Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Miło sie ich oglądało, ale nie dało to "niczego" prócz paru półfinałów i jednego finału, więc taktyka która zrobiła im dwa tytuły w latach '90 musiała kiedyś wrócić.

 

Nie zmienia to faktu, że Francja była naprawdę słaba, w sumie nic dziwnego bo rozegrala do meczu z Niemcami cztery spotkania z leszczami. Oby z Kolumbią nie było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King James trafił w końcu na poważnego rywala z zachodu i jakoś nie błyszczy. Nie wykańcza akcji i nie asystuje jak w meczach ze średniakami. Może myślami jest już przy ,,the decision" (zostać w Monaco czy iść do Realu). Inna sprawa, że support gra fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie że zdarzały się już 'kontrowersyjne' (aka z dupy) sytuacje, w których padał nieprawidłowy gol dla brazylii na tym mundialu, a teraz włączam akurat na wolnego i komentator coś tam kręcił nosem na ten 'faul', po którym padła bramka. dlatego znowu.

 

e: no przy karnym to jak dla mnie czerwona, ściął go na wysokości ud...

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nudnej i słabej Brazylii, a jednocześnie osiągającej półfinał dawno nie było. Szkoda, 100x bardziej wolę Rodrigueza czy Cuardado niż kołka Hulka albo innego Freda. W ogóle ta Brazylia taka nie-brazylijska, najlepsi gracze to środkowi obrońcy, w ataku grają Fred czy Jo, którzy w poważnej piłce są co najwyżej średniakami. Jedynym kreatywnym zawodnikiem wpisującym się w styl brazylijski jest Neymar.

 

Gdzie następcy Ronaldinho, Kaki, duetu Ronaldo/Rivaldo czy nawet Roberto Carlosa? Zamiast tego musimy oglądać Hulka, i masę defensywnych pomocników, bez krzty błyskotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kolumbii, szkoda Jamesa.

 

Chłopaczek jest po tym mundialu moim ulubionym piłkarzem. Zimna krew, swietna technika, zaangazowanie. Uwielbiam go oglądać. W FMie od lat jest już o nim głośno :)

 

Myślałem, ze przejada Brazylijczyków i byłem gotów postawic na to 500zł, dobrze, ze ostatecznie nie chciało mi się tego zrobić :D

 

Jeśli chodzi o Brazylie - myslalem ze ten Hulk, to jakis kozak, w FMie mial zawsze same 20, a na boisku średniawka w c***. Oscar to całkiem ciekawy piłkarz, ale jeszcze nie poziom najlepszych 10 świata. Neymara szkoda, bo to jedyna iskierka w Canarinhos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.