Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

k***a przegapiłem pierwsze pół godziny, no ale w sumie co się mogło wydarzyć w głupie 30 minut

Me too. Po ostatnich meczach spodziewałem się jakiejś gównianej kopaniny na początku z powodu Brazylijczyków broniących w ośmiu (bo jak inaczej można grać bez Neymara?) i ciekawej drugiej połowy. No i wyszło, że przegapiłem najlepsze otwarcie meczu EVER. ;]

 

Z czym to można porównać w NBA? Za czasów Jordana Bulls zaczęli jakiś mecz z Milwaukee bodaj od 20-0. Oryginalny Dream Team z Angolą prowadził na początku chyba z 30 do 6. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zagrałem typ na awans po kursie 2.0. Za dużo dogrywek się naoglądałem, żeby ryzykować win w regular time niemców.

 

 

 

Z czym to można porównać w NBA? Za czasów Jordana Bulls zaczęli jakiś mecz z Milwaukee bodaj od 20-0. Oryginalny Dream Team z Angolą prowadził na początku chyba z 30 do 6. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

 

 

LAL-LAC z tego sezonu? :smile:

edit: W sumie już tamtego...

 

 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zagrałem typ na awans po kursie 2.0. Za dużo dogrywek się naoglądałem, żeby ryzykować win w regular time niemców.

 

 

No ja nie obstawiałem nic od ponad roku, ale jak zobaczyłem, że bwin rozdaje pieniądze to zaryzykowałem w regular time. Chociaż jak widać ryzykiem cięzko było to nazwać : P 

 

Pozdrawiam i czekam na Holandie jutro ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jest różnica, bo miło się ogląda jak Jordan wszystkich jechał, a jak Niemcy to już nie bardzo :rolleyes-new:  W dodatku Niemcy, to Niemcy, ich styl gry tak nie porywa, to nie są jakieś bajeczne bramki, tylko prosty, skuteczny futbol. A z Bayernu to najlepiej się ogląda Robbena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna kompromitacja Brazylii. I tylko szkoda, że to właśnie Niemcy ich pogrążają.

nie tyle szkoda tylko naturalna kolej rzeczy, ze wszystkich polfinalistow tylko Niemcoszki maja taki potencjal, zacznijcie sie lepiej przyzwyczajac. Najwyzszy czas.

 

e: Neuer jaki wariat.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w którym meczu? Były wprawdzie 3 blowouty, ale w żadnym nie było masakry na początku (a w dwóch meczach była wręcz wyrównana gra).

 

Ok, mój błąd. W sumie nie oglądałem tego meczu, w którym było 50 (czy ile tam) punktów przewagi Clippersów, dlatego nie pamiętam. Myślałem, że od początku ich tam pojechali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jest różnica, bo miło się ogląda jak Jordan wszystkich jechał, a jak Niemcy to już nie bardzo :rolleyes-new: W dodatku Niemcy, to Niemcy, ich styl gry tak nie porywa, to nie są jakieś bajeczne bramki, tylko prosty, skuteczny futbol. A z Bayernu to najlepiej się ogląda Robbena.

mozesz napisac wiec ktora druzyne sie lepiej oglada? ile jeszcze bramek maja strzelic zeby jakis zakonserwowany pacan z Polski mogl przyznac, ze na Niemcow nie ma c***a?

 

o juz 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz napisac wiec ktora druzyne sie lepiej oglada? ile jeszcze bramek maja strzelic zeby jakis zakonserwowany pacan z Polski mogl przyznac, ze na Niemcow nie ma c***a?

 

o juz 7

Napisałem tyle, że nie przepadam za nimi, a że są mocni i mają szanse na miszcza, no doubt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.