Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

nie dla wszystkich. niemcy to niemcy i życze im porażki w każdym meczu.

 

cały świat pewnie też, tak samo jak Ruskim, ale to Niemcy zawsze wygrywają bo są zajebiści... w piłkę nożną ;)

 

i mnie to jebie kto będzie wygrywał (byle już nie Hiszpania) takie podejście do sportu IMO jest dość płytkie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie, każda porażka niemców cieszy.

 

natomiast martwi lekka panika w obozie Belgów w drugiej połówce dogryki, gdyby Jankesi mieli porządnego napadziora, to by wyrównali.

tak czy siak, mam WIELKIE oczekiwania wobec 3 ćwiartek. liczę, że Brazylia poleci z Kolumbią, że Niemcy odpadną, bo mam dość mordy Mullera, że Kostaryka sprawi kolejną niespodziankę i że Belgia zagra na miarę swojego talentu. choć realistycznie, to pewnie Kostaryka ma ze wszystkich najmniejsze szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały świat pewnie też, tak samo jak Ruskim, ale to Niemcy zawsze wygrywają bo są zajebiści... w piłkę nożną ;)

 

kiedy oni ostatnio coś wygrali...?

 

Ja zawsze trzymam kciuki za niemców (poza meczami z Polską ofc). Fajny, sympatyczny naród. BTW jakim cudem korzystasz z internetu skoro zatrzymałeś się na latach 40. XXw.?

a ty jakim cudem, skoro przybywasz z przyszłości? btw gdzie wylądował Gortat w 14/15?

 

przecież chyba każdy zdaje sobie sprawę, że na sympatyzowanie z danym zespołem składa się multum czynników, także irracjonalnych, od koloru koszulek przez historię po pozaboiskowe niuanse. piłka nożna to prawie nigdy nie jest TYLKO piłka nożna. powiedziałbym, że to jak dany zespół gra w piłkę w tym akurat momencie rzadko jest kluczowym czynnikiem przy wyborze ulubionej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Niemcom do końca turnieju będę już źle życzył, przez to, że wtopiłem dość gruby kupon na nich - a minutę po rozpoczęciu dogrywki już dało się strzelić bramkę. Wrrr! Oddawać moje miliony.

 

Życzyłbym sobie półfinału Kolumbii z Francją oraz Holandii z Belgią (Argentyna to jest jakiś śmiech, Messi i banda nieudaczników, z trenerem Sabellą na czele, a nawet Di Maria gra słabo, mimo, że wczoraj bramkę strzelił).

 

Belgia też nie przekonuje, więc ten ćwierćfinał będzie ciekawy, bez geniuszu Messiego Argentyna odpadnie w 90 minut. Fajnie jakby ta Brazylia odpadła, też gra słabo, a Kolumbia wręcz przeciwnie... Świetne mecze się szykują.

 

8 meczów i koniec MŚ, szybko to minęło ;(.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia-Argentyna to starcie 2 zespołów, ktore prezentuja na tym mundialu podobną formę - wygrali wszystko mimo słabej gry. z tą różnicą, ze Belgia wczoraj miała swój najlepszy mecz na mundialu, a Argentyna dale niemiłosiernie się męczyła.

 

DiMaria robi duzo zamieszania, ale zazwyczaj niewiele z tego wynika. ze Szwajcaria powinien z 5 bramek zajebac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę, że Belgia będzie stawiała autobus przeciwko Argentynie. A to oznacza, że bardziej należy spodziewać się Argentyny z meczu z Nigerią, czyli dużo groźniejszą. Jednak jak kontrę prowadzi Messi, a do wykończenia jest Di Maria/Higuain/Aguero/Lavezzi to trzeba się bać. Jak Hazard nie zagra życia nie widzę Belgów dalej. Mecz overowy się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Belgia bedzie atakowac z Argentyna, to Courtois bedzie musial powtorzyc wczorajszego Howarda, zeby Belgia miala szanse przejsc dalej. Szwajcaria zagrala zajebista wersję Grecji, wiec mordega Argentynczykow, gdzie nie ma taktyki, pomyslu, jest tylko geniusz 2-3 grajków, w ogole mnie nie dziwi. Swoja droga co ten Messi musi robic, by nie byl wysmiewanym. Gość w 4 zwycieskich spotkaniach jest najlepszym pilkarzem druzyny, a ciagle malo.

 

A i tak btw. to Matuidi złamał nogę Onaziemu. Ciekawie wyglada teraz ta smiesznie horrendalna kara dla Suareza. Jakis 8-miesieczny zakaz stadionowy sie nalezy dla Matuidiego? A nie, on sie szykuje do 1/4...zapomnialem. 

 

Mozna mowic, ze Suarez jest psycholem, debilem itd., ale w 100 przypadkach na 100 wolalbym, zeby mnie idiota ugryzl, niz inny złamał nogę. 

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.