Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupchak chyba wchodzi all in w to lato i spróbuje sprowadzić LBJ, Melo do LAL. Jeżeli mu się to uda, to będzie to mistrzostwo świata przy takim kontrakcie KB. 

Od początku jest jasne, że na obu nawet nie ma się po co zasadzać, bo nie ma na to kasy. Trzeba byłoby gdzieś oddać Kobe. 

 

Po ciuchy myślałem, że wcisnęliby razem z Gasolem Nasha do tego NY. Za Bargsa i Shumpa przykładowo... ale skoro s'n't odpada, chrzanić. 

 

Trzeba pomału pogodzić się z tym, że najgrubsze ryby w tym roku na nas leją. Co zostaje? Lance. Deng, Thomas, Monroe, Hayward, Parsons, Bledsoe... z czego Denga odpuściłbym już na starcie, Stephensona też nie chcę żeby przepłacali (mimo, że typa lubię). Parsons i Hayward poza zasięgiem i dawanie im maxa byłoby idiotyzmem. Monroe i Bledsoe, to też byłyby naciągane maxy, w dodatku są RFA. Thomas? Maleńki. Śmierdzi powrotem Arizy, ale na 2 lata może być. Z tym, że każda lepsza oferta od Wizz na 4 lata kasuje z miejsca nasze starania. 

 

Są jeszcze takie tuzy, jak ET, Stuckey, Nelson, Blatche... ale to można podpisać na krótkie umowy, jak już rynek kompletnie się wyczyści.

 

Jeśli tak dalej pójdzie, to jakiś dłuższy uraz Kobe i może dojść do sytuacji, że nie trzeba byłoby celowo przegrywać, żeby znowu zjechać na dno konferencji. A i z nim nie można tego wykluczyć, cholera wie jak będzie się prezentował. 

 

Ogólnie nie dziwię się, że Melo/James nie chcą tutaj przyjść. Nie są w wieku, żeby czekać jakieś 2 lata na zbudowanie czegoś konkretnego. 

 

Za to Rambis jest już w NYK, czyli kolejny kandydat odpada. Jeśli jakiś trener nie znajdzie się na rynku, lub nie wyczarują nagle jakiegoś JvG, to Scott wydaje się pewniakiem. Niech już przychodzi. 

 

E:

Zapomniałem, że moje marzenie sprzed lat też jest do wzięcia. Danny G. przybywaj się odbudować za rozsądną kasę!

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. zastanawia mnie co dokladnie oznacza lot mitcha do cleveland.

czy faktycznie jest po ptokach z melo, czy polecial, bo ma juz zaklepanego melo i chce pogadac z agentem jamesa o tym jak milo moze byc zaraz w LA:)

 

niemniej agent lebrona podobno powiedzial, ze jego klient nie bardzo chce sie spotkac z mitchem...

zobaczymy, domino powinno poleciec w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie jakoby Lakers mieli sie udupic na przyszlosc podpisujac Carmelo na 4 lata tak mnie bawia...to chyba jest jasne ze probujemy liczyc sie w grze o cos tu i teraz, do konca kontraktu KB, plan jak na razie to bierzemy Melo podpisujemy Gasola i myslimy co dalej.

 

Carmelo zawsze za 3 lata mozna gdzies spuscic jakby juz sie zle starzal, jest duzo opcji ale teraz nie ma sie nawet co zastanawiac, all in for Carmelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja tak demonizuje Kobe i jego kontrakt? To on psuje przyszłe dwa lata, nie wiem czy niektórzy tego nie widzą, czy też nie chcą. Albo widzą, ale i tak mu to wybaczają. Ja jakoś nie mogę tego jednak tak spokojnie i skutecznie przetrawić. Abstrahując już od przyszłego poziomu gry #24.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. zastanawia mnie co dokladnie oznacza lot mitcha do cleveland.

czy faktycznie jest po ptokach z melo, czy polecial, bo ma juz zaklepanego melo i chce pogadac z agentem jamesa o tym jak milo moze byc zaraz w LA:)

 

ani to ani to

 

trudno, żeby Kupchak siedział z założonymi rękami, kiedy LeBron jest FA

Nie wiem, czy tylko ja tak demonizuje Kobe i jego kontrakt? To on psuje przyszłe dwa lata, nie wiem czy niektórzy tego nie widzą, czy też nie chcą. Albo widzą, ale i tak mu to wybaczają. Ja jakoś nie mogę tego jednak tak spokojnie i skutecznie przetrawić. Abstrahując już od przyszłego poziomu gry #24.

 

jeśli już, to tylko teraz, w przypadku gdyby Melo+LeBron to była realna opcja

 

za rok?

 

35 milionów cap roomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja tak demonizuje Kobe i jego kontrakt? To on psuje przyszłe dwa lata, nie wiem czy niektórzy tego nie widzą, czy też nie chcą. Albo widzą, ale i tak mu to wybaczają. Ja jakoś nie mogę tego jednak tak spokojnie i skutecznie przetrawić. Abstrahując już od przyszłego poziomu gry #24.

Polecam prześledzić kontrakty z tego off-season. Jedyny lepszy kontrakt jaki widzę, to ten Dirka. Biorąc pod uwagę, że FAsy biorą 6baniek, uważam że wypominanie Bryantowi tej kasy to lekka przesada. W Jego wypadku przynajmniej jest pewność, że się jakkolwiek zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na Melo narzekają że egoista i bez obrony a jak przychodzi do FA to kazdy chce mieć tą dziurę w obronie

 

wg mnie największe szanse na niego mają Bulls i może NYK no dają mu najwięcej kasy

na miejscu LAL bym się skupił na podpisaniu Gasola i paru pomniejszych graczy a nie latał za Melo i LBJ czy Boshem - bo oni są poza zasięgiem a poza tym żadnemu z nich nie spieszno do gry w LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, ani w Melo, ani w LeBrona... z drugiej strony bb2 ma nowego avatara, a to też chyba rzadkość?

haha

faktycznie dawno nie zmienialem:)

ale nie oznacza to, ze stalem sie nagle fanem knicksow:D

qrwa nie chce gasola. to ja juz wole chyba tego monroe, bo wierzenie w to, ze sie odrodzi 4 sezon bedzie nie do zniesienia. przeciez zaraz bed mistrzostwa swiat w hiszpanii. gosc bedzie zajechany... chyba, ze nie zagra? ale raczej zagra.

 

gdybym byl melo poszedlbym do bulls. lebron do rockets i jest przezabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa nie chce gasola.

Oby nie został w Lakers. Nie ma chyba drugiego przypadku w historii jak on. Ekipa zawdzięcza mu dwa mistrzostwa, a odwdzięcza się ciągłym wystawianiem na listę transferową. Dla dwóch mistrzostw miał większy wpływ niż Kobe u boku Shaqa, jednak ocena kibiców o wiele inna. Oby dołączył do Servanta(swoją drogą OKC to jedyny klub, który Gasola stawia jako cel numer jeden, a nie jak reszta jako ochłap, gdy "wielcy" fasy podejmują decyzję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.