Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos to był Carlos i nikt mu nie dorówna, a Marcelo to półka niżej ja nie dwie. Może ma taki sam ciąg do przodu, ale nie daje tyle co R.Carlos. 

 

Scolari w 2002 r. tez nie zachwycał, grał 3-4-1-2, w tym trzech środkowych obron ców i dwóch defensywnych pomocników. Nie liczył się dla niego styl, a efekt, który osiągnął. Tutaj jest to samo. Ale problem jest jeden między tą reprezentacją a tamtą z 2002. Tamta miał trio Ronaldo, Rivaldo i Dinho a ta ma tylko i aż Neymara. 

 

Loew to nie jest wybitny taktyk, ale ma oczy. Lahm będzie plastrem na Neymara i będzie mu utrudniał życie na swojej flance. A jak Neymar zejdzie na prawe skrzydło to aż tak groźny jak z lewego nie jest. Ten Hulk to fenomen, średni grajek, bazujący na budowie a wszyscy w Brazylii się nim zachwycają. Do tego w półfinale brak T.Silvy. Niemcy nie powinni tego przegrać, zaryzykowałbym składem podobnym do tego z wczoraj z trzema zmianami: Muller za Klose w ataku, Goetze w miejsce Oezila i Schurrle na prawe skrzydło. Nie wyobrażam sobie, by tak słaba Brazylia zdobyła tutaj medal. Jak dla mnie ich jedyną szansą na brąz jest wejście do półfinału Belgii lub Kostaryki. 

 

EDIT: Neymar out, to Brazole już mogą ogłosić żałobę narodową.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred i Hulk to cieniasy i na każdym innym turnieju taki ciulowy atak byłby ogromną wadą. Ale nie tym. Popatrzmy na topowych napastników świata w kontekście mundialu:

 

 

Ibra, Falcao, Lewandowski - nie grają w ogóle

Aguero, Hiquian, Costa, Balotelli - piach

Rooney, Cavani, Lukaku, Mandzukic - może nie piach, ale jednak rozczarowali

Immobile - grał tylko jeden mecz, w którym nic ciekawego nie pokazał

Suarez - gryzie zamiast grać

Benzema - początek turnieju ok, potem coraz gorzej

Van Persie - nierówny



Przy założeniu, że Mullera i Messego nie uznajemy za klasycznych napastników to ścisły top światowych napadziorów wygląda na tym turnieju wręcz żenująco.  
 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Artlan

 

Serio dla ciebie Cavani i Suarez zagrali slaby turniej? Suarez to im dupe uratowal, a Cavani byl jednym z lepszych Urusow.

 

Van Persie mial dobre dwa mecze na trzy, serio slabo?

 

Benzema zyje z podan jak ich nie ma to sam nic nie wykreuje.

 

Aguero kontuzja, Higuain zgoda.

 

Jezeli Rooney w twojej klasyfikacji jest napastnikiem to Messi i muller tez nimi sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavani był tragiczny. Drewno nieziemskie, gość żyje z podań chyba jeszcze bardziej niż Lewandowski, a jak ich nie dostaje to nie potrafi zdziałać zupełnie nic. Lewy to chociaż tyłem do bramki coś czasem zdziała, a urus zupełnie nic.

Hulk po przejściu do Rosji obniżył loty.

 

Benzema nie zasługuje na grę w Realu od jakiś 3 lat, wiecznie najsłabsze ogniwo królewskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavani był tragiczny. Drewno nieziemskie, gość żyje z podań chyba jeszcze bardziej niż Lewandowski, a jak ich nie dostaje to nie potrafi zdziałać zupełnie nic. Lewy to chociaż tyłem do bramki coś czasem zdziała, a urus zupełnie nic.

Hulk po przejściu do Rosji obniżył loty.

 

Benzema nie zasługuje na grę w Realu od jakiś 3 lat, wiecznie najsłabsze ogniwo królewskich.

 

Benzema jest spoko jako taka 2-3 opcja, Real ma Ronaldo i Bale'a, więc moim zdaniem aż tak bardzo nie potrzebuja jakiegos Suareza czy innego z topu napastnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze broniłem Szpaka, umie(umiał) odpowiednio dostosowywać głos, tworzyć atmosferę, ale to już jest przesada.

Mirales, De Brunje, Marszcze-rano - z góry wiadomo że źle przeczyta min. 30% nazwisk. Ale anegdota z początku meczu, że córka di Marii miała pół roku gdy się urodziła, no i MARADONA(powtórzył to 3 razy) niestety świadczą o jakiejs demencji starczej chyba, bo nie wiem jak to wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.