Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Francja mocna, ohoho mocna.

 

bez przesady

 

mocna bo wygrała 7-0 z jamajką i 3-0 z kostaryką gdzie gra Carlo Costly, który nie łapał się do skłądu w Bełchatowie momentami? :grin:

 

otóż to.

choć to był Honduras, nie Kostaryka :)

 

oni mieli obowiązek tak zagrać. bardzo podoba mi się Griezmann, świetny Matuidi. bardzo dobrze, że przemeblowali ekipę, Pogba i Varane stanowią świetny fundament na przyszłość. brak Ribery'ego może im paradoksalnie pomóc, młoda głodna ekipa to lepszy pomysł niż zblazowane gwiazdeczki-pizdeczki. pierwszy przyklasnąłem pomysłowi zostawienia Nasriego w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francje typowalem do miana najwiekszej wpadki turnieju i zdanie podtrzymuje :smile:.

 

Messi slabizna poki co a Bosni chyba wszyscy niedocenilismy...

Wypraszam sobie, proszę znaleźć mój post sprzed strony lub dwóch :smile:

 

Oj pechowo dla Bośni, bardzo pechowo ten mecz się rozpoczął i mimo tego, że są ciut lepszym i bardziej aktywnym zespołem to muszą od samego początku gonić Argentyńczyków...

 

Mam nadzieję, że w 2. połowie przypieczętują jakimś golem lub dwoma swoją przewagę.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z największych faworytów to może wg buków, imo Argentyna wiele więcej nie pokaże na tym czempionacie.

Argentyna wygrała eliminacje w Ameryce, ma gwiazdy praktycznie na każdej pozycji to niby czemu by nie miała być faworytem bo nie kumam tej wypowiedzi.

 

W turnieju o takim klimacie musisz rozkręcać się powoli. Argentyna ma klimat bardziej chłodny, bardziej europejski więc dla nich to też nie jest łatwe- to że wczoraj nie zachwycali to jedno ale zrobili tak naprawdę swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Szwaby-Portugalia a tu taka cisza. Mam nadzieje, ze kontuzja nie pokona Ronaldo, niech to bedzie lepszy rywal, a nie kontuzja.

 

Czasem łapie się na tym że Niemcy są jak Spurs. Kiedyś nudni przewidywalni skuteczni i twardzi w obronie. A dziś drużyna ofensywna z polotem , grająca fantastycznie skrzydłami.

 

Kiedyś nienawidzili ich wszyscy i kibicował im rzadko kto a dziś są jednym z ulubionych zespołów polskich kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem łapie się na tym że Niemcy są jak Spurs. Kiedyś nudni przewidywalni skuteczni i twardzi w obronie. A dziś drużyna ofensywna z polotem , grająca fantastycznie skrzydłami.

 

Kiedyś nienawidzili ich wszyscy i kibicował im rzadko kto a dziś są jednym z ulubionych zespołów polskich kibiców

trochę to porównanie obraźliwe dla spurs ale co tam

 

Niemcy mistrzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paixao jednak miał rację co do bycia najlepszym portugalskim napastnikiem.

 

 

To co Kosowski dzisiaj pierdoli...brak słów. Najbardziej mi się podobał "Yao" Moutinho.

A teraz na koniec dojebał "być może NASI POLACY pojawią się w drugiej połowie" mając na myśli Klose i Podolskiego...

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paixao jednak miał rację co do bycia najlepszym portugalskim napastnikiem.

 

 

To co Kosowski dzisiaj pierdoli...brak słów. Najbardziej mi się podobał "Yao" Moutinho.

A teraz na koniec dojebał "być może NASI POLACY pojawią się w drugiej połowie" mając na myśli Klose i Podolskiego...

Najlepszy jest notoryczny Dani Alves zamiast Bruno Alvesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.