot Kupchaka do Cleveland tez wskazuje, ze maja ta swiadomosc w Lakers. Patrzac na te jego spotkania itp, to na dzis kolejnosc zespolu do pozyskania go jest taka: 1 - Knicks/Rockets, 2 - Lakers, 3 - Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się w sytuacji płacowej Knicks, ale czy oni mają co dać Gasolowi? Skoro Kaman dostaje 5 mln w Blazers, to Gasol co najmniej na 10 może liczyć. Jeszcze w contenderze, to bym zrozumiał na obniżkę płacy, ale jakoś nie widzę Knicks walczących o tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Melo nie wroci do Knicks. Kase dostaje wieksza od LAL, szanse na pogranie o cos ma wiekszy praktycznie wszedzie, gdzie pojawia sie jego nazwisko.

 

Jaką większą? Knicks mu dają 130 mln na 5 lat. Do tego state income tax w Californii to 13,3%, a w NY 8,82%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, jestem ciekawy. czy jakby Melo nie przyszedł do Lakers, to najlepszych graczy z pozycji SF/PF musiałby kryć Randle... Pamiętam jak dawał rady z Robinsonem z Michigan. Może nie jest superszybki na nogach, ale szybszy od PFów a jest także bardzo silny co jest ważne w obronie 1na1. No bo Melo raczej brakuje zacięcia do zapieprzania po tej stronie parkietu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką większą? Knicks mu dają 130 mln na 5 lat. Do tego state income tax w Californii to 13,3%, a w NY 8,82%.

 

 

to niesprawdzone info, ale pamiętam że czytałem gdzieś.... z tym że to chyba było w gazecie 'basket' w połowie lat 90', że w NY jest przejebanie wysoki podatek miejski [dochodowy] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niesprawdzone info, ale pamiętam że czytałem gdzieś.... z tym że to chyba było w gazecie 'basket' w połowie lat 90', że w NY jest przejebanie wysoki podatek miejski [dochodowy] 

 

A no faktycznie, choć chyba nie aż taki przejebany. Oprócz tego, że każdy podatek jest przejebany. No i po zsumowaniu wciąż ciut mniej niż w LA. ;)

 

New York City has a separate city income tax in addition to the state income tax for individuals.  New York City income tax rates range from 2.907% to 3.648%.  The tax rate you will pay depends on your income level and filing status.  The New York City income tax is based on your New York State taxable income, so there are no city-specific deductions.  There are tax credits that specifically offset New York City income tax however.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się w sytuacji płacowej Knicks, ale czy oni mają co dać Gasolowi? Skoro Kaman dostaje 5 mln w Blazers, to Gasol co najmniej na 10 może liczyć. Jeszcze w contenderze, to bym zrozumiał na obniżkę płacy, ale jakoś nie widzę Knicks walczących o tytuł.

 

 

 Moga zrobic S`n`T z Lakers. IMO nie byloby to glupie dla LAL, bo z samego salary nie dadza rady nic specjalnie zbudowac. Wymiana np: za Bargnaniego + pick z I rundy na oslode nie byloby zle dla Lakers. Za rok kasa znow uwolniona, a dodatkowo jeszcze cos w drafcie mozna polowic.

 

Moim zdaniem Melo nie wroci do Knicks. Kase dostaje wieksza od LAL, szanse na pogranie o cos ma wiekszy praktycznie wszedzie, gdzie pojawia sie jego nazwisko.

 

 

 Kasa w NYK jest najwieksza. Czy zechca mu ja dac to inna sprawa. Czytalem gdzies na Twitterze oferte 129/5. Podatek z tego co sprawdzalem nizszy niz w LAL. Rynek podobnie duzy, wiec tu magia LA nie zadziala specjalnie. Troszke cieplej w Kaliforni, ale i trzesienia ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Camel nie przyjdzie do LAL. Z Gasolem moze porzucac sobie i w NYK - LA mu do tego zbedne. A i zespol jakby bardziej kompletny na dzis. Wydaje sie, ze natychmiastowy lot Kupchaka do Cleveland tez wskazuje, ze maja ta swiadomosc w Lakers.

 

Co jest w NYK, bo chyba nie zrozumiałem? Co kompletne  :peaceful:  

 

Nie wiem, jak Gasol siebie widzi w NYK? Co oni nam mieliby oddać? No chyba że Gasol pakowany jest razem z Nashem to wtedy rozumiem taki ruch.

 

Kupchak chyba wchodzi all in w to lato i spróbuje sprowadzić LBJ, Melo do LAL. Jeżeli mu się to uda, to będzie to mistrzostwo świata przy takim kontrakcie KB. 

 

W salary mamy 35 mln (23.5 KB, 9.7 Nash, 0.9 Sacre, 0.9 Marshall), do tego cap holdy 3.5 mln, zostaje na minimum dwóch graczy 24.5 mln. Nie widzę tego, ale cóż zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks nie mogą pozyskać gracza drogą s'n't.

 

Gasol jest nie dla nich.

 

A czemu, bom nie na czasie?

 

Co jest w NYK, bo chyba nie zrozumiałem? Co kompletne  :peaceful:  

 

 

 Maja wiecej zawodnikow z kontraktami niz LAL. Nie pisze o ich jakosci, zestawieniu ze soba, czy czyms takim, ale o fakcie, ze sa. Lakers maja puste krzeselka i wbrew pozorom nie za wiele kasy na ich zapelnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu, bom nie na czasie?

 

 

 Maja wiecej zawodnikow z kontraktami niz LAL. Nie pisze o ich jakosci, zestawieniu ze soba, czy czyms takim, ale o fakcie, ze sa. Lakers maja puste krzeselka i wbrew pozorom nie za wiele kasy na ich zapelnienie.

Wole puste krzesła niż STATa, Makarona, Smitha, Dalemberta, Prigioniego, Odoma. 

 

Wierzyłem w Phila, ale jego ruchy pokazują jedno - nie mam planu ani pomysłu na ekipę. Rzucanie maxa Melo, teraz zbieranie ex Lakersów to ma być pomysł na odbudowę NYK. Bez jaj.

 

 

 

 W Lakers Randle, Sacre - tez dupy nie urywa.

 

Biorę Randle'a nad całą tą zgrają, a nawet Sacre ze swoim 0.9 wygląda lepiej niż połowa kontraktów tamtej drużyny.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.