Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie mu zaproponują krótką umowę, jeśli nic innego nie wyjdzie.

 

Ale co to da?

 

Nie rozwiązuje żadnych problemów, ani niczego nie zmienia. Zapycha jedynie salary na 2 lata. To wolałbym już podkupić kogoś młodszego, kto mógłby stanowić trzon w późniejszym okresie.

 

Poza tym czego gwarancją jest TA? Podejrzewam, że przy takim składzie jaki najprawdopodobniej będzie:

pg - Nash, KM, rookie

sg - bryant, meeks,

sf - ariza, wes?

pf - julius,

c- gasol, kaman?

 

to trevor nie będzie wyglądał tak fajnie jak w Wizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius

 

Lakers bez Bryanta zdobyli siódmy pick.

 

Jak zrobią teraz tanking i wylądują poza top 5 to wyobrażasz sobie, co się będzie działo? Zobacz jaka panika panuje po jednym nieudanym sezonie.

 

Poza tym, z premedytacją marnować ostatnie lata Bryanta?

Mieliście przed sezonem Gasola, Nasha, Kobe - po takich nazwiskach sporo się oczekuje - każdy z nich zagrał najgorsze sezony w karierze.

 

Gdyby zespol nastawił się na rebuild, tak jak bylo to po Shaqu, to myśle za zarowno fani, jak i liga by to zrozumieli. ;]

Tu już nie chodzi o zbieranie pickow pzez 3 lata wzorem Sixers, ale pokombinować po jeszcze jakis 1-st rounder i potem nawet to wymienić na jakichs sensownych grajkow, ktorzy będą chcieli wymian wzorem Love'a i spółki. 

 

Jak będą chcieli teraz sie wzmacniac, to muszą dawac minimum 3, a pewnie 4 letnie deale, Skonczy sie umowa Bryanta, a w payrollu będzie wisiało wam 11-12 mln Gortata za ostatnie lata gry, co znowu będzie komplikowało kwestię FA, szczególnie, ze będzie trzeba juz zapłacić Randle'owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to da?

 

Nie rozwiązuje żadnych problemów, ani niczego nie zmienia. Zapycha jedynie salary na 2 lata. To wolałbym już podkupić kogoś młodszego, kto mógłby stanowić trzon w późniejszym okresie.

 

Poza tym czego gwarancją jest TA? Podejrzewam, że przy takim składzie jaki najprawdopodobniej będzie:

pg - Nash, KM, rookie

sg - bryant, meeks,

sf - ariza, wes?

pf - julius,

c- gasol, kaman?

 

to trevor nie będzie wyglądał tak fajnie jak w Wizz

 

 Zaraz, zaraz, nie rozpedzaj sie z tym skladem. Meeks nie wiem jakim cudem mialby zostac po takim sezonie. Z Wesa juz ponoc zrezygnowalismy. Kaman - smiem watpic, ale ... Gasol sam z siebie nie wiem czy zostanie, choc bylaby to IMO tania opcja na najblizsze 2 lata - dac slony kontrakt na 2 lata z opcja klubu w drugim sezonie. Elastycznosc finansowa zostalaby. Co dalby ten sklad? Nic. Wyladowalibysmy gdzies miedzy 9 a 13 miejscem od konca. Bez picku, a niewiele wieksza kasa do wydania niz teraz (spada Nash, ale wchodza kontrakty Randle`a, Clarcksona moze i Arizy, a i placa KB wzrasta). Slabe to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to da?

 

Nie rozwiązuje żadnych problemów, ani niczego nie zmienia. Zapycha jedynie salary na 2 lata. To wolałbym już podkupić kogoś młodszego, kto mógłby stanowić trzon w późniejszym okresie.

 

Poza tym czego gwarancją jest TA? Podejrzewam, że przy takim składzie jaki najprawdopodobniej będzie:

pg - Nash, KM, rookie

sg - bryant, meeks,

sf - ariza, wes?

pf - julius,

c- gasol, kaman?

 

to trevor nie będzie wyglądał tak fajnie jak w Wizz

 

no na razie mamy tylko informacje, że Lakers mogą być nim zainteresowani, a ty już rozpisujesz czarne scenariusze. chillout.

 

też bym wolał kogoś młodego. najlepiej Anthony Davisa.

 

Mieliście przed sezonem Gasola, Nasha, Kobe - po takich nazwiskach sporo się oczekuje - każdy z nich zagrał najgorsze sezony w karierze.

 

Przed sezonem wszyscy wróżyli Lakers loterię, i to jeszcze przed plagą kontuzji. O żadnych "oczekiwaniach" nie było mowy.

 

Gdyby zespol nastawił się na rebuild, tak jak bylo to po Shaqu, to myśle za zarowno fani, jak i liga by to zrozumieli. ;]

Tu już nie chodzi o zbieranie pickow pzez 3 lata wzorem Sixers, ale pokombinować po jeszcze jakis 1-st rounder i potem nawet to wymienić na jakichs sensownych grajkow, ktorzy będą chcieli wymian wzorem Love'a i spółki. 

 

Jaki rebuild masz na myśli? Bo Lakers po Shaqu robili mniej więcej to co teraz - polowali na grube ryby, tyle że bezskutecznie. Wystarczyły trzy słabsze lata, żeby kibice żądali głowy młodego Bussa, media rozpisywały się o końcu wielkich Lakers, a Kobe chciał uciekać na Plutona.

 

Jak będą chcieli teraz sie wzmacniac, to muszą dawac minimum 3, a pewnie 4 letnie deale, Skonczy sie umowa Bryanta, a w payrollu będzie wisiało wam 11-12 mln Gortata za ostatnie lata gry, co znowu będzie komplikowało kwestię FA, szczególnie, ze będzie trzeba juz zapłacić Randle'owi.

 

nie wiadomo, ile lat będą musieli dawać.

 

w 2016 Randle będzie ciągle na rookie K. Salary cap według aktualnych prognoz gdzieś w granicach 70. 11-12 milionów za dobrego gracza nijak nie będzie nigdzie ciążyć.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupszego pomysłu niż lance w LAL to już dawno nie widziałem - póki co mamy 2 graczy do s5 na pozycję 2 i 4, a wy proponujecie połowę wolnej kasy wydać kolesia na 2....

 

Mówimy o tej samej lidze w której Collison biega pół meczu obok Paula a drugi Collison gra centra w OKC? Poważnie, Lance nie mógłby grać obok KB w składzie? Lance był rozgrywającym w Pacers, to nie NBA 2k14, gdzie możesz sobie przyczepić łatki do zawodników na poszczególnych pozycjach.On moze grać i kryć spokojnie 1-3.

 

Nie mówie, żeby na niego wywalić 10 mln, ale 6-8 jest wart ze swoim wiekiem i tym co umie i jest fajnym elementem zespołu. Jak mam dla porównania 30-letniego Arize z kolejnym heroicznym contract year, to dla mnie wybór jest prosty.

 

Poza tym najgłupszą taktyką byłoby gra dziadkami na rocznych kontraktach i czekanie aż Durant czy LeBron podpiszą... Trzeba zbudować młody zespół i narobić szumu w PO, wtedy staniemy się prawdziwym kandydatem dla gracza tego formatu. Wątpie, zeby przyciagnal kogos team, który nie wchodzi do PO i gdzie skład zmienia się co rok jak Tauron Basket Lidze

 

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesley – 4 sezony w lidze i każdy w drużynie przegrywającej. Mam wrażenie, że jakby był otoczony graczami dużo lepszymi od siebie, bardzo by na tym zyskał i jeśli w końcu trafi do takiej drużyny, to będzie mieć ona z niech sporo pożytku. My jednak dobrą drużyną raczej nie będziemy, tak więc, choć szkoda mi go trochę, to jak odejdzie płakać nie będę.

Lakers podzwonili póki co do Jodiego, Pau, J. Hilla, Bazemore i Swagy P, jeżeli chodzi o naszych graczy.

 

Oferujemy max 2 lata graczom nie będącym LeBronem i Carmelo, co jest oczywiście zrozumiałe, ale powodzenia, że najlepsi z drugiego rzędu na to pójdą...

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zaraz, zaraz, nie rozpedzaj sie z tym skladem. Meeks nie wiem jakim cudem mialby zostac po takim sezonie. Z Wesa juz ponoc zrezygnowalismy. Kaman - smiem watpic, ale ... Gasol sam z siebie nie wiem czy zostanie, choc bylaby to IMO tania opcja na najblizsze 2 lata - dac slony kontrakt na 2 lata z opcja klubu w drugim sezonie. Elastycznosc finansowa zostalaby. Co dalby ten sklad? Nic. Wyladowalibysmy gdzies miedzy 9 a 13 miejscem od konca. Bez picku, a niewiele wieksza kasa do wydania niz teraz (spada Nash, ale wchodza kontrakty Randle`a, Clarcksona moze i Arizy, a i placa KB wzrasta). Slabe to.

 

Czy to będzie meeks czy xavier henry czy inny koleś tego poziomu - nie ma znaczenia. Poza tym nie rozpędzałbym się z tym jodiem bo co on takiego znowu mega zagrał? Nic więcej niż pokazywał w 76rs, po prostu pierwszy rok w LAL miał słaby, a teraz dostał więcej minut i rzutów.

 

Wes/Kaman to też pionki - chodziło mi bardziej o fakt, że Ariza fjnie wyglądał w Wizz bo tam miał Walla-Beala-Nene-MG i jako plaster z trójką był dobrym uzupełnieniem, ale to nie na nim spoczywał ciężar gry.

 

My potrzebujemy właśnie ludzi, którzy obok kb wezmą ten ciężar na siebie.

 

 

no na razie mamy tylko informacje, że Lakers mogą być nim zainteresowani, a ty już rozpisujesz czarne scenariusze. chillout.

 

jestem spokojny po prostu dziwią mnie te pogłoski.

 

Mówimy o tej samej lidze w której Collison biega pół meczu obok Paula a drugi Collison gra centra w OKC? Poważnie, Lance nie mógłby grać obok KB w składzie? Lance był rozgrywającym w Pacers, to nie NBA 2k14, gdzie możesz sobie przyczepić łatki do zawodników na poszczególnych pozycjach.On moze grać i kryć spokojnie 1-3.

 

Nie mówie, żeby na niego wywalić 10 mln, ale 6-8 jest wart ze swoim wiekiem i tym co umie i jest fajnym elementem zespołu. Jak mam dla porównania 30-letniego Arize z kolejnym heroicznym contract year, to dla mnie wybór jest prosty.

 

 

6 mln za Lance'a - hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers podobno obdzwonili wszystkich, co najlepiej obrazuje nasza (husteczkowa) sytuacje.

a pomyslec, ze 3 lata temu niektorzy byli niezadowoleni z propozycji gasol-melo

pol roku temu pozegnalismy gasola, dzis niektorzy beda sie modlic by chociaz on podpisal.

 

pozostaje czekac, prawdopodobnie zostaniemy z ogryzkami i trzeba bedzie przemodelowac nieco plan.

hmm

 

nick young nie jest zly, nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi, że odpuszczamy Wesleya Johnsona. Akurat prawdopodobnie jego cena byłaby bardzo niska, a to bardzo fajny gracz gdy posiada się go w rosterze, czy w rotacji na 15-20 min, czy jako zapasowe koło.

 

 

 Nie szkoda. Gosc byl niezly na poczatku, a potem z kazdym miesiacem dramat.

 

Czy to będzie meeks czy xavier henry czy inny koleś tego poziomu - nie ma znaczenia. Poza tym nie rozpędzałbym się z tym jodiem bo co on takiego znowu mega zagrał? Nic więcej niż pokazywał w 76rs, po prostu pierwszy rok w LAL miał słaby, a teraz dostał więcej minut i rzutów.

 

 

 A co zagral Ariza? Nic specjalnego. Dostal tylko wiecej minut. A ze to CY, to i statsy fajne i moze liczyc na kolejne 3-4 lata za 7-8mln. Tak jak Meeks moze sie spodziewac czegos w okolicy MLE na dluzej niz rok.

 

 

pol roku temu pozegnalismy gasola, dzis niektorzy beda sie modlic by chociaz on podpisal.

 

 

 Na bezrybiu i rak ryba. Gasola juz bym nie chcial, ale majac wybor miedzy Hawesem, a Kamanem, wybieram Gasola. Przynajmniej ma ta elegancje w swojej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Wymienić Nasha -> mission impossible. Tzn, można ale obecnie wymienić z nim Randle'a to kiepski pomysł, jeszcze w dniu draftu za 10pick z Philly mogło mieć to sens, obecnie już lepiej niech sobie dogra/dosiedzi w LAL.

 

Warriors rok temu wcisnęli Jazz Jeffersona i Biedrinsa dodając future picki

 

8. Nie zdziwię się jak uda się podpisać za łącznie 12-15mln$ duet Gasol-Hill na dwa lata (w sensie 12-15 rocznie dla obu). Nie byłoby to tragiczne.

 

Hill nie jest tyle wart

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są podobno zainteresowani Isaiah Thomasem. Nie powiedziałbym, że gość jest słabszy niż Lowry, a na pewno będzie tańszy. No i niestety zastrzeżony.

 

Turner udowodnił w Philly, że umie grać, ale strasznie o nim teraz cicho. Ciekawe jakie pieniądze dostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.