Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

32 drużyny to jednak za dużo ale komercyjnie chyba tak musi być

za dużo jest drużyn z azji i afryki, które po prostą są słabe i będą słabe

i pomyśleć że oba kontynenty domagają się większej ilości miejsc dla siebie

może eliminacje powinny inaczej wyglądać

np. ekipy z europy/ameryki płd powinny grać baraże z resztą kontynentów i wtedy pojawiłaby się szansa na zobaczenie lepszych ekip na MS a nie takiego Iranu, Algieru, Hondurasu, Kamerunu, Australii itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 drużyny to jednak za dużo ale komercyjnie chyba tak musi być

za dużo jest drużyn z azji i afryki, które po prostą są słabe i będą słabe

i pomyśleć że oba kontynenty domagają się większej ilości miejsc dla siebie

może eliminacje powinny inaczej wyglądać

np. ekipy z europy/ameryki płd powinny grać baraże z resztą kontynentów i wtedy pojawiłaby się szansa na zobaczenie lepszych ekip na MS a nie takiego Iranu, Algieru, Hondurasu, Kamerunu, Australii itp

Ale to jest właśnie piękno mundialu.Spotkania odmiennych styli,kopciuszków z wielkimi potęgami itd.Takie ME są dla mnie zdecydowanie uboższe.Zauważ ,że poziom się wyrównuje nie ma już pogromów typu 7-0,a jak na razie największa łupnia dostała Portugalia i Hiszpania.Nie chciałbym by grało 25 zespołów z Europy od tego mamy ME.Nie chce Estonii zamiast Kostaryki na mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to van Gaal chce sie pozbyc Fellainiego ;)

Ty to wiesz? Ciekawe.

 

Nie wiadomo, czego chce van Gaal, więc wstrzymałbym się z takimi głosami. To wszystko luźne doniesienia i nic się jeszcze nie sprawdziło, poza tym że go zatrudnią. Już tylu gości było przymierzanych, że ciężko policzyć, a sam LvG jeszcze nawet nie zaczął pracować w klubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME to też będzie porażka 24 zespoły to będzie zdecydowanie za dużo i też będą kiepskie mecze

 

mnie zastanawia najbardziej na tym Mundialu Messi

on nic nie osiągnął z reprezentacją a w Brazylii ma chyba największe szanse na to (teoretycznie)

wg mnie jeżeli nic nie wygra to nie ma co go wymieniać w rankingach GOAT czy coś tego typu - bez sukcesu w reprezentacji pozostanie piłkarzem niekompletnym - pożyjemy zobaczymy

 

a Brazylia póki co słaba

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla całej Argentyny nie ma teraz taryfy ulgowej. Wszystkie gwiazdy są w prime, są zgrani ze sobą (trzon repry jest ten sam od 4-5 lat, gracze znają się też z klubów), grają prawie u siebie, mają łatwą grupę i stosunkowo łatwą drabinkę, są głodni, mają ogarniętego trenera. W sumie wszystko im sprzyja. Pięta achillesowa to przeciętna defensywa, ale przecież tragicznie nie jest (są Zapaleta i Mascherano). Jeżeli nie będzie chociaż półfinału to będzie to stracone pokolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiesz? Ciekawe.

 

Nie wiadomo, czego chce van Gaal, więc wstrzymałbym się z takimi głosami. To wszystko luźne doniesienia i nic się jeszcze nie sprawdziło, poza tym że go zatrudnią. Już tylu gości było przymierzanych, że ciężko policzyć, a sam LvG jeszcze nawet nie zaczął pracować w klubie.

czego on chce to nie wiadomo, ale pogłoski są, że Fellaini jest dostępny za okazyjną cenę - w porównianiu do ceny za jaką przyszedł do MU.

 

Co do Pepe to typowa taktyka "gramy na Pepe" zeby go sprowokowac zadzialala w 100% to jest debil i "ciezar u nogi" dla kazdej druzyny w ktorej gra.

i tu jestem w rozterce, ryj mi się cieszy jak widzę jego odpały w Realu, a ponoć Mou chce go w Chelsea jako następcę Luiza (oby Zouma miał wiele szans na grę), a Chelsea nie znoszę, więc Pepe byłby tam miłym dodatkiem.

 

i i MŚ są zdecydowanie za obszerne. nie zdziwi mnie jeśli MŚ rozrosną się do 40 drużyn. kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jestem w rozterce, ryj mi się cieszy jak widzę jego odpały w Realu, a ponoć Mou chce go w Chelsea jako następcę Luiza (oby Zouma miał wiele szans na grę), a Chelsea nie znoszę, więc Pepe byłby tam miłym dodatkiem.

- Może nie zasłużył aż na czerwoną kartkę, jednak mimo że nie była to bezpośrednia agresja, to takie zachowanie wielokrotnie upoważnia sędziów do podjęcia takich decyzji. Pepe na karę zasłużył - mówi Mourinho. - Pozostawienie zespołu w osłabieniu na tak długi czas, jest oczywistą korzyścią dla przeciwników. Pepe nie jest nawet Portugalczykiem, więc ze względu na swoje brazylijskie pochodzenie powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje zachowanie.

Chyba jednak go nie weźmie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pepe nie jest nawet Portugalczykiem, więc ze względu na swoje brazylijskie pochodzenie powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje zachowanie.

Haha, wyobraźcie sobie co by było te słowa padły w stosunku do jakiegoś benisza czy innego obraniaka. Strzelam, że afera na pierwsze strony wszystkich przeglądów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.